Skardinimas

Skardinimas yra svarbi statybų ir remonto proceso dalis, kurios metu galima užtikrinti ne tik pastato apsaugą nuo neigiamų oro sąlygų, bet ir sukurti estetiškai patrauklią išvaizdą. Skardinimas apima tokius darbus kaip kamino skardinimas, stogo skardinimas, parapeto skardinimas, palangių skardinimas, dumtraukio skardinimas.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Audrius Vidutinė rinkos kaina
Atliekame įvairius skardinimo darbus, montuojame lietaus sistemą, latakus, lietvamzdžius, parapetus ir kt. Skardiname kaminus, palanges. Dengiame šlaitinius stogus. Atliekame ir nedidelius užsakymus. Dirbame Kaune ir...
Kaune, Kiti miestai
€ 5.00 - 20.00
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Dengiame Stogus Jūsų pasirinkta danga stogdengiai Stogo remontas Stogu keitimas skardinimo darbai Kaminų skardinimas skardininkas gegnių montavimas stoglangių montavimas Durų Montavimas Pastogių pakalimas Montuojame lietaus...
Klaipėdoje (Mokykla)
€ 15.00/m2
UAB LAKEDĖ Vidutinė rinkos kaina
1. Specializuota įmonė. 2. Daugiametė patirtis. 3. Galime pateikti sprendimus pagal mūsų atliekamų darbų specifiką. 4. Kokybė ir patikimumas. 5. Atliktų darbų pavyzdžiai.
Vilniuje
€ 1.00/m2
Karolis Vidutinė rinkos kaina
Gaminame skardos lankstinius, metro darbo kaina 1,20eur + medziagos. Taip pat prekiaujame skardos gaminiais bei nutekejimo sistemomis, kamino skardinimo gaminiais, montuojame palanges bei parapetus, skardiname...
Klaipėdoje
€ 1.20/m2
skardininkas Vidutinė rinkos kaina
skardininkas stogdengis dirbantis falcotus stogus
Telšiuose
€ 1.00/m2
Kaminai Vidutinė rinkos kaina
Greitai bei kokybiskai gaminame bei montuojame nerudyjancio plieno kaminu ideklus.pristatomus apsildomus dvisienius kaminus.suteikiama garantija 861485685
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IĮ, UTENOS STOGAI Vidutinė rinkos kaina
Atliekame įvairius skardinimo darbus: Stogų, fasadų ir kt. aptaisymas skardos lankstiniais: kraigai, vėjalentės, palangės ir pan; Parapetų, kaminų, ventiliacijos kanalų skardinimo darbai; Lietaus vandens nuvedimo...
Utenoje
€ 1.00/m2
MB “ Saulės stogai” Vidutinė rinkos kaina
Įmonėje gaminami įvairūs gaminiai iš skardos: Stogo apdailos lankstinių gamybą; Fasadų apdailos detalių gamybą; Skardinių tvoralenčių gamyba; Langų apskardinimo detalių gamyba. Skardos lankstinius siūlome standartinius,...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
IV, Raseinių meistrai Vidutinė rinkos kaina
Pagal užsakymą gaminame ir montuojame skardos lankstinių (lamelines) tvoras. Tokia tvora nereikalauja priežiūros - jos nereikia vis perdažyti. Tvorą galime padaryti reikiamo ilgio ir aukščio,...
Raseiniuose
€ 1.00/m2
IV, Egostatyba Vidutinė rinkos kaina
Skardos lankstinių gamyba: kraigas, kraigas figūrinis, vėjalentė figūrinė, vėjalentė paprasta, laštakis, karnyzas, parapetas, kampas vidinis, kampas išorinis, palangė, sąlaja, sąlaja figurinė, sniego užtvara, prieglauda, pamato...
Kėdainiuose
€ 4.00/m2

Skardinimo įrankių pasirinkimas: ką rinktis, kad skardinimas būtų efektyvus ir patogus


Skardinimo įrankių pasirinkimas skardinimo darbams yra svarbus žingsnis, todėl  turėtumėte atsižvelgti į šiuos faktorius:

Medžiagos kokybė: Pasirinkite aukštos kokybės medžiagas, kurios atlaikys įvairias oro sąlygas ir ilgą laiką išliks kokybiškos.

Skardinimo stogo tipas: Įsitikinkite, kad pasirinktos medžiagos ir įrankiai tinkami jūsų skardinimo stogui. 

Estetinės išvaizdos aspektas: Skardinimas taip pat turi estetinę vertę, todėl atsižvelkite į skardinimo medžiagos spalvą ir tekstūrą bei į tai, kaip jos harmoningai dera su bendra pastato architektūra.

Kainos ir kokybės santykis: Svarbu rasti tinkamą pusiausvyrą tarp skardinimo kainos ir kokybės. Verta investuoti į patikimas ir ilgaamžias medžiagas ir įrankius, kad būtų užtikrintas skardinimo efektyvumas ir ilga naudojimo trukmė.


Naujausios skardinimo technologijos: kas naujo rinkoje?


Skardinimo technologijos nuolat tobulėja, siekiant užtikrinti aukštą efektyvumą ir patogumą. Šiuo metu rinkoje galime pastebėti keletą naujoviškų sprendimų:

Atsparios šilumai skardinimo medžiagos: Naujos medžiagos, kurios yra skirtos efektyviai atspindėti  saulės šilumą ir sumažinti pastato kaitinimo efektą. 

Elektroninės valdymo sistemos skardinime: Įdiegtos naujos elektroninės valdymo sistemos, kurios leidžia kontroliuoti skardinimo funkcijas ir parametrus Tai suteikia galimybę labiau pritaikyti skardinimą pagal individualius poreikius ir sumažinti energijos sąnaudas.

Efektyvūs skardos tvirtinimo būdai: Naujos technologijos ir inovatyvūs skardos tvirtinimo būdai užtikrina patogesnį ir saugesnį montavimą, leidžia sumažinti darbo laiką ir užtikrinti tvirtą ir stabilų skardinimo konstrukcijos sujungimą.


Skardinimo istorija: nuo senovės laikų iki šių dienų


Skardinimas yra sena statybų praktika, kuri siekia senovės laikus. Jau senovės Egipto ir Romos civilizacijos naudojo skardinius stogus ir sienas, kad apsaugotų pastatus nuo oro sąlygų. 

Su laiku  skardinimo technologijos ir medžiagos patobulėjo. Senovės laikais dažniausiai naudotas metalas buvo varis. Tačiau su technologiniais pokyčiais pradėtos naudoti kitos metalinės medžiagos, tokiu kaip aliuminis, cinkas ir plienas. Šios medžiagos pasižymi didesniu atsparumu korozijai, lengviau apdorojamos ir turi geresnes technines savybes.

Šiuolaikinės skardinimo sistemos yra kiekvienos statybinės kompanijos standartinė praktika. Jos pasižymi pažangiomis technologijomis, įskaitant automatizuotą valdymą, išmaniuosius sensorius, vėjo ir lietaus jutiklius bei energiją taupančias medžiagas. Tai leidžia padidinti skardinimo efektyvumą, patogumą ir gauto rezultato estetinį patrauklumą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.