Ar jaučiate, kad jūsų namuose trūksta gaivaus oro ir jūsų erdvėje kaupiasi neigiami kvapai? Galbūt pastebite, kad namuose padažnėjo alerginių reakcijų atvejų arba nuolatinė drėgmė kaupiasi kambariuose. Tada laikas galvoti apie vėdinimo sistemos įrengimą!

Vėdinimo sistemų įrengimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Edgaras Gerulaitis Vidutinė rinkos kaina
Vėdinimo sistemos jūsų namui, biurui, butui ar kitos paskirties pastatui. Rekuperatorių, minirekuperatorių, orlaidžių, ventiliatorių pardavimas ir montavimas
Visuose miestuose
€ 100.00 - 800.00
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Užsiimame vėdinimo - rekuperacinėmis, bei kondicionavimo sistemomis namams, butams, bei pramonei. Montuojame cinkuotais arba plastikiniais ortakiais. Konsultuojame apie pačius įrenginius, randame geriausią sprendimą pagal kliento...
Visuose miestuose
€ 100.00/val
Čirta UAB Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atliekame privačių namų, visuomeninės bei pramoninės paskirties objektų mechaninės vėdinimo sistemos ir kondicionavimo sistemos įrengimą. Suteikiame profesionalias konsultavimo, projektavimo bei montavimo paslaugas. Galime ne...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB SAUGUS PASAULIS Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame matavimo prietaisais, saugos sistemomis, šildymo-vėdinimo įranga, vartų automatika. Viskas ko reikia namams.
Kaune (Dainava)
€ 1.00/val
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Vedinimo sistemos, rekuperacija.
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB Politesna Vidutinė rinkos kaina
Parduodami mini rekoperatoriai Eco-Fresh07 ir Eco-Fresh01(LUX). Individualios vėdinimo sistemos įrengimas užtikrins būtiną oro apykaitą ir komfortą, bei išsaugos Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikatą.
Visuose miestuose
€ 350.00/val
Tomas Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atliekame pasatų inžinerinių sistemų (ŠVOK) montavimą, projektavimą, priežiūrą. Diegiame ir eksplotuojame automatikos sistemas pastatuose. Mūsų prioritetai itin aukšta paslaugos kokybė, dėmesys užsakovui,aukštas technologinis lygis,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB NIT Vidutinė rinkos kaina
NIT tiekiama įranga yra profesionali ir kokybiška. Įmonė tiekia geriausias rinkoje esančias vėdinimo sistemas bei pasirūpina ir jų įrengimu ir techniniu aptarnavimu.Vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos,...
Vilniaus raj.
€ 10.00/val
UAB "Ensavera" Vidutinė rinkos kaina
Vokiški decentralizuoto vėdinimo įrenginiai. Sieniniai rekuperatoriai butams, individualiems namas, nedideliems ofisams ir darbo kabinetams. Ištraukiamoji ventiliacija, oro padavimo orlaidės.
Kaune (Dainava)
€ 1.00/val
IV, on DIRECT Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame ir įrengiame vėdinimo sistemas gyvenamose, darbo, pramoninėse ir kitos paskirties patalpose. Pasiūlysime ir sukomplektuosime ventiliacijos sistemą, kuri atitiktų higienos ir priešgaisrinius reikalavimus, būtų efektyvi...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Vėdinimo sistemos įvedimo privalumai


Efektyvi vėdinimo sistema gali turėti daugybę privalumų jūsų namams ir sveikatai. Štai keletas pagrindinių privalumų, kuriuos gausite įrengę vėdinimo sistemą:

Oro kokybė jūsų namuose. Turėdami tinkamai veikiančią vėdinimo sistemą, galėsite mėgautis puikia oro kokybe jūsų namuose. Sistema reguliariai pašalins dulkes, alergenus, bakterijas ir kitus kenksmingus teršalus, kurie gali būti žalingi jūsų kvėpavimo sistemai.

Mažesni alerginių reakcijų atvejai. Kai namuose yra gera oro cirkuliacija, sumažėja alerginių reakcijų atvejų. Ši aplinkybė ypač svarbi tiems, kurie kenčia nuo alergijos dulkėms, pelėsiui arba gyvūnų plaukams.

Mažiau drėgmės ir pelėsių problemų. Efektyvi vėdinimo sistema padės išlaikyti tinkamą drėgmės lygį jūsų namuose, neleisdama plisti pelėsiui. Tai ypač svarbu drėgnose ar mažai apšviestose patalpose.

Energijos taupymas. Modernios vėdinimo sistemos yra efektyvios energijos naudotojos. Tai leidžia jums sutaupyti pinigų ilguoju laikotarpiu, sumažinant šilumos ir vėsinimo sąnaudas.

Dūmų ir neigiamų kvapų pašalinimas. Vėdinimo sistema padės greitai pašalinti virtuvėje atsiradusius dūmus ir kitus neigiamus kvapus, kurie gali erzinti jūsų namų atmosferą.

Didelis komfortas visiems namų nariams. Su efektyvia vėdinimo sistema visi namų nariai galės mėgautis puikia atmosfera, nepriklausomai nuo patalpos ar sezono.


Kada vertėtų įsivesti vėdinimo sistemą?


Vėdinimo sistemos įrengimas nėra tinkamas kiekvienam namui ar butui. Tačiau yra kelios situacijos, kai tai yra itin rekomenduojama. Pagalvokite apie šias sąlygas ir aplinkybes:

Naujos statybos projektai. Jeigu jūsų namas yra naujai statomas ar renovuojamas, tai yra puiki galimybė įdiegti vėdinimo sistemą. 

Bloga oro cirkuliacija. Jei pastebite, kad namuose blogai cirkuliuoja oras, tai yra rimtas signalas, kad reikia įrengti vėdinimo sistemą.

Kambariai be langų. Kambariuose be langų arba turinčiuose mažai natūralaus apšvietimo, kad būtų užtikrinta pakankama oro apykaita,  taip pat reikėtų vėdinimo sistemos. 


Vėdinimo sistemų įrengimo, remonto paslaugos


Jei jums reikia vėdinimo sistemos įrengimo ar remonto vedimo paslaugų, svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusį tiekėją. Gera vėdinimo įmonė turėtų atlikti visus reikiamus darbus, pradedant nuo projekto parengimo iki sistemos montavimo ir reguliavimo. Taip pat pasitikrinkite, ar paslaugų teikėjas turi licenciją ir draudimą, kad galėtumėte būti tikri dėl darbų kokybės ir profesionalumo. Pagrindinės paslaugos, kurias atlieka vėdinimo sistemų įrengimo, remonto įmonės:

Įrengimas. Patyrę vėdinimo paslaugų specialistai atliks kruopštų darbą įrengiant sistemą pagal jūsų poreikius. 

Periodinis remontas. Vėdinimo sistemos turi būti reguliariai prižiūrimos, kad jos veiktų optimaliai. Patikimi paslaugų teikėjai atliks periodinį remontą ir pakeitimus, kai reikia.

Gedimų taisymas. Jeigu pastebėjote, kad vėdinimo sistema neveikia tinkamai arba yra triukšminga, turėtumėte kreiptis į patyrusius meistrus gedimų taisymui.

Oro srauto matavimas. Specialistai taip pat gali atlikti oro srauto matavimus, kad būtų nustatyta, ar sistema veikia tinkamai ir ar pasiekiama optimali oro cirkuliacija.


Vėdinimo sistemos įvedimo kaina


Vėdinimo sistemos įrengimas yra ilgalaikė investicija, tačiau tai yra verta investicija. Vėdinimo sistemos įvedimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant:

Vėdinimo sistemos tipas. Yra įvairių vėdinimo sistemų tipų, ir kiekvienas tipas gali skirtis kainos požiūriu.

Įrengimo darbai. Kiekvieno namo įrengimo darbai skirsis priklausomai nuo jūsų poreikių ir jūsų namo architektūros. Sudėtingesni darbai gali kainuoti daugiau.

Įrangos kokybė. Aukštos kokybės vėdinimo sistemos gali kainuoti šiek tiek brangiau, tačiau ilguoju laikotarpiu jos sutaupys jums energijos sąnaudas ir kitus išlaidų punktus.

Papildomos paslaugos. Jei norite papildomų funkcijų, pvz., oro valymo ar aromaterapijos, tai taip pat gali kainuoti papildomai.

Atkreipkite dėmesį, kad tai yra tik kainos nurodymas, o tikslus įrengimo kainos nustatymas bus įmanomas tik po konsultacijų su vėdinimo sistemos specialistu.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.