Internetinės svetainės dizaino kūrimas yra esminis veiksnys internetinės svetainės kūrimo procese. Nesvarbu, ar tai yra asmeninis tinklaraštis, verslo svetainė ar elektroninė parduotuvė, tinkamai suprojektuota svetainė sukuria puikų pirmąjį įspūdį lankytojams. 

Internetinės svetainės dizaino kūrimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB ML Grupė Vidutinė rinkos kaina
Kuriame unikalius dizainus tiek įprastoms svetainėms, tiek tinklalapiams, naudojantiems tokias turinio valdymo sistemas kaip „WordPress“ ar „PrestaShop“. Mes nepamirštame ir šiuolaikinių standartų – visos mūsų...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, IT Marks Vidutinė rinkos kaina
Jei Jūs norite, kad Jūsų įmonės logotipas būtų konkurencingas rinkoje ir pradėtų kurti Jūsų verslo identitetą, siūlome mūsų profesionalių dizainerių paslaugas internetinėje erdvėje. Sukursime įmonės...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB "digitouch!" Vidutinė rinkos kaina
Kiekvienam darbui teikiame išskirtinį dėmesį, atsižvelgdami į elementų išdėstymą ir dizaino funkcionalumą. Įgyvendinome daug projektų, todėl galime drąsiai teigti, jog esame ilgamečiai šios srities ekspertai....
Vilniuje
€ 40.00/val
„Rinkodaros pulsas“, MB Vidutinė rinkos kaina
- Platus dizaino galimybių spektras: pradedant spaudos dizainu ir baigiant išmaniųjų telefonų progamų ar Web-dizainu; - logotipai; - firminis stilius; - vizitinės kortelės; - kiti...
Kaune (Centras)
€ 1.00/val
Weberis Vidutinė rinkos kaina
Web ir spaudos dizainas - tai nuo ko reikėtų pradėti norint sukurti patrauklų kuriamo ar jau esamo verslo veidą. Media vizualizacija turėtų tapti Jūsų firmos...
Vilniaus raj.
€ 0.29/val
UAB “Synergia” Vidutinė rinkos kaina
Įmonės firminio stiliaus ar atskirų jo elementų kūrimas.
Vilniuje (Antakalnis)
€ 0.29/val
UAB WEB4IT Vidutinė rinkos kaina
Svetainės dizainas; logotipo dizainas; vizitinės kortelės dizainas; firminis stilius; Flash animacija; ekrano užsklandos.
Vilniuje (Žvėrynas)
€ 0.29/val
UAB "Internovitas" Vidutinė rinkos kaina
Jei lankytojas mano, kad tinklalapis atrodo gerai, web dizainas jam yra priimtinas, ši pozityvi nuostata jį lydės ir toliau naršant tinklalapyje. O kadangi žmonės mėgsta...
Vilniuje (Pilaitė)
€ 0.29/val
UAB "Meta-Solutions" Vidutinė rinkos kaina
Dizaino kūrimas tai sudėtingas ir daug žinių reikalaujantis darbas. Patys svarbiausi gero dizaino aspektai: Patogumas, prieinamumas ir suprantamumas. Dauguma dizainerių kurdami tinklapius, e-parduotuves ir t.t....
Vilniuje (Naujininkai)
€ 0.29/val
Pepa Vidutinė rinkos kaina
Profesionalus web dizainas. Dabar mano ginklų arsenale yra Wordpress, OpenCart, HTML, PHP, CSS, jQuery bei įvairiausi grafikos paketai. Taip pat aš bandau vis kažką naujo...
Kaune
€ 14.48/val

Internetinės svetainės dizaino kūrimas - kodėl verta kreiptis į profesionalus


Pirmas įspūdis labai svarbus, kai kalbame apie internetinės svetainės dizaino kūrimą. Lankytojai dažnai nusprendžia, ar pasilikti ir naršyti svetainėje arba iš jos išeiti, remdamiesi savo pirmuoju įspūdžiu. Profesionalūs dizaineriai gali sukurti unikalų ir patrauklų dizainą, kuris sužavės lankytojus ir skatins juos pasilikti svetainėje. Šis pirmasis įspūdis taip pat gali turėti didelę įtaką svetainės sėkmės rodikliams, tokiems kaip lankytojų skaičius, puslapių peržiūros ir konversijų rodikliai.

Profesionalūs internetinės svetainės dizaineriai ne tik turi kūrybiškumo ir dizaino suvokimo įgūdžių, bet ir puikiai supranta svetainės naudotojų elgseną. Jie gali sukurti dizainą, kuris atitinka lankytojų poreikius ir palengvina naršymą svetainėje. Tai apima patogų navigacijos meniu, aiškų turinio pristatymą, tinkamai išdėstytus elementus ir gražų dizainą. 

Profesionaliai sukurtas internetinės svetainės dizainas taip pat gali padidinti svetainės autoritetą ir patikimumą. Lankytojai gerai suprojektuotas svetaines laiko patikimesnėmis bei profesionalesnėmis. 

Daugelis profesionalių dizainerių taip pat turi žinių apie SEO (paieškos sistemos optimizavimą). Tai yra būtina, norint padidinti svetainės matomumą paieškos sistemose. Profesionalūs dizaineriai gali sukurti svetainės dizainą, atitinkantį SEO gaires, įtraukti tinkamas antraštės, meta aprašymus ir tinkamą puslapio struktūrą. 


Populiariausi internetinės svetainės dizaino sprendimai


Prisitaikantis dizainas yra vienas iš populiariausių internetinės svetainės dizaino sprendimų šiuolaikiniame mobiliųjų įrenginių pasaulyje. Prisitaikantis dizainas reiškia, kad svetainė prisitaiko prie įvairių ekrano dydžių ir įrenginių, pritaikydama savo išdėstymą ir elementų dydį. Tai užtikrina, kad svetainė puikiai atrodo ir veikia tiek ant stacionarių kompiuterių, tiek ant mobiliųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių. 

Minimalistinis dizainas yra dar vienas populiarus pasirinkimas, kuris siekia paprastumo ir švarumo. Toks dizainas naudoja mažai elementų, neutralias spalvas ir aiškius kontrastus. Minimalistinis dizainas suteikia svetainei modernų ir elegantišką įvaizdį, leidžia atkreipti dėmesį į svarbiausią turinį ir gerina puslapio greitį. 

Interaktyvumas yra dar vienas populiarus dizaino sprendimas, kuris suteikia lankytojams veiklos svetainėje galimybes. Tai apima animacijas, judančius elementus, interaktyvius meniu ir galimybę bendrauti su turiniu. 

Vaizdo turinys yra vis labiau populiarėjantis internetinės svetainės dizaino sprendimas. Tai gali būti įvairūs vaizdo įrašai, animacijos ar kitas judesį turintis turinys. Vaizdo turinys padeda vizualiai pristatyti informaciją, sukurti emocijas ir pritraukti lankytojų dėmesį. Tai ypač veiksminga, kai norite perteikti savo prekių ar paslaugų privalumus, demonstruoti produkto naudojimą ar sukurti įspūdingą pristatymą.

Pasakojimo dizainas (angl. storytelling design) yra dizaino sprendimas, kuris naudoja pasakojimo elementus ir naratyvą siekiant pritraukti ir įtraukti lankytojus. Tai apima nuoseklią puslapio struktūrą, kurioje yra įdomios istorijos, paveikslėliai, nuotraukos ir kiti elementai, kurie pasakoja apie jūsų verslą, prekes ar paslaugas..


Internetinės svetainės dizaino kūrimas pigiau


Nors profesionalių dizainerių paslaugos gali kainuoti brangiai, yra keletas būdų, kaip užtikrinti internetinės svetainės dizaino kūrimo paslaugas pigiau.

Naudokite šablonus arba dizaino įrankius. Vienas iš būdų sutaupyti pinigų dizaino kūrimui yra naudoti šablonus arba dizaino įrankius. Yra daugybė internetinių platformų, kuriose galite rasti nemokamų arba pigių dizaino šablonų, kurie jau turi iš anksto sukurtą dizainą ir elementus. Taip pat galite naudoti dizaino įrankius, kurie leidžia jums kurti tinklalapius be programavimo žinių. Tai gali būti gera alternatyva, jei neturite didelio biudžeto, bet norite turėti tinkamai atrodančią svetainę.

Pasirinkite paprastą dizainą. Kitas būdas sutaupyti pinigų yra pasirinkti paprastą dizainą be pernelyg sudėtingų ir brangių elementų. Kuo sudėtingesnis dizainas, tuo daugiau laiko ir resursų reikės dizaineriams jį sukurti. 

Išsiaiškinkite dėl išankstinio fiksuotos kainos plano. Susisiekite su skirtingais dizaino studijų ar freelancerių paslaugų teikėjais ir išsiaiškinkite, ar jie siūlo išankstinį fiksuotą kainos planą. Kai kurie dizaineriai gali pasiūlyti fiksuotą kainą už konkretų dizaino projektą, tai padės jums suplanuoti biudžetą ir išvengti netikėtų išlaidų.


Internetinės svetainės dizaino kūrimo paslaugos


Jei jums reikia profesionalių ir patikimų internetinės svetainės dizaino paslaugų, galite pasitelkti dizaino agentūrą arba freelancerį. Šie specialistai gali padėti jums sukurti tinklalapį, atitinkantį jūsų poreikius ir tikslus. Jie taip pat gali užtikrinti tinkamą svetainės dizaino optimizavimą paieškos sistemoms, kad jūsų svetainė gautų daugiau organinio srauto. Profesionalių dizainerių paslaugos taip pat gali apimti tinklalapio priežiūrą, atnaujinimus ir techninę pagalbą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.