Elektros instaliacijos darbai

Elektros instaliacijos darbai yra labai svarbus aspektas, kurį reikia spręsti kiekvienam, kuriam rūpi namų saugumas ir komfortas. Nepaisant to, ar esate naujas nekilnojamojo turto savininkas, arba norite atnaujinti jau senus elektros tinklus, svarbu suprasti, kaip tinkamai atlikti elektros instaliacijas.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Elrodis Vidutinė rinkos kaina
Elektros skydų projektavimas, surinkimas, gamyba Alytuje. Statybinių (laikinų) elektros skydų gamyba Alytuje. Elektros instaliacijos montavimo darbai Alytuje ir Alytaus rajone.
Alytaus aps., Kiti miestai
€ 60.00 - 800.00
Electric fix Vidutinė rinkos kaina
Visi elektros instaliacijos sprendimai šiuolaikiškai ir kokybiškai. Montavimas, Remontas, Priežiūra. (tv, internetas, signalizacija, priešgaisrine sistema, rozetes, jungikliai, buitinės technikos pajungimas ir t.t.) Elektros laidų išvedžiojimas...
Visuose miestuose
€ 25.00/vnt
Edvinas Vidutinė rinkos kaina
Patyręs, kvalifikuotas ir atestuotas elektrikas greitai ir kokybiškai atliks visus elektros instaliavimo, patikros, renovavimo darbus jums patogiu laiku.
Klaipėdoje
€ 15.00/vnt
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Elektros instaliacijos darbai.
Visuose miestuose
€ 11.00/vnt
UAB "Signatela" Vidutinė rinkos kaina
Vykdome elektros instaliacijos darbus privačiuose namuose, įmonėse bei gamybinio pobūdžio patalpose. Darbus atliekame Vilniaus ir Kauno regionuose. Montuojame skydus: įvadinius, jėgos,apšvietimo bei paskirstymo. Atliekame elektrinius...
Kauno raj.
€ 1.00/vnt
MB "Gevio statyba,, Vidutinė rinkos kaina
Visi su elektr susije darbai
Klaipėdos raj.
€ 7.00/vnt
Arturas Vidutinė rinkos kaina
Kvalifikuotas elektrikas atlieka elektros instaliacijos ir remonto darbus. Senų patalpų elektros instaliacijos renovacijos darbai. Montuoju apsaugos ir video sistemas. Galiu dirbti vakarais ir savaitgaliais. Konsultuoju.
Kauno raj.
€ 10.00/vnt
UAB, JUKVAS Vidutinė rinkos kaina
Saulės elektrinės vandens šildymui, saulės elektrinės dvipusei apskaitai, saulės kolektoriai. Montavimas visoje Lietuvoje Varžų matavimai, Pridavimas VEI Įžeminimo kontūrai.Montavimas matavimas specialia įranga.
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
Vladislav Vidutinė rinkos kaina
Greitai ir ne brangiai atliekame elektros montavimo bei remonto darbus: • Elektros instaliacija individualiems namams ir butams; • Elektros kištukinių lizdų, jungiklių, šviestuvų montavimas bei...
Visuose miestuose
€ 6.00/vnt

Kodėl svarbu kokybiškai atlikti elektros instaliacijos darbus?


Elektros instaliacijos darbai yra svarbi ir kompleksiška užduotis, kurios tikslas - užtikrinti elektros tinklų saugumą ir efektyvumą. Profesionaliai atlikti elektros instaliacijos darbai yra esminiai siekiant užtikrinti, kad jūsų elektros sistema veiktų patikimai ir saugiai. Neatidėliotinos darbų atlikimo priežastys gali apimti naujų namų statybą, esamų elektros tinklų atnaujinimą arba atsiradusius gedimus, kurie reikalauja greito sprendimo.

Todėl, norint užtikrinti jūsų namų ar verslo elektros tinklo patikimumą, saugumą ir efektyvumą, svarbu pasitikėti tik profesionaliais ir patyrusiais elektros instaliacijos darbų teikėjais. Teisingai atlikti elektros instaliacijos darbai padės išvengti ne tik galimų gedimų, bet ir galimos elektros srovės pokyčių ir saugumo incidentų, kurie gali turėti rimtų pasekmių jūsų namų, šeimos ir turtui.


Elektros instaliacijos darbai - į ką kreiptis?


Pasirinkti tinkamą elektros instaliacijos darbų teikėją gali būti iššūkis, tačiau yra keletas svarbių veiksnių, kuriuos reikia apsvarstyti. Pirmiausia, įsitikinkite, kad teikėjas turi reikiamas licencijas ir sertifikatus. Antra, klausinėkite apie jų patirtį ir anksčiau atliktų darbų pavyzdžius. Be to, svarbu pasitikrinti jų klientų atsiliepimus ir reputaciją. Pasitikėjimas teikėju yra svarbus veiksnys užtikrinant sėkmingą elektros instaliacijų darbų vykdymą.


Elektros instaliacijos darbų kaina


Elektros instaliacijos darbų kainos gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių. Pagrindinės įtakos elektros instaliacijos darbų kainoms turi:

Darbų apimtis ir sudėtingumas.

Reikalingos medžiagos ir įrangos.

Darbo trukmė ir skubumas.

Pasirinkto teikėjo įkainiai ir valstybės reguliavimai.


Elektros instaliacijos darbų paslaugos


Elektros instaliacijos darbų paslaugų teikėjai gali atlikti įvairius darbus, siekdami užtikrinti elektros tinklų veikimą ir saugumą. Populiariausios elektros instaliacijos darbų paslaugos apima:

Naujų elektros tinklų diegimą ir išplėtimą.

Elektros tinklų modernizavimą ir atnaujinimą.

Elektros prietaisų įrengimą ir tvarkymą.

Apsaugos sistemų diegimą.

Gedimų paiešką ir taisymą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.