Grafinio dizaino paslaugos

Jei siekiate išsiskirti iš konkurentų ir pritraukti daugiau klientų, tinkamai atliktas grafinis dizainas yra būtent ta priemonė. Nuo prekių ženklo sukūrimo iki reklaminių leidinių, - grafinis dizainas atlieka esminį vaidmenį pateikiant jūsų įmonės vardą ir pranešimus.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Gvidas Ivaševičius Vidutinė rinkos kaina
Logotipų, vizitinių kortelių, plakatų, brošiūrų, reklaminių skrajučių, socialinių medijų reklamų kūrimas ir panašios grafinio dizaino paslaugos. Logotipų dizainas: 150 eurų. Socialinių tinklų reklama: 20 eurų...
Visuose miestuose
€ 20.00 - 200.00
Valdas Stuopelis Žema rinkos kaina
Dirbu su PS (Photoshop), taigi kuriu logotipus, koreguojus tekstus, nuotraukas, kuriu lankstinukus, plakatus, viską kas susyjes su vaizdo koregavimu, kurimu. E-mail: waldstuo@gmail.com Tel. nr.: 868413363
Visuose miestuose
€ 10.00 - 50.00
Jelizaveta Jachimovič Žema rinkos kaina
Esu grafikos dizaineris. Šiuo metu kuriu gerą portfolio, imu darbus už sumažintą kainą, o po kelių darbo dienų pagaminsiu kokybišką prototipą. Garantuoju greitus atsiliepimus.
Visuose miestuose
€ 20.00 - 50.00
Robert Vidutinė rinkos kaina
Mano vardas Robertas. Esu grafikos dizaineris bei darau fotosesijas. Esu baigęs informatikos inžineriją Lenkijoje, tad susikalbėti su manimi nėra problemų 4 kalbom (lenkų, rusų, lietuvių,...
Vilniuje (Antakalnis)
€ 30.00/val
UAB, Telkša ir ko Vidutinė rinkos kaina
Grafinis dizainas svarbiausias vizualinės komunikacijos elementas, kuris gali pritraukti arba atstumti, informuoti, tačiau jokiu būdu – nepalikti adresato abejingo. Net ir kokybiškiausiai pagaminta vizuali reklama...
Kaune
€ 1.00/val
UAB, MOON PROJECTS Vidutinė rinkos kaina
Grafinis dizainas. Profesionalus grafinis dizainas, nuo vizitinės kortelės iki nestandartinių projektų. Kuriame tai, ko gali prireikti Jūsų prekės ženklo ar produkto įvaizdžiui. PAKUOČIŲ DIZAINAS. Kuriame...
Kaune
€ 1.00/val
KLEMENCOV GROUP Vidutinė rinkos kaina
Mūsų paslaugos: Interneto svetainės ir interaktyvūs sprendimai. Grafinis dizainas. Pakuotės dizainas. Miesto erdvių dizainas ir meno instaliacijos. Interaktyvaus pobūdžio sprendimai ir muziejų ekspozicijos. Kompleksiniai švenčių...
Klaipėdoje
€ 1.00/val
Rimvidas Stankevičius Vidutinė rinkos kaina
Teikiame šias paslaugas: Grafinio dizaino sfera: Logotipų kūrimas; Vizualinio identiteto kūrimas; Pakuočių kūrimas. Interneto sfera: Internetinių puslapių ir mobiliųjų aplikacijų dizaino kūrimas. Leidyba: Visų rūšių...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, DIZAINO KRYPTIS Vidutinė rinkos kaina
Prekės ženklai, dizainas ir multimedija. Mūsų užduotis – pasakoti jūsų prekės ženklo istoriją: sukurti išskirtinį ir įsimenamą įmonės veidą ir paversti jį interaktyvia skaitmenine patirtimi....
Vilniuje
€ 1.00/val
MAGENCY Vidutinė rinkos kaina
Teikiame šias paslaugas: Vizualinė reklama: Grafinis dizainas; Interjero dizainas; Lauko ir vidaus reklama; Plačiaformatė spauda; Figūrinių lipdukų gamyba. Interneto svetainių kūrimas, reklaminių skydelių (banerių) kūrimas,...
Vilniuje
€ 1.00/val

Grafinio dizaino paslaugos - kodėl verta pasirinkti?


Grafinio dizaino paslaugos suteikia jūsų verslui daug privalumų. Čia pateikiame keletą priežasčių, kodėl verta pasirinkti profesionalų grafinio dizaino pagalbą:

Pirmas įspūdis yra svarbus. Pasak seno posakio, pirmasis įspūdis išlieka ilgai. Tai taip pat taikoma verslo pasaulyje. Jūsų potencialūs klientai greitai formuoja nuomonę apie jūsų verslą, pamatę jūsų dizainą. 

Išsiskirkite iš konkurentų. Konkurencija verslo pasaulyje yra didžiulė, todėl svarbu išsiskirti. Grafinis dizainas gali padėti jums išsiskirti iš kitų įmonių ir pritraukti daugiau dėmesio. 

Aiškus ir efektyvus pranešimas. Grafinis dizainas leidžia vizualiai perteikti sudėtingus pranešimus paprastai ir aiškiai. Jūsų dizainas gali būti galingas komunikacijos įrankis, padedantis patraukti tinkamą auditoriją ir skleisti svarbius pranešimus.

Laisvė kurti. Panaudoję grafinio dizaino paslaugomis, galėsite koncentruotis ties jūsų verslo plėtra ir tobulinimu, o dizaineriai pasirūpins, kad jūsų vizualinės reprezentacijos atspindėtų jūsų siekius ir pranešimus.


Grafinio dizaino paslaugos - kur dažniausiai naudojamos?


Grafinis dizainas yra plačiai naudojamas įvairiose srityse, kadangi vizualinės informacijos įprasminimas yra svarbus beveik kiekviename kontekste. Štai kelios sritys, kuriose grafinis dizainas yra nepakeičiamas:

Prekių ženklų kūrimas. Jūsų prekių ženklas yra jūsų verslo veidas. Grafinio dizaino paslaugos gali padėti sukurti unikalų ir atpažįstamą prekių ženklą, kuris paliks įspūdį ir padės jūsų verslui išsiskirti iš kitų.

Reklaminiai leidiniai ir plakatai. Norėdami pritraukti dėmesį ir pranešti apie savo produktus ar paslaugas, galite naudoti spalvingus ir kūrybiškus reklaminius leidinius ir plakatus. Grafinio dizaino paslaugos padės jums sukurti efektyvius ir patrauklias reklamas.

Interneto svetainės dizainas. Tai, kaip jūsų svetainė atrodo, gali turėti didelę įtaką jos lankytojams. Grafinio dizaino specialistai gali sukurti gražų, funkcionalų ir patrauklų dizainą, kuris pagerins lankytojų patirtį ir padidins konversijas.

Socialinių tinklų dizainas. Socialiniai tinklai yra galingas marketingo įrankis, tačiau sėkmingam veikimui būtinas patrauklus ir įdomus turinys. Grafinio dizaino paslaugos padės jums sukurti turinį, kuris patrauks dėmesį ir skatins žmones sekti jūsų verslą.

Produkto dizainas. Kūrybiškai suprojektuotas produktas gali išsiskirti ir pritraukti pirkėjų. Grafinio dizaino specialistai gali padėti sukurti produkto dizainą, kuris bus ne tik funkcionalus, bet ir estetiškai patrauklus.


Grafinio dizaino paslaugos pigiau


Vos prieš keletą metų grafinio dizaino paslaugos buvo prieinamos tik didelėms įmonėms arba garsiems asmenims, bet dabar laikai pasikeitė. Įvairaus masto dizainerių ir dizaino studijų atsiradimas leido paslaugas padaryti prieinamas net ir smulkioms įmonėms ar privatiems asmenims. Tačiau kaip rasti grafinio dizaino paslaugas pigiau?

Startuoliai ir nepriklausomi dizaineriai. Daugybė jaunų ir talentingų dizainerių pradeda savo karjerą ir siekia įgyti daugiau patirties. Pasitelkę startuolius arba nepriklausomus dizainerius, galite gauti kokybiškų paslaugų už prieinamą kainą.

Konkursai dizainui. Daugybė platformų leidžia rengti dizaino konkursus. Jūs galite pateikti savo projektą ir dizaineriai konkuruos dėl galimybės jį atlikti. Tai gali suteikti daugybę pasirinkimo galimybių ir padėti rasti gerą dizainerį už gerokai mažesnę kainą.

Paslaugų palyginimo platformos. Yra keletas platformų, kuriose galite palyginti skirtingų dizainerių kainas ir paslaugas. Tai padės jums rasti geriausią pasiūlymą, atitinkantį jūsų biudžetą ir reikalavimus.

Susitarimas su dizaineriais. Kai kurie dizaineriai gali pasiūlyti nuolaidas arba lanksčias kainas, ypač jei planuojate ilgalaikį bendradarbiavimą. Verta apsvarstyti galimybę pasiekti susitarimą su dizaineriu, kuris patenkintų abiejų šalių poreikius.

Paslaugos internetu. Internete galite rasti įvairių platformų, kuriose galima užsakyti grafinio dizaino paslaugas už konkurencingas kainas. 


Grafinio dizaino paslaugos internetu


Šiandien internetas suteikia daugybę galimybių, įskaitant grafinio dizaino paslaugas. Pasitelkę dizainerius internete, galite pasinaudoti daugeliu privalumų:

Prieinamumas ir patogumas. Grafinio dizaino paslaugos internetu prieinamos iš bet kurios pasaulio vietos. Jums nereikia ieškoti vietinių dizainerių arba laiko leisti asmeniniam susitikimui. Visą komunikaciją ir projektų valdymą galite atlikti tiesiogiai per internetą.

Didesnis pasirinkimas. Tinklalapiai, kuriuose galite užsisakyti grafinio dizaino paslaugas, dažnai turi daugybę dizainerių iš skirtingų šalių. Tai suteikia jums didesnį pasirinkimą ir galimybę rasti dizainerį, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Rekomendacijos ir atsiliepimai. Internete galite rasti platformas, kuriose dizainerių paslaugas rekomenduoja ir apžvelgia ankstesni klientai. Tai suteikia jums galimybę pamatyti dizainerio darbų pavyzdžius ir perskaityti atsiliepimus, padedančius nuspręsti, ar jis yra tinkamas jums.

Prieinamumas 24/7. Pasitelkę grafinio dizaino paslaugas internetu, galite užsisakyti dizaino darbus bet kuriuo metu, netgi naktį ar savaitgalį. 

Kainos skaidrumas. Internetinėse platformose dažnai matote aiškius dizainerių pasiūlymus ir kainų tarifus. Taip jums bus lengviau įvertinti galutines išlaidas ir pasirinkti dizainerį, kurio paslaugos atitinka jūsų biudžetą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.