Detaliojo plano koregavimas yra esminis žingsnis bet kurioje projekto ar plano vystymo stadijoje. Tai padeda užtikrinti aiškumą, efektyvumą ir sėkmę.


Detaliojo plano koregavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, Pajūrio Planai Vidutinė rinkos kaina
Rengiame detaliuosius ir specialiuosius planus, Žemėtvarkinius projektus, rengiame ypatingo statinio statybos projektus, vykdome poveikio visuomenės sveikatai vertinimą.
Klaipėdos aps.
€ 100.00/aras
IĮ, INprojekt Vidutinė rinkos kaina
Ruošiame detaliuosius planus – teritorijų planavimo dokumentus, kuriuose yra nustatomos žemės sklypų ribos, plotas, pagrindinė tikslinė žemės naudojimo paskirtis bei teritorijos tvarkymo ir naudojimo režimas....
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
IV, Architektas L. Bogušas Vidutinė rinkos kaina
Rengiu teritorijų specialiuosius ir detaliuosius planus. Atlieku sklypų ir kvartalų įvertinimą, rengiu teritorijų užstatymo vystymo koncepcijas. Detaliajame plane nustatomos žemės sklypų ribos, statybos ir kitos...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB, Projektavimo strategija Vidutinė rinkos kaina
Ruošiame detaliuosius planus. Detalusis planas rengiamas savivaldybių bendruosiuose planuose nustatytose urbanizuotose ir urbanizuojamose teritorijose, kai numatomas teritorijos vystymas ar pagrindinės žemės paskirties keitimas. Profesionaliai atstovaujame...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB, INREKA Vidutinė rinkos kaina
Rengiame teritorijų planus. Detalusis planas - tai teritorijų planavimo dokumentas, kuriame yra nustatytos žemės sklypų ribos, teritorijos tvarkymo ir naudojimo režimas (statybos ir kitos veiklos...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
MB, Erdvės architektūra Vidutinė rinkos kaina
Rengiame, ruošiame teritorijų detaliuosius planus. Detalusis planas - tai teritorijų planavimo dokumentas, kuriuo nustatomos žemės sklypų ribos, teritorijos tvarkymas ir naudojimas. Detalusis planas parengiamas norint...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB, Geodeza Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame detaliuosius planus. Detalieji planai ruošiami, kai keičiama žemės naudojimo paskirtis, kai žemės sklypas dalijamas ar sujungiamas, kai keičiamos žemės sklypo ribos ir plotas. Parengsime...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
GIEDRIUS Vidutinė rinkos kaina
Rengiame teritorijos planavimo dokumentus. Atliekame esamo detaliojo plano korektūrą norint pakeisti pagrindinę tikslinę žemės naudojimo paskirtį, gretimų žemės sklypų ribas ir plotus, ketinant sklypą padalinti...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB, Veduta Vidutinė rinkos kaina
Ruošiame teritorijų detaliuosius planus. Atliekame detaliųjų planų ir specialiųjų planų ruošimą bei suderinimą. Parengiame preliminarius projektinius pasiūlymus, gauname planavimo sąlygų sąvadą, paruošiame reikalingą planą su...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB, TS PROJECTS Vidutinė rinkos kaina
Rengiame detaliuosius planus. Detalusis planas - tai dokumentas, reikalingas norint pakeisti žemės sklypo paskirtį, padalinti sklypą į daugiau sklypų ar sujungti į vieną, norint statyti...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras

Detaliojo plano koregavimas: kodėl ir kada jis yra reikalingas?


Detaliojo plano koregavimas vaidina lemiamą vaidmenį bet kurioje projekto ar plano srityje. Jis veikia kaip tiltas tarp idėjos ir įgyvendinimo, užtikrindamas, kad visos detalės būtų vietoje. Be jo projektai gali eiti neteisingu keliu, sukeliant brangius vėlavimus ir potencialias nesėkmes.

Detaliojo plano koregavimas yra svarbus, nes jis suteikia aiškumą ir tikslumą. Jis padeda: identifikuoti nesklandumus plane; optimizuoti įgyvendinimo procesą; užtikrinti, kad visi susiję asmenys būtų vienoje pusėje; mažinti riziką ir nežinomybę; gerinti projekto efektyvumą.

Kada būtinas detaliojo plano koregavimas? Detaliojo plano koregavimą reikėtų atlikti tam tikrais projekto etapais:

Pradinė analizė: Planuojant projektą ar planą, būtina išnagrinėti pradines detales ir suderinti jas su tikslais.

Tarpinė peržiūra: Vykdant projektą, svarbu reguliariai tikrinti ir koreguoti planą atsižvelgiant į naują informaciją arba besikeičiančias sąlygas.

Patvirtinimas: Galutiniam projektui patvirtinti svarbu dar kartą patikrinti, ar visos detalės yra tinkamai įgyvendintos ir ar jos nepraleistos.


Kaip tinkamai atlikti detaliojo plano koregavimą ir vengti klaidų?


Norėdami tinkamai atlikti detaliojo plano koregavimą ir išvengti klaidų, reikia laikytis kruopštumo ir struktūrizuoto požiūrio. Štai keletas patarimų:

Supraskite tikslus: Prieš pradedant koregavimą, aiškiai supraskite projektą ar planą, jo tikslus ir numatytą rezultatą.

Rinkitės tinkamą įrankį: Pasirinkite tinkamą įrankį ar programinę įrangą, kurie padės jums tvarkyti ir analizuoti projektą. Tai gali būti projektų valdymo sistema arba specializuota koregavimo programa.

Suderinkite visus suinteresuotų asmenų tikslus: Bendradarbiaukite su visomis suinteresuotomis šalimis, įskaitant projektų vadovus, komandos narius ir klientus. Užtikrinkite, kad visi suvokia planą ir turi vienodą supratimą apie jo vykdymą.

Analizuokite duomenis: Atlikite išsamią duomenų analizę. Patikrinkite visus projektui reikalingus resursus, laiką ir finansinius rodiklius.

Tikrinkite detales: Rinkitės po vieną planuoto darbo ar projektavimo dalies detalę ir ją kruopščiai patikrinkite. Įsitikinkite, kad viskas atitinka pradinius tikslus.

Koreguokite ir optimizuokite: Jei radote klaidų ar nesuderinamumų, nedvejokite koreguoti planą. Taip pat galite optimizuoti resursų paskirstymą ir darbų eiliškumą.

Reguliariai tikrinkite ir atnaujinkite planą: Vykdant projektą, nepamirškite plano. Reguliariai tikrinkite ir atnaujinkite jį atsižvelgdami į naują informaciją ir pokyčius.

Komunikacija: Nepraraskite ryšio su projekto komanda ir suinteresuotomis šalimis. Gerai koordinuotas bendravimas yra svarbiausias norint išvengti nesusipratimų.

Dokumentacija: Saugokite visus koregavimo procesą liudijančius dokumentus. Tai gali būti koregavimo ataskaitos, susitikimų protokolai ir t.t.

Mokykitės iš patirties: Atlikus detaliojo plano koregavimą, nepamirškite išanalizuoti patirties. Ką galite patobulinti kitu projektu?


Detaliojo plano koregavimas: nuo pradinės analizės iki patvirtinimo


Detaliojo plano koregavimas yra sudėtingas procesas, tačiau galima jį supaprastinti laikantis šių žingsnių:

Prieš pradedant bet kokį projektą, svarbu atlikti pradinę analizę. Tai apima: 

Tikslų ir uždavinių nustatymą.

Resursų planavimą.

Projekto apimties nustatymą.

Detalesnės informacijos surinkimas. Po pradinės analizės tęsiamas detaliojo plano koregavimas, kuriame surenkama išsamesnė informacija apie projektą ar planą.

Detalių suderinimas. Šiame etape visos informacijos detalės suderinamos su pradine analize. Tai apima:

Tikslų ir uždavinių peržiūrą.

Resursų paskirstymą.

Apmokėjimo grafiko patikrinimą.

Testavimas ir patvirtinimas. Tai galutinis etapas yra projektui patvirtinti. Jis apima:

Visos informacijos paskutinę peržiūrą.

Patvirtinimą iš suinteresuotų šalių.

Galutinį planavimą ir sąrašų tikrinimą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.