Žaibolaidžių patikra yra būtina paslauga, kuri padeda užtikrinti pastatų ir konstrukcijų saugumą nuo žaibo smūgių. Tai apima išsamų žaibolaidžių sistemos tikrinimą, matavimus, testavimus, ir sertifikavimą, kad būtų užtikrintas sistemos veikimas ir atitiktis saugumo standartams.

Žaibolaidžių patikra

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Arektra Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai atliekame žaibosaugos ir giluminių įžeminimų įrengimo darbus. Profesionaliai suprojektuosime ir įrengsime vidinę bei išorinę apsaugą nuo žaibo išlydžių - tradicinę (pasyvioji) arba aktyviąją žaibosaugą,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB, Nordus Vidutinė rinkos kaina
Išorinei statinių apsaugai įrengsime žaibolaidžius, skirtus tiesioginiams žaibo smūgiams į statinį sulaikyti ir žaibo srovei nuvesti į žemę. Žaibolaidį sudaro žaibo ėmikliai, įžeminimo laidininkai ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB, PATIKIMA PAKOPA Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai ir atsakingai atliekame žaibosaugos sistemų projektavimo ir montavimo darbus. Galime įrengti tradicinę (pasyviąją) arba aktyviąją žaibosaugą. Suprojektuosime, įrengsime žaibosaugos sistemą ir įžeminimo tinklus, apsaugą...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB, ELTI Vidutinė rinkos kaina
Teikiame žaibolaidžių įrengimo paslaugas. Rengiame statinių žaibosaugos projektus, įrengiame statinių aktyvią ar pasyvią apsaugą nuo žaibo, matuojame įžemintuvų varžas ir pereinamuosius taškus. Įrengiame įžeminimo tinklus,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB, Eldaga Vidutinė rinkos kaina
Teikiame žaibosaugos įrengimo paslaugas. Siūlome profesionalią konsultaciją dėl žaibo apsaugos, profesionaliai suprojektuotą ir įrengtą vidinę bei išorinę apsaugą nuo žaibo išlydžių. Įrengiame žaibosaugos sistemą ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB, Visas tinklas Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame žaibolaidžius. Apsaugai nuo žaibo išlydžių naudojame tradicinę (pasyviąją) arba aktyviąją žaibosaugą. Atliekame žaibosaugos sistemų projektavimo ir montavimo darbus, įrengiame žaibosaugos sistemas, apsaugą nuo viršįtampių,...
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
UAB, Tobula instaliacija Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai atliekame žaibosaugos sistemų projektavimo ir montavimo darbus. Profesionaliai suprojektuosime ir įrengsime vidinę bei išorinę apsaugą nuo žaibo išlydžių (tradicinę (pasyvioji) arba aktyviąją žaibosaugą), įrengsime...
Klaipėdos raj.
€ 1.00/vnt
UAB, STALTIKA Vidutinė rinkos kaina
Žaibosaugos montavimo padalinys pilnai atliks visus žaibosaugos sistemos montavimo darbus. Galime įrengti aktyviąją - pastatui, pastatams, teritorijai apsaugoti arba tradicinę (Franklino - Faradėjaus) žaibosaugą statiniui...
Visuose miestuose
€ 1000.00/vnt
UAB, Lanergo Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame žaibolaidžius ir atliekame visus žaibosaugos sistemų montavimo darbus. Dažniausiai montuojamos pastatų apsaugos nuo žaibo sistemos: tradicinė (pasyvioji arba Franklino) žaibosauga, skirta pastato, ant kurio...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB, Eltela Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame žaibolaidžius. Turėdami didelę darbų patirtį, parinksime racionalius sprendimus išorinei objekto apsaugai nuo žaibo ir nuo antrinio jo poveikio. Galime suprojektuoti ir įrengti aktyvinę žaibosaugą...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt

Kaip vyksta žaibolaidžių patikra?


Žaibolaidžių patikra yra svarbus procesas, kuris padeda užtikrinti pastato saugumą nuo žaibo smūgių. Šios patikros metu kvalifikuoti specialistai atlieka išsamų pastato žaibolaidžių sistemos tikrinimą ir vertinimą. Proceso eiga paprastai apima šiuos žingsnius:

Vizualinis apžiūrėjimas: Patikros pradžioje specialistai atlieka vizualinį pastato žaibolaidžių sistemos apžiūrėjimą. Jie tikrina, ar sistema yra tinkamai sumontuota ir tvirta,  vertinama, ar sistemos dalys nėra pažeistos ar sulankstytos.

Matavimai ir testavimas: Patikros metu atliekami matavimai ir testavimai, kurie padeda įvertinti žaibolaidžių sistemos efektyvumą. Tai apima elektros varžos matavimus ir testus, kurie parodo, ar sistema tinkamai veikia ir ar ji galės efektyviai nukreipti žaibo elektros energiją į žemę.

Vertinimas ir rekomendacijos: Po visų būtinų tikrinimų ir matavimų atlikimo, specialistai vertina sistemos būklę ir efektyvumą. Jei yra kokių nors problemų ar trūkumų, jie suteikia rekomendacijas dėl sistemos pataisymų ar atnaujinimų.

Sertifikavimas: Baigus patikrą ir atlikus reikiamus pakeitimus, jei tokių yra, žaibolaidžių sistema yra sertifikuojama, o pastato savininkas gauna oficialų patikros sertifikatą. Tai patvirtina, kad pastato žaibolaidžių sistema yra tinkamai sumontuota ir atitinka saugumo standartus.


Kada reikalinga žaibolaidžių patikra?


Žaibolaidžių patikra yra būtina atlikti tam tikrais atvejais, kad būtų užtikrintas pastato saugumas nuo žaibo smūgių. Pagrindinės situacijos, kada reikalinga žaibolaidžių patikra, apima:

Pastato statyba: Pastačius naują pastatą, kuriame numatyta žaibolaidžių sistema,  prieš pastato atidarymą yra būtina sistemos patikra . Tai užtikrins, kad sistema veiks tinkamai ir apsaugos pastatą nuo žaibo smūgių nuo pat pradžių.

Pastato rekonstrukcija: Jei atliekant pastato rekonstrukciją ar atnaujinimą buvo keičiama žaibolaidžių sistema ar pastatas tapo didesnis, patikra taip pat yra reikalinga.

Reguliarios patikros tvarkaraštis: Patikros tvarkaraštis priklauso nuo vietos teisės aktų ir standartų. Daugumoje vietų pastatų žaibolaidžių patikra turėtų būti atliekama bent kartą per metus. 

Po žaibo smūgio: Jei pastatą paveikė žaibo smūgis ar kitas stiprus atmosferinis reiškinys, žaibolaidžių sistema būtinai turi būti patikrinta ir įvertinta. Tai padės nustatyti galimus pažeidimus ir užtikrinti, kad sistema vis dar veikia efektyviai.


Žaibolaidžių patikros paslaugos


Žaibolaidžių patikros paslaugos teikiamos specializuotų įmonių, kurios turi patyrusių specialistų ir reikiamą techninę įrangą. Šios paslaugos apima:

Profesionali patikra: Patikros metu specialistai atlieka išsamų žaibolaidžių sistemos tikrinimą ir vertinimą, kad būtų užtikrintas pastato saugumas.

Matavimai ir testavimas: Paslaugų teikėjai atlieka elektros varžos matavimus ir testus, kad įvertintų sistemos veikimo efektyvumą.

Rekomendacijos ir pataisymai: Jei patikros metu nustatomi trūkumai ar problemos, specialistai teikia rekomendacijas dėl sistemos pataisymų ar atnaujinimų.

Sertifikavimas: Baigus patikrą ir atlikus reikiamus pakeitimus,  pastato savininkui yra išduodamas sistemos sertifikatas.


Žaibolaidžių patikra pigiau


Daugelis pastatų savininkų neretai ieško būdų, kaip sutaupyti pinigų, tačiau reikia prisiminti, kad žaibolaidžių patikra yra labai svarbi pastato saugumui. Pabandykime pateikti keletą patarimų, kaip galima sutaupyti, bet tuo pačiu užtikrinti, kad patikra yra atlikta tinkamai:

Rinkitės patikimą įmonę: Ieškokite patikimos įmonės, kuri turi patyrusių specialistų ir patikimą reputaciją. Tai užtikrins, kad patikra bus atlikta kvalifikuotai.

Planuokite patikrą iš anksto: Jei planuojate statyti naują pastatą ar atlikti rekonstrukciją, įtraukite žaibolaidžių patikrą į savo projektą iš anksto. Tai padės išvengti papildomų išlaidų, susijusių su pastato pertvarkymu dėl žaibolaidžių sistemos.

Laikykitės patikros tvarkaraščio: Kad išvengtumėte didesnių problemų ateityje ir išlaidų, susijusių su sistemos atkūrimu arba atnaujinimu, laikykitės rekomenduojamo patikros tvarkaraščio, 

Atidžiai stebėkite sistemą: Pačios sistemos būklę galite stebėti ir prižiūrėti savarankiškai. Reguliariai tikrinkite ar sistemoje nėra vizualiai pastebimų problemų ar pažeidimų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.