Grafinio dizaino darbai

Siekiant sėkmingo įmonės ar prekės ženklo vystymo, svarbu įsiklausyti į savo klientus ir pateikti jiems profesionalų, įdomų ir tinkamą vaizdą. Grafinis dizainas tampa išskirtiniu būdu pristatyti jūsų verslą ar paslaugas vizualiai. Tai gali būti logotipas, reklaminis plakatas, internetinės svetainės dizainas, socialinių tinklų grafika ir daugybė kitų elementų

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vidutinė rinkos kaina
Nuotraukų apdorojimas ir redagavimas dirbtiniu intelektu. Straipsniai ar reklama. Tai nėra standartiniai avatarai. Darau 3 bandomąsias nuotraukas. Ir kainuoja 10 eurų. Jei jus tenkina rezultatas,...
Visoje Lietuvoje
€ 15.00 - 70.00
Vidutinė rinkos kaina
Grafikos dizainas. Maketavimas, maketų kūrimas, ruošimas spaudai. Logotipų kūrimas. Plakatų dizainas. Vizitinių kortelių, skrajučių maketavimas. Kiekvienas projektas įkainojamas individualiai, parašykite [email protected] Darbo patirtis dizaino srityje...
Visoje Lietuvoje
€ 10.00 - 1000.00
Lighthouse Design Vidutinė rinkos kaina
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 50.00 - 1200.00/paslauga
Gvidas Ivaševičius Vidutinė rinkos kaina
Logotipų, vizitinių kortelių, plakatų, brošiūrų, reklaminių skrajučių, socialinių medijų reklamų kūrimas ir panašios grafinio dizaino paslaugos. Logotipų dizainas: 150 eurų. Socialinių tinklų reklama: 20 eurų...
Visuose miestuose
€ 20.00 - 200.00
Valdas Stuopelis Žema rinkos kaina
Dirbu su PS (Photoshop), taigi kuriu logotipus, koreguojus tekstus, nuotraukas, kuriu lankstinukus, plakatus, viską kas susyjes su vaizdo koregavimu, kurimu. E-mail: [email protected] Tel. nr.: 868413363
Visuose miestuose
€ 10.00 - 50.00
Jelizaveta Jachimovič Žema rinkos kaina
Esu grafikos dizaineris. Šiuo metu kuriu gerą portfolio, imu darbus už sumažintą kainą, o po kelių darbo dienų pagaminsiu kokybišką prototipą. Garantuoju greitus atsiliepimus.
Visuose miestuose
€ 20.00 - 50.00
Robert Vidutinė rinkos kaina
Mano vardas Robertas. Esu grafikos dizaineris bei darau fotosesijas. Esu baigęs informatikos inžineriją Lenkijoje, tad susikalbėti su manimi nėra problemų 4 kalbom (lenkų, rusų, lietuvių,...
Vilniuje (Antakalnis)
€ 30.00/val
UAB, Telkša ir ko Vidutinė rinkos kaina
Grafinis dizainas svarbiausias vizualinės komunikacijos elementas, kuris gali pritraukti arba atstumti, informuoti, tačiau jokiu būdu – nepalikti adresato abejingo. Net ir kokybiškiausiai pagaminta vizuali reklama...
Kaune
€ 1.00/val
UAB, MOON PROJECTS Vidutinė rinkos kaina
Grafinis dizainas. Profesionalus grafinis dizainas, nuo vizitinės kortelės iki nestandartinių projektų. Kuriame tai, ko gali prireikti Jūsų prekės ženklo ar produkto įvaizdžiui. PAKUOČIŲ DIZAINAS. Kuriame...
Kaune
€ 1.00/val
KLEMENCOV GROUP Vidutinė rinkos kaina
Mūsų paslaugos: Interneto svetainės ir interaktyvūs sprendimai. Grafinis dizainas. Pakuotės dizainas. Miesto erdvių dizainas ir meno instaliacijos. Interaktyvaus pobūdžio sprendimai ir muziejų ekspozicijos. Kompleksiniai švenčių...
Klaipėdoje
€ 1.00/val

Grafinio dizaino darbai - kaip atrodo?


Grafinis dizainas yra menas ir mokslas, kuris suteikia išskirtinumo jūsų prekei ar paslaugai. Tai yra būdas priversti žmones prisiminti jūsų prekę ar paslaugą dėl jų unikalumo ir profesionalumo. Grafinis dizainas gali būti naudojamas visame jūsų verslo kontekste - nuo internetinės svetainės iki vizitinių kortelių.

Daugelis sėkmingų įmonių pabrėžia, kad grafinis dizainas yra vienas iš pagrindinių jų sėkmės raktų. Galvokite apie populiarias prekės žymes ar prekių ženklus - jų grafiniai elementai yra lengvai atpažįstami, ir tai daro juos išskirtiniais. Grafinis dizainas turi potencialą sukurti stiprų įspūdį klientams ir skatinti juos veikti.

Grafinio dizaino darbai yra individualūs ir pritaikyti jūsų įmonei ar poreikiams. Tai gali apimti:

Logotipą: Jūsų verslo veidas, atpažįstamas simbolis.

Vizitines korteles: Profesionalus ir išskirtinis būdas palikti kontaktus.

Reklaminiai plakatai: Pritraukti naujus klientus ir skleisti žinutę.

Socialinių tinklų grafika: Patraukli ir svarbi informacija jūsų klientams.

Produkto dizainas: Išskirtinis produktų įvaizdis.

Internetinės svetainės dizainas: Funkcinis ir estetiškas puslapis.

Pakuotės dizainas: Patraukli pakuotė, kuri išsiskiria tarp konkurentų.


Grafinio dizaino darbai - kaip vyksta ir kur kreiptis?


Grafinio dizaino darbai yra kūrybinis procesas, kuris apima bendradarbiavimą tarp dizainerio ir kliento. Norint, kad dizaineris galėtų sukurti jums tinkamą dizainą, svarbu aiškiai apibrėžti savo poreikius, tikslus ir vertybes.

Grafinis dizaineris yra kūrybingas profesionalas, kuris gali atverti duris į jūsų vizijos įgyvendinimą. Kiekvienas grafinio dizaino projektas prasideda bendradarbiavimu su dizaineriu. Jis ar ji pasiklausys jūsų idėjų, pageidavimų ir poreikių. Bendradarbiavimas yra svarbus, nes padeda dizaineriui geriau suprasti jūsų verslą ir tai, ko jūs norite pasiekti per dizainą.

Po pirmojo susitikimo su dizaineriu prasideda kūrybinis procesas. Dizaineris pradeda kurti idėjas ir prototipus, kurie atitinka jūsų poreikius. Tai gali būti pateikta kaip logotipo maketai, internetinės svetainės maketai ar kitos grafinės medžiagos. 

Kai dizaineris parengia galutinius dizaino variantus, jie yra pateikiami jums peržiūrai ir patvirtinimui. Šiuo etapu svarbu atidžiai įvertinti kiekvieną dizaino detalę ir įsitikinti, kad tai atitinka jūsų viziją. Jei reikia, galite paprašyti pakeitimų arba korekcijų, kad būtų galima pasiekti idealią galutinę versiją.

Po galutinio dizaino patvirtinimo prasideda dizaino realizavimas. Tai gali reikšti internetinės svetainės sukūrimą, spausdinimo paslaugas ar kitas veiksmus, kad jūsų grafinis dizainas iš tikrųjų taptų realybe. 

Rasti tinkamą grafinio dizaino specialistą gali būti iššūkis, tačiau yra keletas būdų, kaip tai padaryti.

Kūrybinės agentūros: Daugybė profesionalių grafinio dizaino agentūrų siūlo įvairias paslaugas - nuo logotipų kūrimo iki kompleksinio prekės ženklo vystymo. 

Savarankiški dizaineriai: Individualūs grafiniai dizaineriai gali pasiūlyti personalizuotą ir artimesnį bendradarbiavimą. Jie gali specializuotis tam tikrose srityse ar sektoriuose.

Internetinės platformos: Yra internetinių platformų, kuriose galite rasti daugybę dizainerių, konkuruojančių dėl jūsų projektų. Tai gali būti geras būdas rasti dizainerį pagal savo poreikius ir biudžetą.


Grafinio dizaino darbai pigiau


Kokybiškas grafinis dizainas gali suteikti jūsų verslui didelę vertę, tačiau tai nereiškia, kad jūs turite išleisti milžiniškas sumas. Yra keletas būdų, kaip galite gauti gražų ir profesionalų dizainą pigiau.

Atlikite paiešką. Kai ieškote grafinio dizainerio, atlikite išsamią paiešką. Palyginkite skirtingų dizainerių kainas ir klientų atsiliepimus. Tai padės jums rasti gerą ir prieinamą dizainerį.

Komunikuokite savo lūkesčius. Kuo aiškiau apibrėšite savo lūkesčius ir pageidavimus, tuo greičiau dizaineris galės suprasti, ko jūs norite, ir galės sumažinti galimų klaidų skaičių. 

Pasirinkite tinkamą dizainerio tipą. Kaip minėjome anksčiau, yra keli skirtingi dizainerių tipai - agentūros, savarankiški dizaineriai ir internetinės platformos. Pasirinkite tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius ir biudžetą.

Naudokite dizaino įrankius. Jei turite nedidelį biudžetą ir esate pasirengęs pabandyti patys kurti grafinį dizainą, galite naudoti įvairius internetinius dizaino įrankius. Tai gali būti puiki galimybė, jei turite kūrybinių idėjų, o dizaino įrankiai gali suteikti techninę pagalbą.

Atraskite studentus. Kai kurie studentai, kurie studijuoja dizainą, gali būti pasirengę įgyvendinti jūsų projektą už prieinamą kainą.


Grafinio dizaino darbai kaina


Grafinio dizaino darbų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo projektų apimties, pasirinkto dizainerio ir dizaino tipo. Bendrai, grafinio dizaino darbų kaina gali būti:

Logotipas: Nuo 50 iki 500 Eur.

Vizitinių kortelių dizainas: Nuo 30 iki 200 Eur.

Reklaminio plakato dizainas: Nuo 100 iki 500 Eur.

Socialinių tinklų grafikos dizainas: Nuo 20 iki 150 Eur.

Internetinės svetainės dizainas: Nuo 500 iki 3000 Eur.

Pakuotės dizainas: Nuo 100 iki 1000 Eur.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.