Niekas nenori pradėti savo dienos be kavos puoduko, tačiau jei jūsų kavos aparatas sugedo, tai gali sugadinti ne tik jūsų dieną, bet ir pakenkti jūsų biudžetui. Geras kavos aparatas yra ne tik investicija į jūsų dieną, bet ir į jūsų verslą. Todėl svarbu laikytis tinkamo kavos aparato priežiūros ir, jei reikia,  remonto režimo, kad būtų užtikrintas aparato ilgaamžiškumas. 

Kavos aparatų remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
KavosEkspertas.lt Vidutinė rinkos kaina
Profesionalus kavos aparatų remontas www.kavosekspertas.lt mob. 8-625-35950 Saeco kavos aparatų remontas Jura kavos aparatų remontas Wega kavos aparatų remontas Delonghi kavos aparatų remontas delonghi kavos...
Klaipėdoje
€ 10.00
UAB ŠNEIDERIO ELEKTRONIKA Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame skalbykles, indaploves, kavos aparatus bei virtuvinius kombainus. Atliekame remontą namuose ir serviso dirbtuvėse. Jei gyvenate nuošalyje ir meistras neatvyksta - galime atsisiųsti techniką tiesiogiai...
Klaipėdos raj.
€ 19.99
UAB "SUGEDO LT" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame SAECO, GAGGIA, JURA, DELONGHI, AEG, KRUPS, SIEMENS, ir daugelį kitų kavos aparatų. Taisant kavos aparatus labai svarbu originalios kavos aparato dalys. Naudojame tik originalias...
Klaipėdoje
Deida, D. Stanevičiaus IĮ Vidutinė rinkos kaina
Jūsų patogumui kavos aparatų remontas
Vilniuje
CENTRINIS RAKTŲ SERVISAS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame: sulčiaspaudes, mikserius ....
Kaune
UAB Cordax Vidutinė rinkos kaina
Kavos aparatų remontas
Marijampolėje
MSservice Vidutinė rinkos kaina
Nebrangios serviso paslaugos; Greitas aptarnavimas; Daugiau, nei 15 metų patirtis; Profesionaliai, kokybiškai, nebrangiai.
Vilniuje
€ 11.00
Ž. Misiūno PĮ Vidutinė rinkos kaina
Taisome virtuvinius virdulius, kavos aparatus, kavamales, skrudintuves, mikserius, kombainus
Vilniuje (Senamiestis)
Elektronikos remontas Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame kavos aparatus ir kt.
Klaipėdoje
UAB "K-Service" Vidutinė rinkos kaina
Mes teikiame visas kavos aparatų priežiūros ir remonto serviso paslaugas. Darbai atliekami remonto centre arba užsakovo patalpose.
Vilniuje

Taisyklinga kavos aparato priežiūra padėsianti išvengti gedimo


Taisyklinga kavos aparato priežiūra yra viena iš pagrindinių dalykų, kurie padės išvengti aparato gedimo. Viena iš svarbiausių taisyklių yra reguliarus valymas. Tai padės išvengti kavos tirščių ir maisto produktų likučių kaupimosi, kurie gali užkimšti jūsų kavos aparato dalis, tokiu būdu, sukeldami gedimą. Taip pat svarbu reguliariai keisti filtrus, kad būtų užtikrintas tinkamas vandens valymas.

Be to, būtina laikytis gamintojo nurodytos instrukcijos ir tinkamai naudoti savo kavos aparatu, kad būtų išvengta neteisingu aparato naudojimusi sukeliamos žalos. Jei naudojate netinkamą kavamalę ar netinkamą druskos lygį, jūsų kavos aparatas gali greičiau sugesti. Laikydamiesi šių paprastų taisyklių, galite prailginti savo kavos aparato gyvenimą ir išvengti dažnų gedimų.


Kodėl tenka remontuoti kavos aparatus?


Net ir geriausi kavos aparatai gali sugesti. Yra daugybė priežasčių, kodėl reikia remontuoti kavos aparatus, pradedant nuo paprastų priežasčių, tokios kaip vandens nuotėkio sistemos gedimas, iki sudėtingų priežasčių, tokių kaip elektrinės aparato dalies arba termostato gedimas. 

Daugumą kavos aparato gedimų galima lengvai suremontuoti su profesionalių meistrų pagalba. Nepaisant to, kad remontas gali būti brangus, jis yra daug pigesnis nei naujo kavos aparato pirkimas. Be to, daugelis remonto paslaugų teikėjų siūlo akcijas ar nuolaidas, kurios gali sutaupyti jums daug pinigų.


Kavos aparatų remonto kaina


Kavos aparatų remonto kaina skiriasi priklausomai nuo gedimo tipo ir kavos aparato modelio. Paprastų gedimų, tokių kaip filtrų keitimas ar valymas, kaina paprastai yra mažesnė, nei sudėtingų gedimų, pavyzdžiui, elektros motoro keitimas. Taip pat kaina gali skirtis priklausomai nuo to, ar pasirinksite profesionalų remontą ar atliksite remontą savarankiškai.


Kavos aparatų remontas pigiau


Jei norite kavos aparatą suremontuoti pigiau, galite apsvarstyti kelis variantus. Vienas iš būdų yra savarankiškas remontas, tačiau tai reikalauja tam tikrų įgūdžių ir žinių apie kavos aparato konstrukciją ir veikimo principus. Taigi, prieš bandant remontuoti patiems, geriau kreiptis į profesionalą, kuris galės suteikti konsultacijų ir patarimų.

Be to, galite ieškoti remonto paslaugų teikėjų, kurie siūlo akcijas ir nuolaidas. Kai kurie remonto paslaugų teikėjai siūlo nuolaidas naujiems klientams arba ilgalaikių sutarčių klientams, todėl galite sutaupyti pinigų pasirinkdami teisingą paslaugų teikėją.

Kavos aparato remontas yra svarbus procesas, kuris padės jums sutaupyti pinigų ilgalaikėje perspektyvoje. Laikydamiesi tinkamos kavos aparato priežiūros ir pasirinkdami teisingą remonto paslaugų teikėją, galite būti tikri, kad jūsų kavos aparatas veiks gerai ilgą laiką.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.