Dažymas

Dažymas yra vienas iš svarbiausių žingsnių kuriant interjerą. Teisingai pasirinkta dažų spalva gali sukurti nuostabų ir unikalų interjerą, tuo tarpu netinkamai pasirinkta spalva gali sugadinti jūsų pastangas.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB BLASTIKA Vidutinė rinkos kaina
Smėliavimas leidžia pašalinti nešvarumus iš sunkiai prieinamų vietų, šiuo būdu pašalinami suodžiai, tepalai ar senų dažų likučiai. Be to, paviršius tampa šiurkštesnis (pašiauštas), o tai...
Visoje Lietuvoje
€ 4.00 - 30.00/m2
privatus asmuo Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai atliekame glaistymą, dažymą, plytelių klijavimą, gipskartonio montavimą.
Trakuose, Kiti miestai
€ 1.00/m2
Kęstutis Bražinskas Žema rinkos kaina
Visuose miestuose
€ 5.00/m2
e4statyba Vidutinė rinkos kaina
plyteliu klojimas -gipso kartono montavimas- dazymas lubu irengimas
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 10.00/m2
Individuali veikla Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškas laiptinių remontas už lanksčią kainą. -Lubų paruošimas( t.y. kreidos nuskutimas, gruntavimas, dažymas) -Sienų paruošimas(glaistymas, gruntavimas, dažymas) -Visų laiptinėje esančių elementų dažymas, el. skydelių, porankių,...
Vilniaus raj.
€ 0.01/m2
Vitoldas Vidutinė rinkos kaina
Vidaus glaistymo-dažymo darbai Atlieku vidaus glaistymo-dažymo darbus.Naudoju anglišką tinką-glaistą. Angliškas molio-gipso tinkas ir glaistas viename. Ypač efektyvus renovuojant senus pastatus (ant senų dažų likučių, ant...
Kaune (Centras)
€ 8.00/m2
PIOTR Vidutinė rinkos kaina
Apdailos darbai Aprašymas: Montuoju gipsokartoną. Visi dažitinkavimo ir dažimo darbai. Klijuoju plyteles. Kaminų, sienų, stulpų(kollonų)dekoravimas. Laminato, dailylenčių montavimas. Santechnikos darbai: statau klozetus, kriaukles. Jstatau duris,...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Laimis Vidutinė rinkos kaina
Mechanizuotas glaistymas, dažymas Atliekame gyvenamųjų, gamybinių bei komercinių patalpų glaistymo, dažymo darbus. Darbai atliekami greitai kokybiškai ir už prieinamą kainą. Darbams atlikti naudojame kokybiška amerikietiška...
Klaipėdos raj.
€ 1.00/m2
Mind Investors Vidutinė rinkos kaina
Esame profesionalų komanda, kuri kokybiškai ir per sutartus terminus atlieka glaistymo bei dažymo darbus. Komandoje turime 8 profesionalius dažytojus todėl galime greitai atlikti darbus tiek...
Vilniuje
€ 8.00/m2
Egidijus Vidutinė rinkos kaina
Profesionalūs patalpų dažymo darbai, santechnikos bei elektros instaliacijos darbai. Įvairių rūšių plytelių klijavimas, nuo paprastų iki sudėtingų konfigūracijų. Laminuotų grindų, parketlenčių klojimas, grindjuostės, pakabinamos lubos....
Vilniuje
€ 10.00/m2

Kaip pasirinkti tinkamą dažų spalvą savo interjerui


Pasirinkite pagrindinę spalvą, remdamiesi jūsų interjero koncepcija ir stilumi.
Apibrėžkite, kokia spalva turi dominuoti kambaryje.
Atsižvelkite į kambaryje esančių baldų ir kitų elementų spalvą. Pasirinkite spalvą, kuri atitinka arba kontrastuoja su šiais elementais.
Apsvarstykite kambaryje esančio natūralaus apšvietimo kiekį. Tam tikros spalvos gali atrodyti skirtingai priklausomai nuo apšvietimo.
Prieš nusprendžiant, apsirūpinkite dažų pavyzdžiais ir apžiūrėkite juos kambaryje skirtingomis dienos meto valandomis.
Atminkite, kad tamsios spalvos gali atrodyti erzinančios arba depresyvios, tuo tarpu šviesios spalvos gali padidinti energiją ir sukurti malonią atmosferą.
Jei nesate tikri dėl spalvos, geriau rinkitės šviesesnę arba neutralią spalvą.
Nenaudokite daugiau kaip trijų skirtingų spalvų. Didžiausia kambario dalis turi būti vienos spalvos, tuo tarpu likusi dalis gali būti kitos spalvos.


Dekoratyvinis dažymas: kaip suteikti savo namams unikalumo


Dekoratyvinis dažymas yra viena iš geriausių būdų suteikti savo namams unikalumo ir asmeniškumo. Tai nereikalauja didelių išlaidų, o suteikia erdvėms visiškai naują išvaizdą. Jei planuojate atnaujinti savo interjerą, tačiau nenorite atlikti didelių pakeitimų, dekoratyvinis dažymas yra puikus pasirinkimas.
Pasirinkite tinkamą spalvų schemą. Prieš pradedant dažymo procesą, svarbu pasirinkti tinkamą spalvų schemą. Pirmiausia nuspręskite, kokią atmosferą norite sukurti. Ar norite, kad jūsų namai būtų šilta ir jauki, ar galbūt norite, kad jie būtų modernūs ir šviesūs? Pasirinkę norimą atmosferą, galite pradėti ieškoti tinkamų spalvų.
Eksperimentuokite su dažais. Dekoratyvinis dažymas suteikia daug erdvės kūrybiškumui. Galite eksperimentuoti su skirtingais dažų deriniais, klijuoti lipdukus, naudoti šablonus ir kt. Svarbu nepamiršti išlaikyti suderinamumą tarp spalvų ir viso interjero.
Pritaikykite dažymą erdvės reikalavimams. Siekiant suteikti interjerui išskirtinumo, būtina pritaikyti dažymą erdvės reikalavimams. Pavyzdžiui, dekoratyvinis dažymas gali būti naudojamas siekiant vizualiai padidinti erdvę, suteikti aukšto lubų efekto arba užpildyti tarpus tarp medžiagų.
Atlikite reikiamus paruošiamuosius darbus. Norint pasiekti geriausius dažymo rezultatus, svarbu tinkamai pasiruošti paviršius. Prieš dažant, reikia užtikrinti, kad paviršius būtų švarus ir be defektų, kad dažai gerai laikytųsi ir nekristų. Reikia naudoti tinkamą gruntą, kad padengimas būtų tvirtas ir ilgaamžis.
Pasirinkite tinkamą dažų tipą. Siekiant suteikti interjerui unikalumo, svarbu pasirinkti tinkamą dažų tipą. 


Kaip pasiruošti dažymui ir sutaupyti savo laiką ir pinigus


Dažymas yra puikus būdas atnaujinti interjerą, tačiau gali būti laiko ir pinigų sąnaudų. Norėdami sutaupyti savo laiką ir pinigus, svarbu tinkamai pasiruošti darbams. Štai keli patarimai, kaip pasiruošti dažymui ir sutaupyti savo laiką ir pinigus:
Pasiruoškite reikiamus įrankius. 
Apskaičiuokite reikalingą dažų kiekį. 
Paruoškite paviršius. Svarbu užtikrinti, kad paviršius, kuriuos ketinate dažyti, būtų švarus ir lygus. 
Norėdami apsaugoti savo baldus, grindis ir kitas interjero dalis nuo dažų, uždenkite juos apsauginės medžiagos gabalais. 
Pasirinkite tinkamus dažus. Pasirinkimas turi būti atliktas atsižvelgiant į daugybę veiksnių, tokių kaip patalpos paskirtis, spalva, šviesos kiekis ir kt. sienu dazymas
Sienų, lubų  glaistymas ir dažymas yra svarbus interjero formavimo etapas, tačiau tai gali būti gana brangu. Kalbant apie kainas, sienų, lubų  glaistymo ir dažymo kaina gali skirtis priklausomai nuo to, ar darbą atlieka specialistas ar pats asmuo, taip pat priklauso nuo pasirinktų produktų kokybės ir kiekio.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.