Tapetavimo darbai

Tapetavimas yra puiki būdas atnaujinti interjerą ir suteikti jam naują gyvybę. Kruopščiai paruoštos sienos ir tinkamai pasirinkti tapetai gali pakeisti visą kambario atmosferą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Fototapetų ir tapetų klijavimas. Klijuojame dažniausiai Vilniuje ir Kaune, bet jei reikia galime atvykti ir į kitus Lietuvos miestus ar miestelius. Klijuojame tiek krachmolo pagrindo...
Visuose miestuose
€ 8.00 - 15.00/m2
Fototapetų ir tapetų gamyba. Fototapetų katalogas: https://intere.lt/kategorija/fototapetai/ Tapetų katalogas: https://intere.lt/kategorija/tapetai/ Individualių fototapetų ir tapetų gamyba namams bei verslui. Taip pat gaminame iš Jūsų paveikslėlių bei...
Visuose miestuose
€ 15.00 - 30.00/m2
StaliuPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
Tapetavimas Kaune TAPETAVIMAS | TAPETŲ KLIJAVIMAS Kaune. Kambario, virtuvės, koridoriaus Tapetavimo darbai Kaune.
Kauno raj.
€ 4.00/m2
UAB "Areviva" Vidutinė rinkos kaina
Per daugelį metų mes pastebėjome, kad žmonėms pasidarė niūriu žiūrėti į vientisai nudažytas kambario sienas ir dar jausti nemalonų dažų kvapą, bei susidurti su kitomis...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MeistroDarbai Vidutinė rinkos kaina
tapetavimas Kaunas 864796715 Tapetavimo darbai atliekami kokybiškai ir nebrangiai. Meistras tariasi su klientų, derina viską, kad kaina būtų kuo palankesnė geresnė klientui. Meistras atsižvelgia į...
Kaune (Dainava)
€ 8.00/m2
Romualdas Vidutinė rinkos kaina
Meistras turinti 10 metu patirti deda skystus tapetus kaina nuo 4eur uz 1 kv/m Skysti tapetai – natūrali, patraukli medžiaga skirta visiems kietiems vidaus paviršiams.
Visuose miestuose
€ 4.00/m2
Modestas Vidutinė rinkos kaina
Visu rusiu tapetu klijavimas
Šiauliuose
€ 7.00/m2
Jurijus Vidutinė rinkos kaina
Tapetavimo darbai. Foto tapetai su norimais vaizdais is jusu ir musu nuotrauku. 3D vaizdai
Visuose miestuose
€ 4.00/m2
Jonas Vidutinė rinkos kaina
Klijuojame tapetus,dazome,glaistomme,Kluojame laminuotas grindis
Vilniuje (Fabijoniškės)
€ 3.00/m2
Gintautas Vidutinė rinkos kaina
Tapetų klijavimas
Mažeikiuose
€ 0.29/m2

Kaip tinkamai paruošti sienas prieš tapetavimą: patarimai ir gudrybės


Prieš pradedant tapetavimo darbus, būtina tinkamai paruošti sienas. Tai apima tokius žingsnius:

Sienų valymas ir lyginimas. Pirmas žingsnis yra sienų valymas. Pašalinkite visus nešvarumus, dulkes ir riebalų likučius nuo sienų paviršiaus. Norint pasiekti geriausių rezultatų, naudokite tinkamą valymo priemonę ir švelnų šepetėlį. Taip pat svarbu pašalinti senus tapetus, jei jie yra. 

Sienų gruntavimas. Po sienų valymo būtina jas nugruntuoti. Gruntas padeda pagerinti tapetų klijavimo rezultatus ir sumažina riziką, kad sienos sugers klijų drėgmę. Pasirinkite tinkamą gruntavimo priemonę pagal sienų tipą. 

Nelygumų šalinimas. Jeigu sienose yra iškilimų ir kitokių nelygumų, prieš tapetavimą juos reikia šalinti. Užpildykite plyšius ir įdubimus gipsine mase. Po to, kai masė išdžius, paviršius bus paruoštos tapetavimui.


Kaip pasirinkti tinkamus tapetus savo interjerui: patarimai ir idėjos


Tinkamai pasirinkti tapetai suteiks jūsų interjerui unikalumo ir grožio. Renkantis tapetus verta atsižvelgti į šiuos faktorius:

Interjero stilius ir spalvos. Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra jūsų interjero stilius ir dominančios spalvos. Jei jūsų interjeras yra modernus ir minimalistiškas, galbūt norėsite pasirinkti neutralių tonų tapetus su švariomis linijomis. Jei norite suteikti kambariui energijos ir išskirtinumo, galbūt pasirinksite ryškių spalvų ir ryškių raštų tapetus.

Tekstūra ir raštai. Tapeto tekstūra gali turėti didelę įtaką kambario atmosferai. Šiandien rinkoje yra daugybė pasirinkimų nuo švelnių ir glotnių paviršių iki struktūrinių ir reljefinių tapetų. Pasirinkite tekstūrą, kuri gerai harmonizuos su jūsų interjeru. Taip pat verta apsvarstyti raštų dydį ir išdėstymą - nuo subtilių ir elegantiškų raštų iki ryškių ir drąsių.


Tapetavimo įrankiai, kuriuos reikia turėti namuose: nuo sienų ruošimo iki tapetų klijavimo


Norint sėkmingai atlikti tapetavimo darbus, svarbu turėti tinkamus įrankius. Štai keli pagrindiniai įrankiai, kuriuos reikia turėti namuose, norint pasiekti geriausius tapetavimo rezultatus:

Sienų ruošimui: plaktukas ir šepetėlis: šie įrankiai bus naudingi sienų valymui nuo dulkių ir nešvarumų. Tapetų nuėmimo priemonės: jei ant sienų yra seni tapetai, jums prireiks tapetų nuėmimo priemonių, tokių kaip tirpiklis ir plastikiniai šepetėliai. Gipsinė masė: jei sienose yra plyšių arba įdubimų, gipsinė masė reikalinga paviršių išlyginimui.

Tapetų klijavimui: tapetų klijai: pagal naudojamų tapetų tipą pasirinkite tinkamus klijus. Klijavimo šepetėlis: tai bus jūsų pagrindinis tapetų klijavimo įrankis. Pasirinkite šepetėlį, kuris yra tinkamo dydžio ir tinkamo plaukų kietumo, kad būtų patogu tepti klijus ant tapetų. Tapetų pjovimo įrankis: jis padės jums tiksliai supjaustyti tapetus į reikiamo dydžio ir formos lakštus. Lyginimo įrankiai: šie įrankiai padės pašalinti oro burbulus ir išlyginti tapetus ant sienos.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.