Dažymo darbai

Norint atnaujinti savo namų interjerą, vienas iš pigiausių ir greičiausių būdų yra dažymo darbai. Tačiau, kaip paruošti savo namus dažymui? Kiek laiko tai užtruks? Kokius dažus pasirinkti?


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB BLASTIKA Vidutinė rinkos kaina
Smėliavimas leidžia pašalinti nešvarumus iš sunkiai prieinamų vietų, šiuo būdu pašalinami suodžiai, tepalai ar senų dažų likučiai. Be to, paviršius tampa šiurkštesnis (pašiauštas), o tai...
Visoje Lietuvoje
€ 4.00 - 30.00/m2
privatus asmuo Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai atliekame glaistymą, dažymą, plytelių klijavimą, gipskartonio montavimą.
Trakuose, Kiti miestai
€ 1.00/m2
Kęstutis Bražinskas Žema rinkos kaina
Visuose miestuose
€ 5.00/m2
e4statyba Vidutinė rinkos kaina
plyteliu klojimas -gipso kartono montavimas- dazymas lubu irengimas
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 10.00/m2
Individuali veikla Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškas laiptinių remontas už lanksčią kainą. -Lubų paruošimas( t.y. kreidos nuskutimas, gruntavimas, dažymas) -Sienų paruošimas(glaistymas, gruntavimas, dažymas) -Visų laiptinėje esančių elementų dažymas, el. skydelių, porankių,...
Vilniaus raj.
€ 0.01/m2
Vitoldas Vidutinė rinkos kaina
Vidaus glaistymo-dažymo darbai Atlieku vidaus glaistymo-dažymo darbus.Naudoju anglišką tinką-glaistą. Angliškas molio-gipso tinkas ir glaistas viename. Ypač efektyvus renovuojant senus pastatus (ant senų dažų likučių, ant...
Kaune (Centras)
€ 8.00/m2
PIOTR Vidutinė rinkos kaina
Apdailos darbai Aprašymas: Montuoju gipsokartoną. Visi dažitinkavimo ir dažimo darbai. Klijuoju plyteles. Kaminų, sienų, stulpų(kollonų)dekoravimas. Laminato, dailylenčių montavimas. Santechnikos darbai: statau klozetus, kriaukles. Jstatau duris,...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Laimis Vidutinė rinkos kaina
Mechanizuotas glaistymas, dažymas Atliekame gyvenamųjų, gamybinių bei komercinių patalpų glaistymo, dažymo darbus. Darbai atliekami greitai kokybiškai ir už prieinamą kainą. Darbams atlikti naudojame kokybiška amerikietiška...
Klaipėdos raj.
€ 1.00/m2
Mind Investors Vidutinė rinkos kaina
Esame profesionalų komanda, kuri kokybiškai ir per sutartus terminus atlieka glaistymo bei dažymo darbus. Komandoje turime 8 profesionalius dažytojus todėl galime greitai atlikti darbus tiek...
Vilniuje
€ 8.00/m2
Egidijus Vidutinė rinkos kaina
Profesionalūs patalpų dažymo darbai, santechnikos bei elektros instaliacijos darbai. Įvairių rūšių plytelių klijavimas, nuo paprastų iki sudėtingų konfigūracijų. Laminuotų grindų, parketlenčių klojimas, grindjuostės, pakabinamos lubos....
Vilniuje
€ 10.00/m2

Kaip pasiruošti dažymo darbams savo namuose


Jei planuojate dažyti, svarbu tinkamai pasiruošti, kad darbai būtų atlikti efektyviai ir be jokių nesklandumų. Keletas svarbių žingsnių, kurių turėtumėte laikytis norėdami pasiruošti dažymo darbams.

Nustatykite savo reikmes ir norus. Prieš pradedant dažymo darbus, svarbu apgalvoti savo reikmes ir norus. Kokia spalva jums patinka ir kokį stilių norite pasirinkti? Galbūt norite turėti tam tikrą efektą ar patobulinti interjerą? Jei iš anksto nuspręsite, ką norite pasiekti, tai padės jums išvengti papildomų išlaidų ir laiko švaistymo.

Parengiamieji darbai. Prieš dažymo darbų pradžią, būtina atlikti tam tikrus parengiamuosius darbus. Šie darbai apima: seno dažų sluoksnio pašalinimą, grindų ir visų baldų uždengimą, apsauginės juostelės ant langų, durelių, įrenginių  ir pan. apklijavimą, reikiamų dažų, šepetėliųs, volelių ir kt. paruošimą. 

Saugumas ir asmeninė apsauga. Dažymo darbų metu svarbu laikytis saugos taisyklių. Rekomenduojama naudoti specialų respiratorių ir pirštines, kad apsaugotumėte savo plaučius ir odą nuo dažų dalelių ir chemikalų. Taip pat svarbu užtikrinti, kad patalpa, kurioje vyks dažymo darbai, būtų gerai vėdinama, kad būtų išvengta cheminių garų kaupimosi.

Laiko apribojimai. Svarbu nuspręsti, kiek laiko galite skirti dažymo darbams. Jei neturite daug laiko, galbūt verta samdyti profesionalą, kad užtikrintumėte greitą ir kokybišką darbą. 


Dažymo darbai: kiek laiko reikia ir kiek tai kainuos


Dažymo darbų  kainą įtakoja patalpų dydis, pasirinktas dažų tipas, pagrindo būklė ir pan. Taigi, kainos svyravimai gali būti gana dideli.

Norint sutaupyti, galima rinktis pigesnius dažus ir dažyti patiems, tačiau tam reikia turėti patirties ir gebėjimų. 

Jei norite pasinaudoti profesionalių dažytojų paslaugomis, kaina gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos firmos ir jų patirties, regiono, kuriame gyvenate, ir pan. Tačiau reikia prisiminti, kad pigesnės paslaugos gali reikšti ir blogesnę kokybę. Todėl svarbu atidžiai išsirinkti patikimą ir kokybišką specialistą.

Jei siekiate sutaupyti, galite bandyti derėtis su specialistais arba ieškoti pigesnių paslaugų internetu. Tačiau turėkite omenyje, kad tokios paslaugos gali būti rizikingos, o kokybės garantijos nebūna. Rekomenduojama pasirinkti patikimus specialistus, kurie siūlo garantijas ir gali užtikrinti kokybišką darbą.Kokius dažus pasirinkti, norint dažyti savo namų sienas?


Vertinant dažų tipus, yra kelios rūšys, kurių reikėtų laikytis, norint pasiekti geriausią dažymo rezultatą.

Dažai vandens pagrindu - šie dažai yra pagaminti iš vandens ir pigmentų mišinio. Jie nesukelia stipraus kvapo ir yra mažiau toksiški, todėl juos galima naudoti be didelių baimių dėl kenksmingų garų. Dažai vandens pagrindu puikiai tinka dažyti vidinius paviršius, tokius kaip sienos ar lubos, ir jie yra lengvai plaunami.

Aliejiniai dažai - šie dažai yra gaminami iš aliejaus ir pigmentų mišinio. Jie turi stiprų kvapą ir gali būti toksiški, todėl juos reikia naudoti atsargiai. Aliejiniai dažai tinka dažyti medieną ir metalą, tačiau jie sunkiau valomi ir ilgiau džiūsta nei dažai vandens pagrindu.

Emaliniai dažai - šie dažai yra labai tvirti ir atsparūs. Jie tinka dažyti metalą ir medieną, tačiau juos sunku naudoti ant sienų ar lubų. Emaliniai dažai yra brangesni ir sunkiau džiūsta nei dažai vandens pagrindu ar aliejiniai dažai, tačiau jie yra ilgaamžiški ir atsparūs nusidėvėjimui.

Akriliniai dažai - šie dažai yra pagaminti iš akrilo dispersijos ir pigmentų mišinio. Jie tinka dažyti bet kokius paviršius, nuo sienų ir lubų iki medžio ir metalo. Akriliniai dažai yra lengvai valomi ir greitai džiūsta, tačiau jie gali būti prastesnio kokybės nei kitų tipų dažai.

Kokius dažus pasirinkti, priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant jūsų pasirinkimą, paviršiaus, kurį norite dažyti, ir jūsų biudžeto. Renkantis dažus, patariama pasikonsultuoti su profesionaliu dažymo specialistu, kuris gali padėti jums pasirinkti geriausius dažus ir pasiūlyti geriausius sprendimus pagal jūsų pageidavimus ir biudžetą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.