Smulkių virtuvinių elektros prietaisų remontas

Ar jums kada nors atsitiko, kad jūsų kavos aparatas ar kavamalė staiga nustojo veikti? Arba galbūt garo puodas ar orkaitė jau seniai neveikia taip, kaip turėtų? Tokios situacijos gali sukelti daug diskomforto ir netgi pakenkti jūsų virtuvės produktyvumui. Tačiau yra sprendimas - remontas.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Rimantas Vidutinė rinkos kaina
Skalbimo mašinų / džiovyklių , indaplovių , šaldytuvu, boilerių, hidroforų, kavos aparatų, indaploviu, orkaičių, hidroforų,boilerių, vandens siurblių remontas. Atvykstame į namus jums patogiu laiku. Dirbame...
Panevėžyje
€ 15.00
KavosEkspertas.lt Vidutinė rinkos kaina
Profesionalus kavos aparatų remontas www.kavosekspertas.lt mob. 8-625-35950 Saeco kavos aparatų remontas Jura kavos aparatų remontas Wega kavos aparatų remontas Delonghi kavos aparatų remontas delonghi kavos...
Klaipėdoje
€ 10.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
Skalbimo masinu remontas Siauliai 865584900 PIGIAI GREITAI PATIKIMAI NEBRANGIAI PATOGIU LAIKU Skubus meistro iškvietimas į namus. Jeigu sugedo skalbimo mašina, nelaukite- skambinkite meistrui. Meistras nebrangiai...
Šiauliuose
€ 10.00
UAB ŠNEIDERIO ELEKTRONIKA Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame skalbykles, indaploves, kavos aparatus bei virtuvinius kombainus. Atliekame remontą namuose ir serviso dirbtuvėse. Jei gyvenate nuošalyje ir meistras neatvyksta - galime atsisiųsti techniką tiesiogiai...
Klaipėdos raj.
€ 19.99
UAB "SUGEDO LT" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame SAECO, GAGGIA, JURA, DELONGHI, AEG, KRUPS, SIEMENS, ir daugelį kitų kavos aparatų. Taisant kavos aparatus labai svarbu originalios kavos aparato dalys. Naudojame tik originalias...
Klaipėdoje
Deida, D. Stanevičiaus IĮ Vidutinė rinkos kaina
Jūsų patogumui kavos aparatų remontas
Vilniuje
CENTRINIS RAKTŲ SERVISAS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame: sulčiaspaudes, mikserius ....
Kaune
UAB Cordax Vidutinė rinkos kaina
Kavos aparatų remontas
Marijampolėje
MSservice Vidutinė rinkos kaina
Nebrangios serviso paslaugos; Greitas aptarnavimas; Daugiau, nei 15 metų patirtis; Profesionaliai, kokybiškai, nebrangiai.
Vilniuje
€ 11.00
Ž. Misiūno PĮ Vidutinė rinkos kaina
Taisome virtuvinius virdulius, kavos aparatus, kavamales, skrudintuves, mikserius, kombainus
Vilniuje (Senamiestis)

Kodėl verta remontuoti smulkius virtuvinius elektros prietaisus?


Smulkių virtuvinių elektros prietaisų remontas yra pigesnis nei jų pakeitimas naujais, o tai gali būti puiki galimybė sutaupyti pinigų.

Smulkius virtuvinius elektros prietaisus verta remontuoti dėl kelių priežasčių. Pirma, remontas yra pigesnis nei naujo prietaiso pirkimas, ypač jei prietaisas dar gali tarnauti kelis metus. Be to, remontuodami galite išvengti nereikalingų atliekų. Statistika rodo, kad didžioji dalis elektros prietaisų yra perdirbami į atliekas ir dėl to jų perteklius daro neigiamą poveikį aplinkai. Taigi, pasirinkus remontą, galima sumažinti šių prietaisų perdirbimo kiekį.

Dar viena svarbi priežastis remontuoti smulkius virtuvinius elektros prietaisus yra galimybė pakeisti tik dalį prietaiso, o ne visą prietaisą. Daugelis prietaisų turi daug dalių, kurios gali sugesti. Pavyzdžiui, jei sugedo kavos aparato kaitinimo elementas, gali būti, kad visas aparatas vis dar veikia, išskyrus šį elementą. Taigi, remontuojant teks pakeisti tik tuos elementus, kurie yra sugedę, o ne visą prietaisą.


Smulkių virtuvinių elektros prietaisų tipai


Smulkių virtuvinių elektros prietaisų remontas gali būti atliekamas įvairiems prietaisams. Šie prietaisai gali būti maži ir pigūs, tačiau jie atlieka svarbų vaidmenį virtuvėje. Keletas pavyzdžių:

Kavos aparatas - kavos aparatas yra daugiafunkcinis ir nepamainomas virtuvės prietaisas.

Trintuvas - trintuvas yra nepakeičiamas virtuvės prietaisas, leidžiantis lengvai susmulkinti ir sumaišyti įvairius produktus.

Orkaitė - orkaitė yra būtinas virtuvės prietaisas, leidžiantis paruošti maistą įvairiais būdais, nuo kepimo iki troškinimo.

Garo puodas - garo puodas yra sveiko maisto gaminimo prietaisas, kuris leidžia jums paruošti skanų ir maistingą maistą.

Vandens šildytuvas - vandens šildytuvas yra ne tik praktiškas, bet ir energijos taupymo prietaisas, leidžiantis šildyti tik tą vandenį, kurio jums reikia.


Smulkių virtuvinių elektros prietaisų remonto kaina


Smulkių virtuvinių elektros prietaisų remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo prietaiso tipo,  defekto pobūdžio, detalių kainos. Didesnių ir sudėtingesnių prietaisų remontas gali kainuoti daugiau.

Pasirinkus smulkių virtuvinių elektros prietaisų remontą, verta atkreipti dėmesį į kelias svarbias faktorius. Pirmiausia, reikia pasirinkti patikimą ir profesionalų remonto specialistą, kuris gerai supranta prietaisų darbą ir gali jį sėkmingai sutvarkyti. Antra, reikia atkreipti dėmesį į remonto kainą ir galimas sutaupymo galimybes. Trečia, verta sekti naujienas ir pasidomėti remonto specialistų siūlomomis akcijomis.


Smulkių virtuvinių elektros prietaisų remontas pigiau


Smulkių virtuvinių elektros prietaisų remontas yra pigesnis nei naujo prietaiso pirkimas, o tai gali sutaupyti jums pinigų. Be to, remontas leidžia išvengti nereikalingų atliekų. Taigi, pasirinkus remontą, galima sutaupyti pinigų ir prisidėti prie sveikesnės aplinkos.

Akcijos taip pat gali būti puiki galimybė sutaupyti pinigų remontui. Kai kurie remonto specialistai siūlo nuolaidas ar specialias akcijas savo paslaugoms, todėl verta pasidomėti, ar yra tokių pasiūlymų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.