Tapetavimas

Jeigu Jus domina kambarių tapetavimas ir tapetavimo kaina - nemokamai pateikite savo užsakymą paslaugos24.lt portale, gaukite meistrų pasiūlymus ir išsirinkite geriausią. Jūs taip pat galite naršyti po sienų ir lubų tapetavimo pasiūlymų sąrašą ir pasirinkti tinkamą teikėją. 
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
StaliuPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
Tapetavimas Kaune TAPETAVIMAS | TAPETŲ KLIJAVIMAS Kaune. Kambario, virtuvės, koridoriaus Tapetavimo darbai Kaune.
Kauno raj.
€ 4.00/m2
UAB "Areviva" Vidutinė rinkos kaina
Per daugelį metų mes pastebėjome, kad žmonėms pasidarė niūriu žiūrėti į vientisai nudažytas kambario sienas ir dar jausti nemalonų dažų kvapą, bei susidurti su kitomis...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MeistroDarbai Vidutinė rinkos kaina
tapetavimas Kaunas 864796715 Tapetavimo darbai atliekami kokybiškai ir nebrangiai. Meistras tariasi su klientų, derina viską, kad kaina būtų kuo palankesnė geresnė klientui. Meistras atsižvelgia į...
Kaune (Dainava)
€ 8.00/m2
Romualdas Vidutinė rinkos kaina
Meistras turinti 10 metu patirti deda skystus tapetus kaina nuo 4eur uz 1 kv/m Skysti tapetai – natūrali, patraukli medžiaga skirta visiems kietiems vidaus paviršiams.
Visuose miestuose
€ 4.00/m2
Modestas Vidutinė rinkos kaina
Visu rusiu tapetu klijavimas
Šiauliuose
€ 7.00/m2
Jurijus Vidutinė rinkos kaina
Tapetavimo darbai. Foto tapetai su norimais vaizdais is jusu ir musu nuotrauku. 3D vaizdai
Visuose miestuose
€ 4.00/m2
Jonas Vidutinė rinkos kaina
Klijuojame tapetus,dazome,glaistomme,Kluojame laminuotas grindis
Vilniuje (Fabijoniškės)
€ 3.00/m2
Gintautas Vidutinė rinkos kaina
Tapetų klijavimas
Mažeikiuose
€ 0.29/m2
Tomas Vidutinė rinkos kaina
Tapetavimas
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
Vladas Vidutinė rinkos kaina
Tapetavimas
Visuose miestuose
€ 0.29/m2

Tapetai namams suteikia jaukumo dėl savo tekstūros, raštų ir medžiagiškumo. Yra daugybė tapetų rūšių: popierinių, akrilinių, vinilo, tekstilės, veliūro, natūralių medžiagų, taip pat egzistuoja ir skysti tapetai (mišinys, sudarytas iš medvilnės, šilko ir rišamųjų medžiagų, kurį reikia maišyti su vandeniu), kuriais galima padengti tinkuotus, betoninius, gipsinius, medinius paviršius. Tapetų pasirinkimo, o tuo pačiu tapetų kainų įvairovė didžiulė.

Popieriniai tapetai gerai praleidžia orą ir drėgmę, tad sienos nedrėksta ir nepelija. Populiariausi - viniliniai tapetai. Jie atsparesni plovimui ir saulės spindulių poveikiui. Tapetais galima išklijuoti ne tik sienas, bet ir stumdomas kambario ar spintos duris, kambario lubas. Atliekant tapetavimo darbus, svarbu tinkamai pasirinkti tapetus, tapetų klijus ir gerai paruošti sienų paviršių. Tapetų kaina priklauso nuo medžiagiškumo, raštų reljefo, storumo ir kitų parametrų. Dažnas tapetuotojas gali patarti kokią tapetų rūšį, raštą ar spalvą pasirinkti. Tapetavimo kaina priklauso nuo tapetų rūšies, nuo sienų paviršių paruošimo, darbų sudėtingumo. Darbų kaina patikslinama vietoje, įvertinus tapetuojamus paviršius, tapetus.Jeigu ieškote kas, ištapetuotų kambarį ar butą, sužinoti darbų kainą, siūlome portale paslaugos24.lt pateiki užsakymą, nurodyti tapetavimo paviršaus plotą, ar reikia lyginti sienas, tapetų rūšį ir pan.. Pagal Jūsų užsakymą meistrai pateiks pasiūlymus, pasirinkite tinkamą pagal tapetavimo kainą, ar kitus kriterijus. Paslaugų teikėjai paprastai viešai nurodo preliminarios kainas ir paslaugos pirkėjui visada turi galimybes derėtis.

Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.