Trinkelių klojimas yra vienas iš svarbiausių žingsnių statant ar renovuojant namą ir sutvarkant aplinką. Tai reikalauja atidumo, tikslumo ir žinių apie tinkamą procesą, kad būtų pasiektas ilgaamžiškas ir patvarus rezultatas.

Trinkelių klojimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Daugiabučių bei privačių namų aplinkos tvarkymas, žolės pjovimas, aeravimas, sėjimas, gyvatvorių genėjimas, šlavimas, lapų grėbimas, sniego kasimas, žaliųjų atliekų išvežimas, apleistų sklypų tvarkymas, laiptinių plovimas.
Kauno raj.
€ 100.00/aras
Conditum promo, MB Vidutinė rinkos kaina
Trinkelių klojimas Vilniuje - atliekamas Pagrindas.lt profesionalų. Siūlome įvairius trinkelių klojimo raštus. Kokybę užtikrina laiko patikrintas trinkelių klojimo procesas. 15 metų patirtis leidžia užtikrinti paslaugas...
Vilniaus raj.
€ 15.00/aras
Kšištof Vidutinė rinkos kaina
Darbus atliekame kokybiškai, tvarkingai, turime nuosava technika. Mūsų atliekami darbai: – Trinkeliu klojimas, Pagrindų ruošimas, – Drenažo ir lietaus nuotekų įrengimas, – Sklypo landšafto formavimas,...
Vilniaus raj.
€ 0.70/aras
Stentus Vidutinė rinkos kaina
1. Visų rūšių trinkelių klojimas. 2. Kelio ir vejos bortų statymas. 3. Lauko laiptų iš trinkelių formavimas. 4. Segmentinių tvorų statymas. 5. Lietaus nubėgimo ir...
Visuose miestuose
€ 0.10/aras
UAB, SEKMETA Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame ir įrenginėjame, tiek gamybinių, tiek privačių teritorijų aplinką, srityje turime nemažą patirtį. Nuo 2011 metų turime Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijos išduotą atestatą, suteikiantį teisę...
Vilniuje
€ 25.00/aras
UAB Racionalus sprendimas Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai klojame betonines ir klinkerio, granito trinkeles, šaligatvio plyteles, statome kelio ir vejos bortus. Dirbame tiek su savo, tiek su užsakovo medžiagomis. Taip pat sėjame...
Utenoje, Kiti miestai
€ 10.00/aras
UAB, Inžineriniai statiniai Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame, įrengiame ir taisome aplinką. Įrengiame trinkelių ar plytelių dangas - klinkerio, betono, medžio, granito, marmuro ir kt., taip pat kiemo, sodybos, aikščių ir aikštelių...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB, Digdukas Vidutinė rinkos kaina
Klojame trinkeles. Iškasame ir išvežame gruntą, atvežame granitines arba akmens atsijas, kelinį žvyrą ir dolomitinę skaldą. Lyginame medžiagas, įrengiame pagrindus. Tiekiame medžiagas - cementą, bordiūrus...
Visuose miestuose
€ 40.00/aras

Trinkelių klojimas: patarimai ir klaidų vengimo strategijos


Trinkelių klojimas gali būti sudėtingas procesas, tačiau tinkamai pasiruošus ir vadovaujantis šiais patarimais, jūs galite pasiekti puikų rezultatą:

Pasirinkite tinkamas trinkeles. Svarbu pasirinkti tinkamus trinkelių tipus ir dydžius atsižvelgiant į konkrečią situaciją. Skirtingi trinkelių tipai turi skirtingas savybes, pavyzdžiui, slidumo lygį ar atsparumą dėvėjimui. 

Patikrinkite pagrindą. Prieš pradėdami trinkelių klojimo procesą, būtina patikrinti pagrindą, ant kurio bus dedamos trinkelės. Pagrindas turi būti tvirtas, lygus ir sausas. 

Naudokite tinkamus įrankius. Tinkami įrankiai yra būtini efektyviam ir kokybiškam trinkelių klojimo procesui. 

Kruopštumas ir tikslumas. Trinkelių klojimo procesas reikalauja kruopštumo ir tikslumo.Atkreipkite dėmesį į tarpus tarp trinkelių ir jų lygumą, kad būtų pasiektas vientisas ir profesionalus rezultatas.


Trinkelių klojimo procesas: nuo paruošimo iki sandarumo užtikrinimo


Trinkelių klojimo procesas susideda iš kelių žingsnių, nuo paruošimo iki sandarumo užtikrinimo. Štai pagrindiniai žingsniai, kuriuos turėtumėte atlikti:

Paruoškite pagrindą. Pradžioje būtina paruošti pagrindą. Patikrinkite pagrindą, ar jis yra tinkamas trinkelių klojimui. Jei yra nelygumų ar pažeidimų, juos pašalinkite arba sutvarkykite.

Klokite trinkelės. Atidžiai dedant kiekvieną trinkelę, užtikrinkite, kad ji būtų lygiai ir tinkamai prispausta prie kitų trinkelių. Naudojant lygintuvą, paspauskite trinkelę, kad ji būtų tolygiai įspausta.

Užpildykite tarpus tarp trinkelių. Kai visos trinkelės yra padėtos, užpildytumėte tarpus tarp trinkelių. 


Trinkelių klojimo kaina: kokie veiksniai daro įtaką kainai?


Trinkelių klojimo kaina gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių. Štai keletas veiksnių, kurie gali turėti įtakos trinkelių klojimo kainai:

Trinkelių tipas ir dydis. Skirtingų trinkelių tipų ir dydžių kainos gali skirtis. Yra pigesnių ir brangesnių trinkelių, populiariausios  ir lengviau prieinamos trinkelės gali būti pigesnės, o aukštesnės kokybės ar specialios trinkelės gali kainuoti brangiau.

Dengiamas plotas. Trinkelių klojimo kaina taip pat priklauso nuo ploto, kuris turi būti padengtas trinkelėmis. Didesni plotai reikalauja daugiau trinkelių ir darbo jėgos, todėl tai gali padidinti bendrą kainą.

Pagrindo būklė. Jei pagrindas turi pažeidimų arba nelygumų, juos reikia pašalinti arba sutvarkyti, prieš pradedant kloti trinkelės. Papildomi darbai, susiję su pagrindo paruošimu, gali padidinti trinkelių klojimo kainą.

Profesionalų darbo jėga. Jei norite, kad trinkelių klojimas būtų atliktas profesionaliai, gali prireikti samdyti patyrusius specialistus. Profesionali darbo jėga gali padidinti bendrą trinkelių klojimo kainą.

Papildomi darbai. Papildomi darbai, tokie kaip trinkelių pjovimas arba specialių modelių klojimas, taip pat gali padidinti trinkelių klojimo kainą. Tokių darbų atlikimas reikalauja papildomų įrankių ir laiko, todėl tai gali padidinti bendrą kainą.

Svarbu atsiminti, kad trinkelių klojimo kaina yra individuali kiekvienam projektui. Geriausia pasitarti su klojimo specialistu, kad gautumėte tikslų kainos įvertinimą ir suprastumėte visus veiksnius, kurie gali paveikti bendrą kainą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.