Hidroizoliavimas

Hidroizoliavimas yra išskirtinai svarbus, jei norite išvengti vandens sukeliamų problemų savo namuose. Netinkama hidroizoliacija gali sukelti vandens įsiskverbimą į pastato struktūras, o tai gali lemti pelėsių ir grybų susidarymą, medžiagų gedimus, struktūrinius pažeidimus ir net pavojingą elektros sistemų veikimą.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Termoefektas Vidutinė rinkos kaina
Efektyviai, greitai ir kokybiškai poliuretano putomis šiltiname gyvenamuosius, ūkinės paskirties bei pramoninius pastatus, užtikriname projektinių ir pageidaujamų šiltimo sąlygų gyvendinimą. Pastatų šiltinimas poliuretano putomis, hidroizoliavimas
Visuose miestuose
€ 30.00/m2
Irada Vidutinė rinkos kaina
dengime stogus prilydoma danga,rennovuojame bituminius stogus,skardiname, dengiame šlaitinius stogus įvairiomis dangomis
Kauno raj.
€ 3.00/m2
UAB „KALGA" Vidutinė rinkos kaina
Mūrinių, blokinių ir medinių namų plokščių bei šlaitinių stogų padengimas gumos membrana yra viena naujausių technologijų, skirta paviršių apsaugai nuo išorinio poveikio. Hidroizoliacijos darbams sunaudojamas...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Mes izoliuojame: senus ir naujus stogus, pamatus, baseinus, bokštus ir rezervuarus, daugiabučių sienas, požemines konstrukcijas, terasas ir kitus paviršius, kuriems yra reikalinga izoliacija.
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
UAB „Geransta“ Vidutinė rinkos kaina
Pamatų hidroizoliacijos įrengimas svarbus visam statiniui, nes taip apsaugomi ne tik pamatai, bet ir visas pastatas. Jei drėgmė prasiskverbia pro pamatus, tai vėliau ji skverbiasi...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB “Volas” Vidutinė rinkos kaina
Suremontuosime jūsų bėgančius balkonus, terasas ar kitus plokščius paviršius – galėsite ir vėl ramiai ilsėtis lietui lyjant. Remontą atliekame tik su EPDM membrana, o pasirinkus...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB, STELALITA Vidutinė rinkos kaina
Pamatų hidroizoliavimas prilydomosiomis dangomis. Nuvalius pamato paviršiaus plokštumą, gruntuojamas pagrindas, ištįsai prilydoma bituminė hidroizoliacinė danga, įrengiama drenuojanti membrana, mechaniškai tvirtinama šilumą izoliuojanti medžiaga, sandarinami sujungimai...
Visuose miestuose
€ 40.00/m2
UAB "EPDM Sistemos" Vidutinė rinkos kaina
Atliekame terasų, balkonų, pamatų hidroizoliavimo ir hidroizoliacijos remonto darbus. Hidroizoliuosime kokybiška EPDM membrana. Jei turite problemų ir nenorite keisti visos hidroizoliacijos - turime specialius priedus,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Savegalit Vidutinė rinkos kaina
Atliekame pamatų, terasų, balkonų, parkingų, kelių, t.t. hidroizoliacijos darbus.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, Žilvino statyba Vidutinė rinkos kaina
Hidroizoliacijos įrengimas: Pamatų, stogų, balkonų, betoninių lauko grindų hidroizoliacija.
Klaipėdoje
€ 1.00/m2

Kaip patikrinti namo hidroizoliacijos būklę ir atlikti būtinus remontus


Hidroizoliacijos būklės patikrinimo būdai.

Vizualinis patikrinimas: Pradėkite nuo vizualinio patikrinimo. Apžiūrėkite pastato išorę ir vidų, pažvelkite į sienas, stogą, grindis ir kitas sritis, kuriose yra hidroizoliacija. Ieškokite įbrėžimų, įtrūkimų, vandens dėmių ar pelėsių augimo požymių. Jei pastebite bet kokius pažeidimus, tai gali reikšti problemą su hidroizoliacija.

Vandens srauto testas: Kitas būdas patikrinti hidroizoliacijos būklę yra atlikti vandens srauto testą. Papurkškite vandens ant paviršiaus, kurio hidroizoliaciją tikrinate. Stebėkite, kaip vanduo elgiasi - ar jis sulaikomas,  ar jis prasiskverbia ir pasiekia kitas pastato dalis. Jei pastebėsite vandens srauto nutekėjimą ar įsiskverbimą, tai gali rodyti hidroizoliacijos problemą.

Specialistų konsultacija: Jei turite abejonių dėl hidroizoliacijos būklės arba pastebite didesnių problemų požymių, geriausia pasikonsultuoti su specialistais. Patyrę hidroizoliacijos specialistai gali atlikti išsamesnį tyrimą ir nustatyti, ar reikalingas remontas arba atnaujinimas.


Hidroizoliavimo klaidos, kurios gali sukelti rimtų padarinių jūsų namui


Yra keletas klaidų, kurias dažnai daro žmonės, atliekantys hidroizoliavimo darbus savarankiškai arba pasirenka netinkamus specialistus. Šios klaidos gali turėti rimtų pasekmių namo hidroizoliacijai ir sukelti problemų ateityje. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių hidroizoliavimo klaidų:

Netinkamas medžiagų pasirinkimas: Pasirenkant hidroizoliacijos medžiagas, būtina atsižvelgti į konkrečią situaciją, konstrukcijos tipą ir vandens slėgio sąlygas. Dažnai žmonės pasirenka netinkamą medžiagą, kuri negali būti tinkamai pritvirtinta prie paviršių ir efektyviai atlaikyti vandens slėgį.

Netinkamas darbų atlikimas: Hidroizoliavimo darbai turi būti atliekami tiksliai ir kruopščiai. Nekokybiškas darbų atlikimas sumažina hidroizoliacijos efektyvumą ir gali lemti problemos atsinaujinimą.

Prastas sandūrų užsandarinimas: Dažnai žmonės nepakankamai užsandarina konstrukcijų sandūras arba naudoja netinkamus užsandarimo medžiagas. Tai sukuria silpną vietą, per kurią vanduo gali prasiskverbti į pastatą.

Netinkamas remontas: Kai pastebimos hidroizoliacijos problemos, svarbu atlikti tinkamą remontą. Dažnai žmonės bando pritaikyti laikinus sprendimus, vietoj to, kad iš tikrųjų pašalintų problemą ir atnaujintų hidroizoliacijos dangą. 


Hidroizoliavimas: kaip išvengti brangių remontų ir apsaugoti savo namą nuo vandens


Kiekvienam namo ar buto savininkui yra svarbu užtikrinti pastato patvarumą ir apsaugą nuo įvairių aplinkos veiksnių, įskaitant vandenį. Hidroizoliavimas yra svarbus žingsnis norint apsisaugoti nuo vandens pažeidimų ir išlaikyti pastato vientisumą bei ilgaamžiškumą. Balkonų, vonios kambarių ir betono hidroizoliavimas yra efektyvūs būdai užtikrinti pastato apsaugą nuo drėgmės ir vandens žalos. Teisingai atlikus hidroizoliavimo darbus ir pasirinkus tinkamas medžiagas, galite išvengti brangių remontų ir užtikrinti saugią ir patvarią gyvenimo aplinką.

Hidroizoliavimas suteikia daug privalumų ir naudos jūsų namui ar butui: apsaugo nuo vandens pažeidimų, užtikrina pastato ilgaamžiškumą, padeda taupyti energiją.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.