Gipso plokštės, kartonas

Norint sukurti jaukią ir funkcionalią gyvenamąją erdvę, svarbu pasirinkti tinkamą vidaus apdailos medžiagą. Vienu iš populiariausių pasirinkimų Lietuvoje yra gipso plokštės ir kartonas. 


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
StaliuPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
Gipso kartono montavimas Kaune Gipso kartono montavimas. Sienų iš gipso kartono montavimas ir apdaila. Gipso kartono( GKP) montavimo darbai Kaune.
Kauno raj.
€ 10.00/m2
Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Plyteliu klijavimas, gipso kartono montavimas ir kiti apdailos darbai Vilniuje
Vilniuje
€ 12.00/m2
mantvydas Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai atliekame visus apdailos darbus: Glaistymas, dažymas; Gipskartonio montavimas; Laminato, parketo klojimas; Tinkavimas; Pakabinamų lubų montavimas; Tapetų klijavimas; Plytelių klijavimas; Griovimo darbai; Staliaus darbai; Elektros...
Kaune (Šilainiai)
€ 100.00/m2
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Statybos darbai.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 11.00/m2
Eapdaila kaunas Vidutinė rinkos kaina
Vidaus apdaila kaunas 8602-87613, Statybos darbai kaune. Vidaus apdailos darbai kaune 8602-87613 Statybiniai darbai kaune -langų apdaila kaunas -plytelių klijavimas kaunas -gipskartonio montavimas kaunas -pertvarų...
Kaune
€ 10.00/m2
Meistrai Vilnius Vidutinė rinkos kaina
Gipso kartono montavimas Vilniuje 860626833 Kokybiškas gipso kartono montavimas tiek ant sienų, tiek ant lubų. Patirtis, profesionalus požiūris į darbą. Be žalingų įpročių. Kainos kalbamos...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Povilas Vidutinė rinkos kaina
Vidaus apdailos darbai: Gipso kartono plokščių montavimas GKP pertvarų, sienų, lubų konstrukcijų montavimas Karkasinių namų, pirčių įrengimas Palėpių įrengimas Grindų šiltinimas, juodgrindžių įrengimas Laminato, medžio...
Kaune, Kiti miestai
€ 8.00/m2
Edmundas Vidutinė rinkos kaina
Individualių namų statyba nuo pamatų iki rakto, renovacijos ir remonto darbai. Profesionalūs ir patikimi pamatų liejimo, mūrijimo, stogų dengimo, fasado šiltinimo, tinkavimo, dažymo, vidaus apdailos,...
Alytaus raj.
€ 10.00/m2
Mintausta Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškas gipso kartono montavimas GIPSO KARTONO MONTAVIMAS, KONSULTAVIMAS Kokybiškai atliekame gipso kartono (GKP) montavimo darbus pagal "KNAUF" technologiją. Turime ilgametę patirtį montuojant įvairiausias nestandartines gipso...
Vilniuje
€ 7.00/m2
julius Vidutinė rinkos kaina
plyteliu klijevimas ir medzio darbai.
Visuose miestuose
€ 0.29/m2

Gipso plokštės ar kartonas - kuri medžiaga geriau tinka vidaus apdailai? 


Gipso plokštės yra pagamintos iš gipso ir kartono maišymo, todėl jos yra tvirtos, lengvos ir lanksčios. Gipso plokštės dažniausiai naudojamos sienoms ir luboms lyginti, kadangi jų pagrindinė savybė yra lygumo pasiekimas. Taip pat gipso plokštės gerai dera su bet kokia kita medžiaga, todėl jas lengva pritaikyti bet kokiam interjerui.
Kartono plokštės yra pagamintos iš daugiasluoksnio popieriaus, padengtų specialia derva. Kartonas gali būti naudojamas kaip sienų ar lubų medžiaga, tačiau dažniau jis naudojamas kaip izoliacinė medžiaga. Be to, kartono plokštės turi ribotą spalvų pasirinkimą, todėl jų naudojimo galimybės yra apribotos.
Atsakymas į klausimą, kuri medžiaga geriau tinka vidaus apdailai, priklauso nuo to, kokie yra jūsų poreikiai ir norai. Jei norite pasiekti lygumo efektą, gipso plokštės yra geriausias pasirinkimas. Jei jums reikalinga izoliacinė medžiaga arba jūsų norimam interjerui užtenka riboto spalvų pasirinkimo, tuomet kartono plokštės gali būti geriausias pasirinkimas.


Kaip tinkamai montuoti gipso plokštes sienoms ir luboms


Gipso plokštės yra populiari medžiaga statyboje ir apdailoje, nes jos yra lengvos, tvirtos ir universali. Jų naudojimo sritis yra plati – nuo lubų ir sienų apdailos iki pertvarų kūrimo ir net šilumos izoliacijos. Tačiau, kadangi gipso plokštės yra šiek tiek trapesnės nei kitos apdailos medžiagos, jų montavimas gali būti iššūkis, ypač jei norite, kad darbai būtų atlikti kokybiškai.Montuojant gipso plokštes sienoms, reikia laikytis tam tikrų taisyklių, kad siena taptų tvirta ir lygi. 
Paruoškite darbo vietą. Norėdami užtikrinti, kad montavimo procesas vyktų be jokių trikdžių, rekomenduojame darbo vietą apsaugoti nuo dulkių ir purvo. 
Sumontuokite karkasą. Jei norite sukurti pakabinamą konstrukciją, pirmiausia turite sumontuoti karkasą. Geriausia naudoti metalinę konstrukciją, tačiau taip pat galite naudoti medinius strypus.
Montuokite gipso plokštes. Po karkaso surinkimo galite pradėti montuoti gipso plokštes. Turite atkreipti dėmesį į gipso plokščių kokybę, kad jos nebūtų pernelyg trapios ar nekokybiškos. Taip pat turite pasirūpinti, kad plokštės būtų tinkamo dydžio ir formos.
Pjovimo ir formavimo darbai. Norint, kad gipso plokštės gerai atrodytų, reikia nupjauti ir pritaikyti jas pagal reikiamą formą ir dydį. 
Apdailos darbai. Po to, kai gipso plokštės bus sumontuotos, turite atlikti apdailos darbus. Tam galite naudoti gipso glaistą arba putplastį, kad užpildytumėte tarpus tarp plokščių ir sukurtumėte lygų paviršių. Galite taip pat naudoti dekoratyvinius elementus, tokius kaip karnizai ar šablonai, kad sukurtumėte stilingą ir modernų interjerą.


Gipso plokščių privalumai ir trūkumai - ką reikia žinoti renkantis vidaus apdailos medžiagą


Gipso plokštės yra populiarus ir plačiai naudojamas vidaus apdailos medžiagos variantas. Tačiau, prieš renkantis gipso plokštes, svarbu žinoti jų privalumus ir trūkumus. Štai kelios svarbios savybės, kurių reikia atsižvelgti.. 
Privalumai:
Lengvumas - gipso plokštės yra lengvos, todėl jų montavimas yra lengvesnis ir greitesnis nei kitų vidaus apdailos medžiagų, pvz., plytelių ar marmuro.
Atsparumas drėgmei - gipso plokštės yra atsparios drėgmei, todėl jos yra puikus pasirinkimas vonios kambariams, virtuvėms ir kitoms drėgnoje aplinkoje esančioms vietoms.
Geros garso izoliacijos savybės - gipso plokštės yra puikus pasirinkimas, jei norite sumažinti garso perdavimą tarp patalpų.
Prieinama kaina - gipso plokštės yra pigesnės nei kitos vidaus apdailos medžiagos, tokios kaip plytelės ar marmuras.
Trūkumai:
Mažas atsparumas smūgiams - gipso plokštės greitai lūžta, todėl jų nepatariama naudoti vietose, kuriose gali būti daugiau smūgių.
Jautrumas drėgmei - nors gipso plokštės yra atsparios drėgmei, jos gali sugerti vandenį ir pradėti skilti, jei ilgą laiką yra eksponuojamos drėgmei.
Reikalingas dažymas - norint pasiekti apdailos efektą, gipso plokštes reikia dažyti Tai yra  papildomos išlaidos ir laiko sąnaudos.
Rizika dėl pelėsio - gipso plokštės gali lengvai sugerti drėgmę, o tai padidina pelėsio atsiradimo riziką.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.