Tapetavimas

Tapetai yra universalus dekoravimo elementas, kurio pagalba galima lengvai ir greitai atnaujinti namų interjerą arba sukurti naują stilių. 

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Fototapetų ir tapetų klijavimas. Klijuojame dažniausiai Vilniuje ir Kaune, bet jei reikia galime atvykti ir į kitus Lietuvos miestus ar miestelius. Klijuojame tiek krachmolo pagrindo...
Visuose miestuose
€ 8.00 - 15.00/m2
Fototapetų ir tapetų gamyba. Fototapetų katalogas: https://intere.lt/kategorija/fototapetai/ Tapetų katalogas: https://intere.lt/kategorija/tapetai/ Individualių fototapetų ir tapetų gamyba namams bei verslui. Taip pat gaminame iš Jūsų paveikslėlių bei...
Visuose miestuose
€ 15.00 - 30.00/m2
StaliuPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
Tapetavimas Kaune TAPETAVIMAS | TAPETŲ KLIJAVIMAS Kaune. Kambario, virtuvės, koridoriaus Tapetavimo darbai Kaune.
Kauno raj.
€ 4.00/m2
UAB "Areviva" Vidutinė rinkos kaina
Per daugelį metų mes pastebėjome, kad žmonėms pasidarė niūriu žiūrėti į vientisai nudažytas kambario sienas ir dar jausti nemalonų dažų kvapą, bei susidurti su kitomis...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MeistroDarbai Vidutinė rinkos kaina
tapetavimas Kaunas 864796715 Tapetavimo darbai atliekami kokybiškai ir nebrangiai. Meistras tariasi su klientų, derina viską, kad kaina būtų kuo palankesnė geresnė klientui. Meistras atsižvelgia į...
Kaune (Dainava)
€ 8.00/m2
Romualdas Vidutinė rinkos kaina
Meistras turinti 10 metu patirti deda skystus tapetus kaina nuo 4eur uz 1 kv/m Skysti tapetai – natūrali, patraukli medžiaga skirta visiems kietiems vidaus paviršiams.
Visuose miestuose
€ 4.00/m2
Modestas Vidutinė rinkos kaina
Visu rusiu tapetu klijavimas
Šiauliuose
€ 7.00/m2
Jurijus Vidutinė rinkos kaina
Tapetavimo darbai. Foto tapetai su norimais vaizdais is jusu ir musu nuotrauku. 3D vaizdai
Visuose miestuose
€ 4.00/m2
Jonas Vidutinė rinkos kaina
Klijuojame tapetus,dazome,glaistomme,Kluojame laminuotas grindis
Vilniuje (Fabijoniškės)
€ 3.00/m2
Gintautas Vidutinė rinkos kaina
Tapetų klijavimas
Mažeikiuose
€ 0.29/m2

Naujos tapetų tendencijos: ką verta žinoti renkantis dizainą


Minimalizmas ir neutralios spalvos. Minimalizmas ir neutralios spalvos yra tapetų dizaino tendencijos, kurių populiarumas išlieka per pastaruosius kelis metus. Ši tendencija puikiai tinka tiems, kurie nori sukurti švarų ir modernų interjerą. Neutralios spalvos, tokios kaip balta, pilka ir smėlio atspalviai, yra  lengvai derinamos su kitais interjero elementais.

Gėlių motyvai yra kitas populiarus tapetų dizaino trendas. Šie motyvai gali pridėti romantinio ar natūralios šilumos pojūtį interjerui. Gėlių motyvai gali būti švelnių ir ramių spalvų arba ryškūs ir drąsūs.

Geometrinės figūros. Geometriniai elementai dizaine taip pat yra labai populiari tapetų tendencija. Šie elementai yra lengvai pritaikomi įvairiems stiliams, pradedant moderniu minimalizmu ir baigiant klasikiniu interjeru. 

Tapetavimas skystais tapetais yra puikus būdas pridėti originalumo ir stiliaus jūsų namams ar biurui. Tai moderni ir inovatyvi sienų dekoravimo technika, kuri leidžia realizuoti bet kokias dizaino idėjas.


Tapetų priežiūra ir valymas: kaip išlaikyti jų grožį ilgą laiką


Tapetų priežiūra ir valymas yra svarbūs norint išlaikyti jų grožį ilgą laiką. Štai keli patarimai, kaip tinkamai prižiūrėti savo tapetus:

Dulkių valymas: Nuolat valykite dulkes nuo tapetų naudodami minkštą dulkių šepetėlį arba švelnią šluostę.

Netaikykite drėgno valymo: Venkite drėgnų valymo priemonių, nes tai gali pažeisti tapetus. 

Valymo priemonių pasirinkimas: Jei turite sunkiai pašalinamų dėmių ant tapetų, naudokite lengvą drėgną šluostę su švelnia valymo priemone, skirta tapetams.

Apsauginiai kampai: Vietose, kurios gali būti lengvai pažeistos, pvz., kampai, sumontuokite apsauginius kampus arba kampinius profilius, kad sumažintumėte galimą mechaninį pažeidimą.

Venkite drėgmės: Užtikrinkite tinkamą kambario vėdinimą kad  išvengtumėte didelės drėgmės.

Saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos: Ilgalaikis saulės šviesos poveikis gali sukelti spalvų išblukimą ir tapetų medžiagos deformaciją.


Tapetavimo klaidos, kurių galima išvengti


Tapetavimas yra populiarus būdas atnaujinti interjerą, tačiau pasitaiko tapetavimo  klaidų. Štai keletas jų, kurių galima išvengti:

Nepakankama paviršiaus paruošimas: Prieš pradedant tapetavimą, svarbu užtikrinti, kad sienos būtų švarios, sausos ir lygios. Jei ant sienų yra riebalų, dulkėtų dėmių ar senų tapetų likučių, tai gali sukelti problemų. Prieš pradedant naujų tapetų klijavimą būtinai nuimkite senus tapetus ir atlikite paviršiaus paruošimo darbus

 Neteisingas tapetavimo metodas: Kiekvienas tapeto tipas gali turėti specifinius klijavimo metodus. Svarbu atidžiai perskaityti gamintojo nurodymus ir jų laikytis. 

Tapetavimas ant senų tapetų: Jei bandysite klijuoti naujus tapetus ant senų, gali kilti problemų. Seni tapetai gali turėti nelygumų, o nauji tapetai gali blogai prilipti arba gali matytis seni tapetai. Todėl geriausia nuimti senus tapetus ir pasiruošti švarią, lygią sieną.

Neteisingai derinami skirtingi tapetai: Jei ketinate klijuoti skirtingus tapetus viename kambaryje ar net ant vienos sienos, apgalvokite jų derinimą. Pasirinkdami skirtingus raštus ar spalvas, turėtumėte užtikrinti, kad jie harmoningai derėtų tarpusavyje. 

Neteisingas tapeto rašto orientavimas: Kai klijuojate tapetus su raštais, svarbu atkreipti dėmesį į jų rašto orientavimą. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.