Mozaikos

Mozaika yra viena iš seniausių meninio dekoro technikų. Ji išreiškia unikalumą ir skirtingas idėjas, todėl yra plačiai naudojama interjere ir eksterjere. Mozaikas galima naudoti įvairiai - kaip sienų dekoravimo elementus, grindų plyteles, baseinų apdailai, sodo takų įrengimui ir kt.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "Dekoralita" Vidutinė rinkos kaina
Mozaikos klijavimas
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Rasa Zdanovičienė Vidutinė rinkos kaina
Kuriu ir įgyvendinu pačius įvairiausius užsakymus jūsų namams papuošti: Šviestuvai, vazos, vazonai, žvakidės. Rėmai veidrodžiams, rėmeliai fotografijai, paveikslui. Dekoratyviniai elementai – originalių formų paveikslai, dėžutės,...
Vilniuje, Kiti miestai
€ 1.00/val
Algimantas Klimavičius Vidutinė rinkos kaina
Kuriu mozaikas interjerui ir eksterjerui pagal individualų užsakymą. Padėsiu Jums kurti išskirtinį namų interjerą ir formuoti unikalią aplinką. Galite įsigyti autorinius mozaikos dirbinius – interjero...
Kaune
€ 1.00/val

Mozaikos istorija ir tradicijos


Mozaika yra senovės menas, kuris pasižymi kūrybiškumu ir unikalumu. Tai meninio kūrinio kūrimas, naudojant smulkius akmenų, stiklo, keramikos arba metalo gabalus, kurie sudaro įvairius dizainus ir vaizdus. Mozaikos istorija siekia senovės Graikiją, kurioje šis menas buvo plačiai naudojamas kaip grindų, sienų ir lubų apdaila. Šiandien mozaika išlieka populiarus dekoratyvinis menas, kurio panaudojimas yra įvairus ir pritaikomas tiek interjere, tiek eksterjere.


Mozaikos rūšys ir jų savybės: stiklinė, keraminė, akmens


Yra trys pagrindinės mozaikos rūšys: stiklinė, keraminė ir akmens. Kiekviena iš šių rūšių turi savo unikalias savybes.

Stiklinė mozaika yra populiariausia ir dažniausiai naudojama. Ji yra labai spalvinga ir blizganti, taigi puikiai atspindi šviesą.

Keraminė mozaika yra daugiau ramesnė ir paprastai yra naudojama sukurti natūralesnę ar rustikalią vizualinę išraišką. 

Akmens mozaika yra gana sunki ir sunkiai apdirbama, tačiau dėl savo natūralių spalvų ir raštų ji suteikia rafinuoto ir elegantiško stiliaus įspūdį .


Mozaikos panaudojimas interjere ir eksterjere


Mozaika gali būti naudojama tiek interjere, tiek eksterjere, kuriant įvairias dizaino kompozicijas ir suteikiant kambariui ar patalpai unikalumo ir stilingumo. Interjere mozaika dažnai naudojama sienų, grindų, vonių ir dušų kabinų, virtuvių, vonios ir tualetų apdailai. 

Eksterjere mozaika dažnai naudojama fontanų, baseinų, lauko sienų ir grindų apdailai.

Sienų dekoravimui dažniausiai naudojamos stiklo mozaikos plytelės. Jos yra lengvos, atsparios drėgmei ir lengvai valomos. Stiklo mozaika sukuria įspūdingą efektą, nes pasižymi spalvų ir atspalvių įvairove. Keraminės ir akmens mozaikos plytelės naudojamos rečiau, tačiau jos taip pat yra populiarus pasirinkimas.

Mozaikos grindys yra patvario ir satsparios drėgmei. Jų klojimas yra sudėtingesnis nei įprastų plytelių, todėl reikia patyrusių specialistų. Mozaikos grindys atrodo prabangiai, turi ypatingą tekstūrą ir gali būti sukurtos įvairiai spalvų deriniais.

Baseinų apdailai dažniausiai naudojama keraminė mozaika. Ji yra atspari drėgmei ir cheminėms medžiagoms, taip pat puikiai atrodo dėl savo spalvų ir spindesio.

Mozaika taip pat gali būti naudojama sodo takams, terasoms ar kiemams dekoruoti. Mozaikos plytelės gali būti dedamos tiesiai į žemę arba naudojamos specialūs rėmeliai. Tai suteikia išskirtinumą ir unikalumą aplinkai.

Deimantinė mozaika yra ypatinga dėl savo blizgesio. Ji yra gaminama iš deimantinių akmenų, kurie yra supjaustyti ir tvirtinami ant tinklo pagrindo. Deimantinė mozaika yra plačiai naudojama baldų apdailai, papuošalams ir kitoms dekoratyvinėms paskirtims.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.