Vėdinimo darbai

Vėdinimo sistemos darbai yra svarbus žingsnis užtikrinant sveiką ir komfortišką aplinką jūsų patalpose.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Rekuperacija Jūsų Namams Vidutinė rinkos kaina
"Rekuperacija Jūsų Namams" yra patikima ir patyrusi įmonė, kuri specializuojasi vėdinimo/rekuperacijos, kondicionierių bei šilumos siurblių pardavimu, montavimu, priežiūra ir remontu. Mes siekiame padėti savo klientams...
Visuose miestuose
€ 50.00 - 5000.00
Edgaras Gerulaitis Vidutinė rinkos kaina
Vėdinimo sistemos jūsų namui, biurui, butui ar kitos paskirties pastatui. Rekuperatorių, minirekuperatorių, orlaidžių, ventiliatorių pardavimas ir montavimas
Visuose miestuose
€ 100.00 - 800.00
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Užsiimame vėdinimo - rekuperacinėmis, bei kondicionavimo sistemomis namams, butams, bei pramonei. Montuojame cinkuotais arba plastikiniais ortakiais. Konsultuojame apie pačius įrenginius, randame geriausią sprendimą pagal kliento...
Visuose miestuose
€ 100.00/val
Čirta UAB Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atliekame privačių namų, visuomeninės bei pramoninės paskirties objektų mechaninės vėdinimo sistemos ir kondicionavimo sistemos įrengimą. Suteikiame profesionalias konsultavimo, projektavimo bei montavimo paslaugas. Galime ne...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB SAUGUS PASAULIS Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame matavimo prietaisais, saugos sistemomis, šildymo-vėdinimo įranga, vartų automatika. Viskas ko reikia namams.
Kaune (Dainava)
€ 1.00/val
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Vedinimo sistemos, rekuperacija.
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB Politesna Vidutinė rinkos kaina
Parduodami mini rekoperatoriai Eco-Fresh07 ir Eco-Fresh01(LUX). Individualios vėdinimo sistemos įrengimas užtikrins būtiną oro apykaitą ir komfortą, bei išsaugos Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikatą.
Visuose miestuose
€ 350.00/val
UAB “Rekuperatorių centras” Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame visa vėdinimo ir rekuperacinei sistemai reikalinga įranga ir priedais. Asortimente rasite įvairių dydžių lanksčių ir pūsto polietileno ortakių. Garantuojame kokybę ir gerą kainą. +370...
Kauno raj.
€ 1.00/val
Tomas Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atliekame pasatų inžinerinių sistemų (ŠVOK) montavimą, projektavimą, priežiūrą. Diegiame ir eksplotuojame automatikos sistemas pastatuose. Mūsų prioritetai itin aukšta paslaugos kokybė, dėmesys užsakovui,aukštas technologinis lygis,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB NIT Vidutinė rinkos kaina
NIT tiekiama įranga yra profesionali ir kokybiška. Įmonė tiekia geriausias rinkoje esančias vėdinimo sistemas bei pasirūpina ir jų įrengimu ir techniniu aptarnavimu.Vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos,...
Vilniaus raj.
€ 10.00/val

Vėdinimo sistemos darbai - kas atlieka?


Vėdinimo sistemos darbus atlieka specialiai apmokyti inžinieriai ir vėdinimo specialistai. Šie ekspertai turi gilų supratimą apie vėdinimo sistemų veikimą, jų technines charakteristikas ir saugumo standartus. Vėdinimo specialistai atlieka šiuos pagrindinius darbus:

Vėdinimo sistemos projektavimas. Vėdinimo specialistai analizuoja patalpų dydį, naudojamą įrangą ir žmonių skaičių, kad galėtų parengti efektyvų vėdinimo sistemos projektą. 

Montavimas ir įrengimas. Vėdinimo įrangą turi būti tiksliai sumontuota ir prijungta prie tinkamų kanalų. Montavimo procesas turėtų būti atliekamas pagal saugumo ir technines normas.

Vėdinimo sistemos reguliavimas. Po įrengimo vėdinimo specialistai atlieka sistemos reguliavimą, kad būtų pasiekti optimalūs oro srautai ir efektyvus energijos naudojimas.

Patikrinimai ir priežiūros darbai. Vėdinimo sistemos specialistai atlieka reguliarius patikrinimus, kad būtų užtikrintas sistemos veikimas ir išvengta galimų gedimų. Jie taip pat gali padėti išspręsti bet kokius problemas ir atlikti būtinas priežiūros procedūras.


Kokiais tikslais įrengiamos vėdinimo sistemos?


Vėdinimo sistemos įrengiamos - štai keli pagrindiniai tikslai, dėl kurių verta įrengti vėdinimo sistemas:

Švarus ir sveikas oras. Vėdinimo sistemos užtikrina, kad patalpose būtų nuolat tiekiamas švarus ir grynas oras. Tai sumažina dulkių, alergenų ir kitų kenksmingų dalelių koncentraciją patalpose, ypač svarbu tiems, kurie kenčia nuo alergijų ar kvėpavimo problemų.

Drėgmės ir kondensato kontrolė. Vėdinimo sistema gali padėti išlaikyti tinkamą drėgmės lygį patalpose, taip išvengiant kondensato susidarymo, kuris gali sukelti pelėsių ir grybelio plitimą.

Energetinis efektyvumas. Naujosios vėdinimo sistemos yra energijos efektyvios ir gali padėti sumažinti energijos sąnaudas, nes jos naudoja pažangias technologijas, kad optimaliai išnaudotų energiją.

Komfortas ir produktyvumas. Geras vėdinimas sukuria patogią aplinką patalpose, kuri   bendrą patalpų komfortą ir pagerina darbuotojų produktyvumą.


Vėdinimo sistemos įvedimo darbų kaina


Vienas svarbiausių klausimų, kurį dažnai užduoda žmonės, norintys įrengti vėdinimo sistemą, yra susijęs su įvedimo darbų kaina. Verta pažymėti, kad kainos gali svyruoti priklausomai nuo daugybės veiksnių, įskaitant patalpų dydį, sistemos sudėtį ir pageidaujamų funkcijų skaičių. a yra keletas veiksnių, turinčių įtakos vėdinimo sistemos įvedimo kainai:

Patalpos dydis. Kuo didesnė patalpa, tuo sudėtingiau įdiegti vėdinimo sistemą. 

Pasirinktos sistemos tipas. Skirtingos vėdinimo sistemos turi skirtingas kainas. 

Paslaugų teikėjo kvalifikacija. Patyrę ir aukštos kvalifikacijos paslaugų teikėjai gali būti brangesni, tačiau tai užtikrins aukštos kokybės darbą.

Įrengimo ir remonto darbų sudėtingumas. Jei jūsų patalpose yra sudėtingos įrengimo ar remonto sąlygos ar reikalingi papildomi darbai, tai gali padidinti galutinę kainą.


Vėdinimo sistemos įvedimo paslaugos


Jei jums reikia vėdinimo sistemos įvedimo paslaugų, svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusį tiekėją. Gera vėdinimo įmonė turėtų atlikti visus reikiamus darbus, pradedant nuo projekto parengimo iki sistemos montavimo ir reguliavimo. Taip pat pasitikrinkite, ar paslaugų teikėjas turi licenciją ir draudimą, kad galėtumėte būti tikri dėl darbų kokybės ir profesionalumo. Pagrindinės paslaugos:

Įrengimas. Patyrę vėdinimo paslaugų specialistai atliks kruopštų darbą įrengiant sistemą pagal jūsų poreikius. 

Periodinis remontas. Vėdinimo sistemos turi būti reguliariai prižiūrimos, kad jos veiktų optimaliai. Patikimi paslaugų teikėjai atliks periodinį remontą ir pakeitimus, kai reikia.

Gedimų taisymas. Jeigu pastebėjote, kad vėdinimo sistema neveikia tinkamai arba yra triukšminga, turėtumėte kreiptis į patyrusius meistrus gedimų taisymui.

Oro srauto matavimas. Specialistai taip pat gali atlikti oro srauto matavimus, kad būtų nustatyta, ar sistema veikia tinkamai ir ar pasiekiama optimali oro cirkuliacija.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.