Gipso plokštės darbai

Savo namų remontą dažnai pradėdami nuo sienų ir lubų apdailos. Populiarus ir patikimas pasirinkimas šiuo atveju yra gipso plokštės.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
StaliuPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
Gipso kartono montavimas Kaune Gipso kartono montavimas. Sienų iš gipso kartono montavimas ir apdaila. Gipso kartono( GKP) montavimo darbai Kaune.
Kauno raj.
€ 10.00/m2
Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Plyteliu klijavimas, gipso kartono montavimas ir kiti apdailos darbai Vilniuje
Vilniuje
€ 12.00/m2
mantvydas Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai atliekame visus apdailos darbus: Glaistymas, dažymas; Gipskartonio montavimas; Laminato, parketo klojimas; Tinkavimas; Pakabinamų lubų montavimas; Tapetų klijavimas; Plytelių klijavimas; Griovimo darbai; Staliaus darbai; Elektros...
Kaune (Šilainiai)
€ 100.00/m2
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Statybos darbai.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 11.00/m2
Eapdaila kaunas Vidutinė rinkos kaina
Vidaus apdaila kaunas 8602-87613, Statybos darbai kaune. Vidaus apdailos darbai kaune 8602-87613 Statybiniai darbai kaune -langų apdaila kaunas -plytelių klijavimas kaunas -gipskartonio montavimas kaunas -pertvarų...
Kaune
€ 10.00/m2
Meistrai Vilnius Vidutinė rinkos kaina
Gipso kartono montavimas Vilniuje 860626833 Kokybiškas gipso kartono montavimas tiek ant sienų, tiek ant lubų. Patirtis, profesionalus požiūris į darbą. Be žalingų įpročių. Kainos kalbamos...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Povilas Vidutinė rinkos kaina
Vidaus apdailos darbai: Gipso kartono plokščių montavimas GKP pertvarų, sienų, lubų konstrukcijų montavimas Karkasinių namų, pirčių įrengimas Palėpių įrengimas Grindų šiltinimas, juodgrindžių įrengimas Laminato, medžio...
Kaune, Kiti miestai
€ 8.00/m2
Edmundas Vidutinė rinkos kaina
Individualių namų statyba nuo pamatų iki rakto, renovacijos ir remonto darbai. Profesionalūs ir patikimi pamatų liejimo, mūrijimo, stogų dengimo, fasado šiltinimo, tinkavimo, dažymo, vidaus apdailos,...
Alytaus raj.
€ 10.00/m2
Mintausta Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškas gipso kartono montavimas GIPSO KARTONO MONTAVIMAS, KONSULTAVIMAS Kokybiškai atliekame gipso kartono (GKP) montavimo darbus pagal "KNAUF" technologiją. Turime ilgametę patirtį montuojant įvairiausias nestandartines gipso...
Vilniuje
€ 7.00/m2
julius Vidutinė rinkos kaina
plyteliu klijevimas ir medzio darbai.
Visuose miestuose
€ 0.29/m2

Kaip profesionaliai sumontuoti gipso plokštes: praktiniai patarimai


1. Suplanuokite savo projektą. Prieš pradedant gipso plokščių montavimą, būtina tinkamai suplanuoti darbus. Šiuo etapu turite nuspręsti, kuriose patalpose norite sumontuoti gipso plokštes, kiek plokščių reikės ir kokio dydžio jos turėtų būti. Tinkamas projektavimas padės sumažinti atliekamų darbų skaičių ir užtikrinti, kad gipso plokštės atitiktų jūsų poreikius.

2. Pasirinkite tinkamą gipso plokščių tipą. Yra kelios gipso plokščių rūšys, tačiau svarbu pasirinkti tinkamą tipą, atsižvelgiant į jūsų projekto poreikius. Pavyzdžiui, jei reikia sumontuoti gipso plokštes drėgnoje aplinkoje, reikia pasirinkti hidroizoliacines plokštes. Taip pat turite atsižvelgti į plokštės storį ir dydį.

3. Paruoškite paviršių. Prieš montuojant gipso plokštes, būtina užtikrinti, kad paviršius, ant kurio bus sumontuotos plokštės, būtų tvarkingas ir lygus. Pašalinkite senas atplaišas, o plyšius ir tarpus užpildykite. Tinkamai paruoštas paviršius yra svarbiausias žingsnis, norint užtikrinti, kad gipso plokštės būtų tvirtai sumontuotos.

4. Montuokite gipso plokštes.


Gipso plokščių apdailos idėjos: kaip sukurti stilingą ir modernų interjerą


Gipso plokštės yra viena populiariausių statybinių medžiagų, naudojamų vidiniams apdailos darbams. Jos yra gana lanksčios ir gali būti naudojamos įvairių formų kūrimui.

Gipso plokštės kaip dekoratyvinis elementas. Gipso plokštės gali būti naudojamos kaip dekoratyvinis elementas jūsų namų interjere. Jos gali būti sumontuotos kaip lubų apdaila arba naudojamos kaip karnizai, pilastrai ir pan. Gipso plokštės gali būti supjaustytos į bet kokias formas ir tinkamos bet kokio stiliaus interjere.

Gipso plokštės kaip atskirų sienų dekoravimo elementas. Gipso plokštės gali būti naudojamos kaip atskirų sienų dekoravimo elementas. Jos gali būti naudojamos kaip sienų danga arba naudojamos sukurti gipso sienas.  Gipso plokštės taip pat galite panaudoti kaip foną baldų, veidrodžių ar kitų dekoratyvinių elementų paryškinimui.

Gipso plokštės kaip dailūs grindų apdailos elementai. Gipso plokštės gali būti naudojamos kaip grindų apdaila, sukuriant dekoratyvines grindų juosteles. 

Gipso plokštės kaip akustinio dizaino elementas. Gipso plokštės gali būti naudojamos kaip akustinis skydelis, kad sumažintų triukšmo lygį. Taip pat gipso plokštės gali būti naudojamos kaip lubų  konstrukcijos, užtikrinančios  geresnę garso izoliaciją.


Kaip profesionaliai sumontuoti gipso plokštes: praktiniai patarimai


Kadangi gipso plokštės yra šiek tiek trapesnės nei kitos apdailos medžiagos, jų montavimas gali būti iššūkis, ypač jei norite, kad darbai būtų atlikti kokybiškai.Montuojant gipso plokštes, reikia laikytis tam tikrų taisyklių. 

Paruoškite darbo vietą. Norėdami užtikrinti, kad montavimo procesas vyktų be jokių trikdžių, rekomenduojame darbo vietą apsaugoti nuo dulkių ir purvo. 

Sumontuokite karkasą. Jei norite sukurti pakabinamą konstrukciją, pirmiausia turite sumontuoti karkasą. Geriausia naudoti metalinę konstrukciją, tačiau taip pat galite naudoti medinius strypus.

Montuokite gipso plokštes. Po karkaso surinkimo galite pradėti montuoti gipso plokštes. Turite atkreipti dėmesį į gipso plokščių kokybę, kad jos nebūtų pernelyg trapios ar nekokybiškos. Taip pat turite pasirūpinti, kad plokštės būtų tinkamo dydžio ir formos.

Pjovimo ir formavimo darbai. Norint, kad gipso plokštės gerai atrodytų, reikia nupjauti ir pritaikyti jas pagal reikiamą formą ir dydį. 

Apdailos darbai. Po to, kai gipso plokštės bus sumontuotos, turite atlikti apdailos darbus. Tam galite naudoti gipso glaistą arba putplastį, kad užpildytumėte tarpus tarp plokščių ir sukurtumėte lygų paviršių. Galite taip pat naudoti dekoratyvinius elementus, tokius kaip karnizai ar šablonai, kad sukurtumėte stilingą ir modernų interjerą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.