Sienų dekoras


Sienų dekoras yra svarbus interjero elementas, kuris gali turėti didelę įtaką jūsų namų ar biuro atmosferai. Mūsų tikslas yra aptarti sienų dekoro svarbą ir kaip jis gali pakeisti interjero atmosferą; taip pat aptarsime minimalistiško sienų dekoro privalumus, kaip pasirinkti atsparias drėgmei spalvas ir tekstūras virtuvėje, reljefinio sienų dekoro svarbą, italų sienų dekoro stilių.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Tomas J Vidutinė rinkos kaina
Dekoravimas betonu.Uolos,plytu,akmens,medžio imitacija
Visoje Lietuvoje
€ 30.00
Demuro Vidutinė rinkos kaina
Itališkas sienų dekoras. Ypatingai praktiškos sienos. Atsparumas trinčiai Atsparumas vandeniui Nelieka pirštų antspaudų Galima sutvarkyti tik pažeistą vietą. Itališkas sienų dekoras tiesiog būtinas koridoriuje ir...
Visuose miestuose
€ 25.00 - 40.00/m2
Kestutis Vidutinė rinkos kaina
Tapyba
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
K&L art Vidutinė rinkos kaina
Tapome ant sienų interjere ir eksterjere. Turime ne vienerių metų patirtį. Teikiame tapybos variantus, padedame derinti spalvas prie aplinkos. Dirbame kol išgauname puikų rezultatą.
Visuose miestuose
€ 20.00/m2
Tomas Korsakas Vidutinė rinkos kaina
Labiausiai paplitęs spalvinis-reljefinis sienų dekoravimo būdas, kai ant sienos, specialiais įrankiais, naudojant tam tikrą tinką formuojamas reljefas ar ornamentai, kurie nuspalvinami pabrėžiant interjero stilių, derinant...
Visuose miestuose
€ 17.00/m2
Tomas Korsakas Vidutinė rinkos kaina
Labiausiai paplitęs spalvinis-reljefinis sienų dekoravimo būdas, kai ant sienos, specialiais įrankiais, naudojant tam tikrą tinką formuojamas reljefas ar ornamentai, kurie nuspalvinami pabrėžiant interjero stilių, derinant...
Visuose miestuose
€ 17.00/m2
Gintautas Vidutinė rinkos kaina
Piešiame ant sienų pagal Jūsų norimą piešinį, arba galime suprojektuoti pagal poreikius. Kainą priklauso nuo piešinio sudėtingumo ir dydžio. Kiekvienas užsakymas individualus, viskas priklauso nuo...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
Artūras Vidutinė rinkos kaina
Siūlau išskirtinę meniško sienų tapymo paslaugą. Šia paslauga gali pasinaudoti tie, kurie savo sukurtą ir puoselėjamą namų stilių nori papildyti ar atnaujinti. Išskirtinius ir originalius...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Kęstutis Vidutinė rinkos kaina
Meninis sienų dekoravimas dekoratyviniais tinkais, tai ne tik išskirtinis interjeras ar jo detalės, bet tai pat geras sprendimas norint paslėpti nežymius sienų nelygumus, įtrukymus ar...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Sienų dekoravimas ir tapyba Vidutinė rinkos kaina
Atlieku šias paslaugas: Sienų dekoravimas, sienų dekoras, sienų dažymas,sienų trafaretai,sienų tapyba,sienų piešimas, meninis sienų dažymas,interjero dekoravimas,sienų dekoravimas dažais.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Kaip sienų dekoras gali pakeisti interjero atmosferą?


Sienų dekoras yra svarbus interjero elementas, kuris gali pakeisti visą kambario atmosferą. Sienų spalvos ir dekoro pasirinkimas gali padėti sukurti jūsų norimą nuotaiką ir atmosferą. Pavyzdžiui, ryškios spalvos sienos gali padidinti energijos lygį kambaryje, tuo tarpu šviesios spalvos sienos gali sukurti ramybės ir harmonijos atmosferą. Sienų dekoro pasirinkimas gali turėti didelę įtaką jūsų kasdieninei nuotaikai ir psichologinei sveikatai.


Minimalistiškas sienų dekoras: kaip pasiekti švarų ir modernų efektą?


Minimalistiškas sienų dekoras gali padėti sukurti švaros ir modernumo efektą. Minimalizmas yra populiarus stilius, kuris nereikalauja daug dekoro elementų, bet tuo pat metu turi savo unikalų ir modernų charakterį. Norėdami pasiekti minimalistišką efektą, galite pasirinkti šviesias ir neutralias spalvas ir tiesias linijas. Taip pat galite pasirinkti vieną ar du sienų dekoro elementus, kurie padės sukoncentruoti dėmesį į vieną sieną, ir tuo pačiu išryškinti jūsų patinkantį interjero elementą.


Sienų dekoras virtuvėje: kaip pasirinkti atsparias drėgmei spalvas ir tekstūras?


Virtuvė yra viena svarbiausių vietų namuose, todėl norisi, kad ji atrodytų ne tik švari ir tvarkinga, bet ir būtų moderni ir jauki. Vienas iš būdų, kaip šią erdvę paversti jaukesne ir modernesne, yra sienų dekoro pakeitimas.

Sienų dekoro pasirinkimas. Pasirenkant sienų dekorą virtuvėje, svarbu atsižvelgti į kelis faktorius. Pirmiausia, reikia pasirinkti atsparias drėgmei spalvas ir tekstūras, kad dekoras tarnautų kuo ilgiau. Be to, svarbu pasirinkti dekorą, kuris atitinka interjero stilistiką.

Vidinis sienų dekoras. Vienas populiariausių sienų dekoravimo būdų virtuvėje yra vidinis sienų dekoras. Tai gali būti reljefinis dekoras, kuriuo galima sukurti įspūdingus sienų paviršius, arba paprastesni ornamentai, kurie suteikia sienoms elegancijos.

Sienų dekoras ant plytų. Kitas būdas, kaip dekoruoti sienas virtuvėje, yra sienų dekoras ant plytų. Tai labai populiarus būdas, nes plytos yra atsparios drėgmei ir lengvai valomos. Be to, plytos suteikia sienoms paprastumo.

Sienų dekoro idejos. Jei ieškote dekoro virtuvėje idėjų , galite pasirinkti dekoro tapetus arba stiklo plokšteles. Taip pat galite pasirinkti klasikinius dekoro elementus, tokius kaip tapybos paveikslus ar medinius elementus.

Italų sienu dekoras. Italai yra žinomi dėl savo stiliaus ir dizaino, todėl itališkas sienų dekoras gali būti puiki idėja virtuvės dekoravimui. Tai gali būti įspūdingi paveikslai, ornamentai ar itališka mozaika.

Kainos ir paslaugos. Sienų dekoro kaina gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto dekoro tipo ir dydžio. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad sienų dekoras yra ilgalaikė investicija, todėl verta pasirinkti kokybiškus ir atsparius laikui sprendimus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.