Facebook yra viena iš populiariausių socialinių tinklų pasaulyje. Sukuriant naują Facebook paskyrą, galite jungtis su draugais, bendrauti su šeima, dalintis nuotraukomis ir patirtimis bei sekti mėgstamų prekių ženklų naujienas.

Facebook naujos paskyros kūrimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Jūsų svetainę internete žmonės mažai peržiūri? Mokėti už Adwords ir Facebook reklama brangu? Teikiu Facebook grupių rinkodaros paslaugą su programa pohmeliy.com. Programa pritaikyta algoritmams, todėl...
Visuose miestuose
€ 20.00/val
UAB "digitouch!" Vidutinė rinkos kaina
Facebook žaidimų kūrimas, idėjų generavimas ir išpildymas. http://digijob.lt/portfolio/
Vilniuje
€ 40.00/val
Andrey Vidutinė rinkos kaina
Facebook puslapių, profilių kūrimas.
Visuose miestuose
€ 0.29/val

Kaip sukurti naują Facebook paskyrą?


Norėdami sukurti naują Facebook paskyrą, vadovaukitės šiais žingsniais:

Eikite į Facebook pagrindinį puslapį.

Užpildykite registracijos formą dešinėje pusėje esančioje formoje. Įveskite savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą arba telefono numerį, slaptažodį, gimimo datą ir lytį.

Pasirinkite "Registruotis".

Gavę patvirtinimo kodą, įveskite jį į numatytąjį laukelį, kad patvirtintumėte savo paskyrą.

Pasirinkite "Tęsti" ir užpildykite savo profilį papildomais duomenimis, pvz., profilio nuotrauka ir informacija apie save.

Pasirinkite "Baigta" ir jūsų nauja Facebook paskyra bus sukurta.


Kodėl verta turėti Facebook paskyrą?


Facebook paskyra turi daug privalumų ir naudos. Štai keletas priežasčių, kodėl verta turėti Facebook paskyrą:

Bendravimas su draugais ir šeima: Facebook leidžia lengvai bendrauti su draugais ir šeima iš viso pasaulio. Galite dalintis nuotraukomis, patirtimis, rašyti žinutes ir matyti, kas vyksta jūsų artimųjų gyvenime.

Naujienų ir aktualijų stebėjimas: Facebook yra puiki vieta gauti naujienas apie pasaulio įvykius, mėgstamus prekių ženklus, muziką, kino naujienas ir daugiau. Galite sekti puslapius, grupes ir asmenis, kurie jums rūpi, ir gauti naujausias informacijas tiesiai savo naujienų sraute.

Verslo galimybės: Facebook teikia galimybes reklamuoti ir rinktis tikslinę auditoriją verslo tikslams. Galite kurti verslo puslapius, reklamuoti produktus ar paslaugas, bendrauti su klientais ir gauti atsiliepimus.

Pramogos ir laisvalaikis: Facebook siūlo platų pramogų pasirinkimą. Galite žaisti žaidimus, žiūrėti vaizdo įrašus, klausytis muzikos ir bendrauti su bendražygiais įvairiose teminėse grupėse.


Facebook naujos paskyros kūrimo paslaugos


Jei norite profesionalios pagalbos sukuriant naują Facebook paskyrą arba turite ypatingų reikalavimų, galite pasinaudoti Facebook naujos paskyros kūrimo paslaugomis. Įmonės ir asmenys, kurie specializuojasi šioje srityje, gali padėti jums su visais reikiamais nustatymais ir pasiruošimu pradėti naudotis Facebook.


Facebook naujos paskyros kūrimo kaina


Facebook naujos paskyros kūrimo kainos gali skirtis priklausomai nuo teikiamų paslaugų masto ir poreikių. Daugelis asmenų gali sukurti paskyrą nemokamai, bet jei jums reikia papildomų paslaugų arba norite, kad tai padarytų profesionalai, kaina gali kilti. Prieš naudodamiesi bet kuriomis paslaugomis, būtinai pasitarkite su teikėju dėl kainų ir jų teikiamų paslaugų išsamios informacijos.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.