Šiandieninėje skaitmeninėje eroje būti matomu  internete yra labai svarbu tiek verslui, tiek asmenims. Vienas pagrindinių žingsnių, norint įsitvirtinti internete, yra domeno registracija.

Domeno registracija

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB VERO SERVICE Vidutinė rinkos kaina
Profesionalus internetinių svetainių talpinimas. Domenų registracija.
Visuose miestuose
€ 0.99/val
WEB SALONAS Vidutinė rinkos kaina
Visiems ieškantiems patikimos vietos internetiniam projektui, el. paštui bei duomenų bazei, galime pasiūlyti svetainės talpinimo, kitaip hostingo paslaugas. Jums reikalingą vietą suteiksime patikimame, galingame serveryje.
Visuose miestuose
€ 0.29/val
IĮ "Vdizainas" Vidutinė rinkos kaina
Mes galime pasiūlyti Jums verslo klasės serverį už prieinamą kainą. Svetainės talpinimas į geros kokybės serverį taip pat svarbus puslapio užkrovimo laikui, kuo puslapis greičiau...
Vilniuje (Karoliniškės)
€ 6.37/val

Domeno registracija - kada reikalinga?


Domeno registracija yra būtina kiekvieną kartą, kai norite sukurti unikalų interneto adresą savo tinklalapiui ar elektroninei pašto dėžutei. Tai yra jūsų skaitmeninė tapatybė, atliekanti svarbų vaidmenį patikimumo ir prekės ženklo pripažinimo užtikrinime. Štai kelios situacijos, kai domeno registracija yra būtina:

Profesionalaus įvaizdžio sukūrimas. Jei esate verslo savininkas ar verslininkas, nuosavas domeno vardas padeda jums sukurti profesionalų įvaizdį internete. Unikalus domenas rodo, kad rimtai vertinate savo internetines pastangas.

Asmeninio prekės ženklo kūrimas. Norintiems įtvirtinti asmeninį prekės ženklą, domeno registracija suteikia galimybę parodyti savo įgūdžius, talentus ar žinias. Turėdami savo domeną, galite sukurti tinklalapį, atspindintį jūsų tapatybę ir tarnaujantį kaip centrinis hubas jūsų internetinėms veikloms.

Intelektinės nuosavybės apsauga. Turint domeną, kuris atitinka jūsų prekės ženklą, galite išvengti kitų asmenų ar įmonių piktnaudžiavimo jūsų vardu. Tai padeda išlaikyti jūsų prekės ženklo vientisumą ir apsaugoti jūsų verslo ar asmeninę reputaciją.


Domeno registracija - kaip atliekama?


Domeno registracijos procesas gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos domeno registracijos paslaugų teikėjo. Tačiau dauguma šių procedūrų yra panašios ir apima šiuos žingsnius:

Pasirinkite domeno vardą: Pirmas žingsnis yra pasirinkti tinkamą domeno vardą. Svarbu pasirinkti trumpą, aiškų ir lengvai įsimenamą vardą, kuris atitiktų jūsų veiklos sritį arba prekės ženklą.

Patikrinkite domeno prieinamumą: Po domeno vardo pasirinkimo reikia patikrinti, ar jis dar nepanaudotas. Dauguma domeno registracijos paslaugų teikėjų turi paieškos įrankį, kuriuo galite patikrinti, ar pasirinktas domenas yra prieinamas.

Pasirinkite registracijos laikotarpį: Nuspręskite, kiek metų norite užregistruoti domeną. Dauguma paslaugų teikėjų siūlo registracijos laikotarpius nuo vienerių metų iki dešimties metų.

Pateikite registracijos duomenis: Užpildykite reikiamus duomenis, kurie bus susiję su domeno registracija. Tai gali apimti kontaktinę informaciją tokią , kaip vardas, adresas, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas.

Apmokėkite registracijos mokestį: Baigę užpildyti registracijos formą, turėsite apmokėti domeno registracijos mokestį. Kainos gali skirtis priklausomai nuo paslaugų teikėjo ir pasirinkto registracijos laikotarpio.

Laukite patvirtinimo: Po mokėjimo patvirtinimo jums bus pranešta, kad domenas buvo sėkmingai užregistruotas. Tai gali užtrukti nuo kelių minučių iki kelių dienų, priklausomai nuo paslaugų teikėjo.


Domeno registracijos kaina


Domeno registracijos kaina gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto domeno plėtinio (.com, .lt, .eu ir kt.), registracijos laikotarpio ir paslaugų teikėjo. Čia yra apytikslės domeno registracijos kainos Lietuvoje:

.lt domenas: nuo 10 iki 30 eurų per metus.

.com domenas: nuo 10 iki 20 eurų per metus.

.eu domenas: nuo 10 iki 15 eurų per metus.

Svarbu suprasti, kad kainos gali svyruoti priklausomai nuo rinkos ir konkretaus paslaugų teikėjo. Taigi, prieš rinkdamiesi domeno registracijos paslaugų teikėją, būtinai patikrinkite jų kainas ir teikiamas paslaugas.


Domeno registracijos paslaugos internetu


Domeno registracijos paslaugas internetu teikia įvairūs paslaugų teikėjai. Jie suteikia galimybę patogiai ir greitai užregistruoti norimą domeną. Kai renkatės domeno registracijos paslaugų teikėją, būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus:

Prieinamumas: Patikrinkite, ar paslaugų teikėjas turi įrankį, kuris leidžia jums patikrinti norimo domeno prieinamumą.

Kainos ir mokesčiai: Išsiaiškinkite registracijos ir atnaujinimo mokesčius bei kitas galimas išlaidas.

Techninė palaikymo paslauga: Pasitikrinkite, ar paslaugų teikėjas siūlo techninės palaikymo paslaugas, jei turėtumėte kilti klausimų ar problemų.

Papildomos paslaugos: Kai kurie paslaugų teikėjai gali siūlyti papildomas paslaugas, pavyzdžiui, tinklalapio kūrimą arba talpinimą, el. pašto paslaugas ir kt.

Atidžiai apsvarstykite paslaugų teikėjų pasirinkimus ir pasirinkite tokį, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius ir lūkesčius.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.