Skardinimo darbai

Skardinimo darbai yra svarbus statybos ar remonto proceso etapas. Norint pasiekti gerų rezultatų ir užtikrinti saugią darbų eigą, būtina tinkamai pasirinkti skardinimo darbams reikalingus įrankius ir medžiagas.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Audrius Vidutinė rinkos kaina
Atliekame įvairius skardinimo darbus, montuojame lietaus sistemą, latakus, lietvamzdžius, parapetus ir kt. Skardiname kaminus, palanges. Dengiame šlaitinius stogus. Atliekame ir nedidelius užsakymus. Dirbame Kaune ir...
Kaune, Kiti miestai
€ 5.00 - 20.00
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Dengiame Stogus Jūsų pasirinkta danga stogdengiai Stogo remontas Stogu keitimas skardinimo darbai Kaminų skardinimas skardininkas gegnių montavimas stoglangių montavimas Durų Montavimas Pastogių pakalimas Montuojame lietaus...
Klaipėdoje (Mokykla)
€ 15.00/m2
UAB LAKEDĖ Vidutinė rinkos kaina
1. Specializuota įmonė. 2. Daugiametė patirtis. 3. Galime pateikti sprendimus pagal mūsų atliekamų darbų specifiką. 4. Kokybė ir patikimumas. 5. Atliktų darbų pavyzdžiai.
Vilniuje
€ 1.00/m2
Karolis Vidutinė rinkos kaina
Gaminame skardos lankstinius, metro darbo kaina 1,20eur + medziagos. Taip pat prekiaujame skardos gaminiais bei nutekejimo sistemomis, kamino skardinimo gaminiais, montuojame palanges bei parapetus, skardiname...
Klaipėdoje
€ 1.20/m2
skardininkas Vidutinė rinkos kaina
skardininkas stogdengis dirbantis falcotus stogus
Telšiuose
€ 1.00/m2
Kaminai Vidutinė rinkos kaina
Greitai bei kokybiskai gaminame bei montuojame nerudyjancio plieno kaminu ideklus.pristatomus apsildomus dvisienius kaminus.suteikiama garantija 861485685
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IĮ, UTENOS STOGAI Vidutinė rinkos kaina
Atliekame įvairius skardinimo darbus: Stogų, fasadų ir kt. aptaisymas skardos lankstiniais: kraigai, vėjalentės, palangės ir pan; Parapetų, kaminų, ventiliacijos kanalų skardinimo darbai; Lietaus vandens nuvedimo...
Utenoje
€ 1.00/m2
MB “ Saulės stogai” Vidutinė rinkos kaina
Įmonėje gaminami įvairūs gaminiai iš skardos: Stogo apdailos lankstinių gamybą; Fasadų apdailos detalių gamybą; Skardinių tvoralenčių gamyba; Langų apskardinimo detalių gamyba. Skardos lankstinius siūlome standartinius,...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
IV, Raseinių meistrai Vidutinė rinkos kaina
Pagal užsakymą gaminame ir montuojame skardos lankstinių (lamelines) tvoras. Tokia tvora nereikalauja priežiūros - jos nereikia vis perdažyti. Tvorą galime padaryti reikiamo ilgio ir aukščio,...
Raseiniuose
€ 1.00/m2
IV, Egostatyba Vidutinė rinkos kaina
Skardos lankstinių gamyba: kraigas, kraigas figūrinis, vėjalentė figūrinė, vėjalentė paprasta, laštakis, karnyzas, parapetas, kampas vidinis, kampas išorinis, palangė, sąlaja, sąlaja figurinė, sniego užtvara, prieglauda, pamato...
Kėdainiuose
€ 4.00/m2

Skardinimo darbai: kokie įrankiai reikalingi ir kaip juos pasirinkti


Skardinimo darbams atlikti reikia įvairių įrankių, kurie padeda ruošti, pjauti, lenkti ir montuoti skardą. Štai keletas pagrindinių skardinimo darbų įrankių:

Skardos pjovimo įrankiai - pjovimo žirklės ir metalo pjūkliukas, skardos lenkimo įrankiai, skardos montavimo įrankiai, skardos suvirinimo įrankiai - stacionarūs suvirinimo aparatai arba lituokliai.


Skardinimo darbai: populiariausi dizaino sprendimai ir tendencijos


Skardinimas yra ne tik funkcionalus statybos elementas, bet ir svarbi architektūros ir dizaino detalė. Štai populiariausius dizaino sprendimai ir tendencijas, kurios leidžia suteikti skardinimo darbams unikalumo ir stiliaus.

1. Minimalizmas ir modernumas. Pastaraisiais metais minimalistinis ir modernus dizainas tapo labai populiarus skardinimo darbuose. Šis stilius apibrėžiamas paprastumu, švarumu ir geometriškumu. Dažniausiai pasirenkamos vienspalvės skardos, kurios puikiai derinamos su šiuolaikiniais pastatais ir interjeru.

2. Kontrastingi spalvų deriniai. Spalvų deriniai gali labai įtakoti skardinimo darbų išvaizdą ir suteikti jiems originalumo. Populiari tendencija yra pasirinkti kontrastingas spalvas, kurios sukuria ryškius akcentus ir vizualų kontrastą. Pavyzdžiui, prie ryškios baltos arba pilkos pastato spalvos gali būti pritaikytos tamsios, kontrastingos skardos.

3. Natūralių medžiagų imitacija. Dabartiniuose dizaino sprendimuose labai populiaru imituoti natūralias medžiagas, tokias kaip medis ar akmuo. Ši tendencija yra populiari skardinimo darbuose, kur naudojamos metalinės skardos su natūralių medžiagų tekstūros imitacija. Tai leidžia sukurti gamtą primenančią aplinką ir sujungti modernią architektūrą su natūraliais elementais.

4. Skardinimo formos ir modeliai. Naujos formos ir modeliai yra dar vienas populiarus dizaino sprendimas skardinimo darbuose. Skardinimo elementai gali būti įvairių formų: tiesios linijos, geometriniai modeliai ar net organinės figūros. Toks dizainas suteikia pastatui unikalumo ir dinamiškumo.

5. Energijos taupymo sprendimai. Dizainas taip pat gali būti susijęs su energijos taupymo sprendimais. Populiarūs yra specialūs skardinimo modeliai, kurie turi įmontuotus saulės elementus arba kitus energijos surinkimo ir naudojimo mechanizmus. 


Skardinimo darbai: kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų ir nesklandumų


Skardinimo darbai gali būti sudėtingi, todėl svarbu žinoti, kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų ir nesklandumų. Rekomenduojame šiuos naudingus patarimus, kurie padės užtikrinti sėkmingą skardinimo darbų eigą.

1. Tikslus matavimas ir planavimas. Pirmasis žingsnis siekiant išvengti klaidų yra tikslus matavimas ir planavimas. Prieš pradedant skardinimo darbus, atidžiai išmatuokite plotą, kurį reikia uždengti skarda. 

2. Rinktis tinkamą skardą ir reikmenis. Svarbu pasirinkti tinkamą skardą ir kitas medžiagas, kad būtų užtikrintas geriausias rezultatas. Pasitarkite su specialistais arba tiekėjais, kurie gali patarti dėl skardos rūšies, storio ir spalvos. 

3. Kruopštus paviršiaus paruošimas. Norint užtikrinti tvirtą ir tvarkingą montavimą, būtina atidžiai paruošti paviršių. Nuvalykite jį nuo purvo, dulkių ar kitų nešvarumų. Jei reikia, pašalinkite seną skardą arba pažeistus paviršius. Taip pat įsitikinkite, kad paviršius yra lygus ir tvirtas, nes tai svarbu užtikrinant skardinimo darbų ilgaamžiškumą.

4. Tinkamas tvirtinimas. Tvirtinimas yra svarbi skardinimo darbų dalis. Pasirinkite tinkamus tvirtinimo elementus ir atkreipkite dėmesį į jų kokybę. Naudokite kokybiškus varžtus ar kitus tvirtinimo elementus. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.