Hidroizoliavimo darbai


Namų apsauga nuo drėgmės yra svarbus aspektas, norint išvengti rimtų konstrukcinių pažeidimų ir pelėsių susidarymo. Vienas iš efektyviausių būdų užtikrinti šią apsaugą yra atlikti hidroizoliavimo darbus.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Termoefektas Vidutinė rinkos kaina
Efektyviai, greitai ir kokybiškai poliuretano putomis šiltiname gyvenamuosius, ūkinės paskirties bei pramoninius pastatus, užtikriname projektinių ir pageidaujamų šiltimo sąlygų gyvendinimą. Pastatų šiltinimas poliuretano putomis, hidroizoliavimas
Visuose miestuose
€ 30.00/m2
Irada Vidutinė rinkos kaina
dengime stogus prilydoma danga,rennovuojame bituminius stogus,skardiname, dengiame šlaitinius stogus įvairiomis dangomis
Kauno raj.
€ 3.00/m2
UAB „KALGA" Vidutinė rinkos kaina
Mūrinių, blokinių ir medinių namų plokščių bei šlaitinių stogų padengimas gumos membrana yra viena naujausių technologijų, skirta paviršių apsaugai nuo išorinio poveikio. Hidroizoliacijos darbams sunaudojamas...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Mes izoliuojame: senus ir naujus stogus, pamatus, baseinus, bokštus ir rezervuarus, daugiabučių sienas, požemines konstrukcijas, terasas ir kitus paviršius, kuriems yra reikalinga izoliacija.
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
UAB „Geransta“ Vidutinė rinkos kaina
Pamatų hidroizoliacijos įrengimas svarbus visam statiniui, nes taip apsaugomi ne tik pamatai, bet ir visas pastatas. Jei drėgmė prasiskverbia pro pamatus, tai vėliau ji skverbiasi...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB “Volas” Vidutinė rinkos kaina
Suremontuosime jūsų bėgančius balkonus, terasas ar kitus plokščius paviršius – galėsite ir vėl ramiai ilsėtis lietui lyjant. Remontą atliekame tik su EPDM membrana, o pasirinkus...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB, STELALITA Vidutinė rinkos kaina
Pamatų hidroizoliavimas prilydomosiomis dangomis. Nuvalius pamato paviršiaus plokštumą, gruntuojamas pagrindas, ištįsai prilydoma bituminė hidroizoliacinė danga, įrengiama drenuojanti membrana, mechaniškai tvirtinama šilumą izoliuojanti medžiaga, sandarinami sujungimai...
Visuose miestuose
€ 40.00/m2
UAB "EPDM Sistemos" Vidutinė rinkos kaina
Atliekame terasų, balkonų, pamatų hidroizoliavimo ir hidroizoliacijos remonto darbus. Hidroizoliuosime kokybiška EPDM membrana. Jei turite problemų ir nenorite keisti visos hidroizoliacijos - turime specialius priedus,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Savegalit Vidutinė rinkos kaina
Atliekame pamatų, terasų, balkonų, parkingų, kelių, t.t. hidroizoliacijos darbus.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, Žilvino statyba Vidutinė rinkos kaina
Hidroizoliacijos įrengimas: Pamatų, stogų, balkonų, betoninių lauko grindų hidroizoliacija.
Klaipėdoje
€ 1.00/m2

Hidroizoliavimo darbai: kaip apsaugoti savo namus nuo drėgmės?


Drėgmės problema yra dažna problema daugelyje namų ir pastatų. Drėgmės įsiskverbimas gali sukelti rimtų pastato konstrukcijos pažeidimų, pelėsio ir grybelio atsiradimą, o ilgalaikėje perspektyvoje netgi pakenkti sveikatai. Todėl hidroizoliavimo darbai yra svarbus būdas apsaugoti savo namus nuo drėgmės ir užtikrinti pastato ilgaamžiškumą.

Norint apsaugoti namus nuo drėgmės, svarbu pasirinkti tinkamą hidroizoliavimo metodą ir tinkama metodą. Pasirinkimas priklauso nuo namo konstrukcijos, vietos klimato sąlygų ir kitų veiksnių.Hidroizoliavimo technologijos: kaip pasirinkti tinkamą metodą?


Hidroizoliavimo darbams yra įvairių technologijų ir metodų, skirtų skirtingoms konstrukcijoms ir sąlygoms. Štai keletas populiarių hidroizoliavimo technologijų:

 Skystos hidroizoliacinės medžiagos. Skystos hidroizoliacinės medžiagos, tokios kaip bituminės emulsijos arba poliuretano danga užtikrina vientisą ir tvirtą dangą, kuri apsaugo nuo drėgmės įsiskverbimo.

Hidroizoliacinės membranos. Jos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip bitumas, PVC arba EPDM. Šios membranos yra itin patvarios, elastingos ir atsparios drėgmei. Jos gali būti montuojamos ant sienų, stogo arba kitų paviršių.

Hidroizoliacinės dėžės. Hidroizoliacinės dėžės arba talpyklos yra naudojamos tam, kad sulaikytų ir nukreiptų vandenį, kuris gali susidaryti paviršiuje. Šios dėžės gali būti sumontuotos aplink langus, duris ar kitas pažeidžiamas sritis. Jos užtikrina, kad vanduo būtų nukreiptas į tinkamą kanalizavimo sistemą ir nesukeltų žalos konstrukcijai.

Pasirinkti tinkamą hidroizoliavimo metodą yra esminis žingsnis, norint užtikrinti efektyvią drėgmės izoliaciją. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant pastato tipą, konstrukcijų būklę, vietos klimato sąlygas ir norimą ilgaamžiškumą. Svarbu konsultuotis su patyrusiais hidroizoliavimo specialistais, kurie gali padėti nustatyti tinkamą metodą ir medžiagas.

 Išorinis hidroizoliavimas. Išorinis hidroizoliavimas yra populiarus būdas apsaugoti pastatą nuo drėgmės. Tai gali apimti dangų arba membranos montavimą ant pastato išorinio paviršiaus. Šis metodas yra efektyvus, nes jis neleidžia drėgmei patekti į konstrukciją iš išorės.

Vidinis hidroizoliavimas. Vidinis hidroizoliavimas yra būdas apsaugoti pastato vidaus erdves nuo drėgmės. Tai gali būti atliekama naudojant specialias hidroizoliacines medžiagas arba dengiant paviršius drėgmei atspariais sluoksniais. Vidinis hidroizoliavimas yra svarbus, norint išvengti drėgmės kaupimosi ir pelėsių susidarymo vidaus erdvėse.

Taškinis hidroizoliavimas. Skirtas apsaugoti pažeistas ar trapiausias vietas pastato konstrukcijoje. Tai gali apimti atskirų pažeidžiamų vietų sutvirtinimą arba hidroizoliacinių medžiagų taikymą tik vietose, kur drėgmės įsiskverbimo pavojus yra didžiausias. Šis metodas yra efektyvus ir leidžia išvengti viso pastato hidroizoliavimo.


Hidroizoliavimo klaidos, kurių reikia vengti


Norint pasiekti patikimą ir ilgaamžišką drėgmės izoliaciją, būtina išvengti šių klaidų. 

Netinkamos medžiagos pasirinkimas. Viena iš dažniausių hidroizoliavimo klaidų yra netinkamų medžiagų pasirinkimas. Svarbu atsižvelgti į pastato tipą, konstrukcijos pobūdį ir klimato sąlygas. Naudojant netinkamas medžiagas, mažėja hidroizoliavimo efektyvumas.

Netinkamas darbų atlikimas. Netinkamas hidroizoliavimo darbų atlikimas apima netinkamą medžiagų užtepimą, blogą sandarinimą arba netinkamą paviršiaus paruošimą. Būtina atidžiai laikytis hidroizoliavimo technologijos ir vadovautis gamintojo rekomendacijomis.

Neteisingas hidroizoliavimo sluoksnio storis. Hidroizoliavimo sluoksnio storis turi didelę įtaką drėgmės izoliacijos efektyvumui. Per plonas sluoksnis nepakankamai apsaugo nuo drėgmės, o per storas sluoksnis gali sukelti įtempimus ar netinkamą medžiagų džiūvimą. Būtina atidžiai stebėti hidroizoliacinio sluoksnio storį ir laikytis rekomendacijų.

 Prastas sandūrų sandarinimas.Sandūrų  sandarinimas yra kritiškas hidroizoliavimo proceso etapas. Neteisingas ar prastas sandūrų sandarinimas gali lemti drėgmės prasiskverbimą per sandūras ir sumažinti hidroizoliacijos efektyvumą. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.