Džiovyklės yra vieni iš populiariausių prietaisų, naudojamų kasdieninėje buityje. Tačiau, kaip ir bet koks kitas prietaisas, ir džiovyklėms reikalinga tinkama priežiūra ir, laiku pastebėjus gedimus, remontas. 


Džiovyklių remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Rimantas Vidutinė rinkos kaina
Smulkios buitinės technikos remontas Panevėžyje ir Aplink Taisome visų firmų buitinius prietaisus. Skalbimo mašinų / Džiovyklių , Indaplovių , Šaldytūvų, Boilerių, Hidroforų, Kavos Aparatų, Indaploviu,...
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 15.00
Rolandas Vidutinė rinkos kaina
Visų gamintojų skalbimo mašinų ir indaplovių remontas Vilniuje. Nesuremontuojamų gedimų nebūna - viskas gali būti sutvarkyta. Atliktiems darbams suteikiama garantija. Smulkūs gadimai remontuojami pas klientą,...
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 30.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
skalbimo masinu remontas Kaune 865584900 PIGIAI GREITAI PATIKIMAI NEBRANGIAI PATOGIU LAIKU TELEFONAS 865584900 Skalbimo mašinų remontas Kaune ir Kauno rajone. Skubus meistro iškvietimas į namus....
Kauno raj.
€ 10.00
Laidara Vidutinė rinkos kaina
Skalbimo mašinos indaploves dziovykles remontas Vilniuje tel. 868563999 Buitines technikos remontas Vilniuje su garantija Šaliname visų tipų skalbimo masinos, indaploves ir dziovykles gedimus tiek kliento...
Vilniaus raj. (Bezdonys)
€ 10.00
Skalbimo mašinų remontas Vidutinė rinkos kaina
SKALBIMO MASINU – DZIOVYKLIU – INDAPLOVIU REMONTAS 8-689-65507 Klaipeda
Visuose miestuose
VĖSA PLIUS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Automatinių skalbimo mašinų taisymas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame visų tipų skalbimo mašinas
Vilniuje
Skalbimo mašinų garantinis, pogarantinis remontas.
Kaune
SKALBIMO MAŠINŲ MEISTRAS Vidutinė rinkos kaina
Skalbimo mašinų WHIRLPOOL, BEKO, GORENJE, MIELE, INDESIT, BOSCH, AEG, ELECTROLUX, SAMSUNG, SIEMENS, PHILIPS, LG remontas, pajungimas.
Vilniuje
A. BUDRIO ĮMONĖ Vidutinė rinkos kaina
Automatinės skalbimo mašinos remontas.
Panevėžyje

Taisyklinga džiovyklės priežiūra, padėsianti išvengti gedimų


Buitinės technikos prietaisai yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Norint išvengti nereikalingo džiovyklės remonto, svarbu tinkamai prižiūrėti prietaisą. Viena iš svarbiausių priežiūros taisyklių yra reguliariai valyti filtrus, kad būtų išvengta nešvarumų kaupimosi ir filtrų užsikimšimo. Taip pat svarbu nepamiršti valyti džiovyklės vidų ir išorę, kad būtų išvengta drėgmės kaupimosi ant džiovyklės sienelių ir grybelių atsiradimo.

Džiovyklė turi būti tinkamai prijungta prie elektros tinklo, kad būtų užtikrinta, jog jai nėra grėsmės. Taip pat svarbu laikytis rekomenduojamų džiovyklės apkrovos ir temperatūros nustatymų, kad būtų išvengta per didelės apkrovos ir perkaitimo. Šie paprasti patarimai padės išlaikyti džiovyklę veikiančią efektyviai ir sumažinti gedimų atsiradimo riziką.

Atsižvelgiant į tai, kad džiovyklė yra būtinas buitinis prietaisas reikalingas ypač žiemą, kai drėgnas oras neleidžia drabužiams išdžiūti natūraliai, rekomenduojame atkreipti dėmesį į savo džiovyklės būklę ir tinkamą priežiūrą, kad ji ilgiau tarnautų ir nekeltų nereikalingų problemų.


 Džiovyklių remontas - kada reikalingas?


Nepaisant tinkamos priežiūros, džiovyklėms gali prireikti remonto. Jei pastebite, kad jūsų džiovyklė veikia ne taip, kaip turėtų, tai yra pirmasis ženklas, kad reikia kreiptis į specialistą.

Džiovyklės remontas reikalingas, jei pastebite, kad jūsų prietaisas:

nepakankamai šildo. Jei džiovyklė nešildo drabužių arba nešildo jų pakankamai greitai, tai gali būti gedimo požymis. 

neveikia variklis. Jei džiovyklės variklis negali pradėti suktis arba staiga sustoja, tai gali indikuoti variklio gedimą. 

nepakankamai džiovinami drabužiai.  Jei jūsų džiovyklėje drabužiai neišdžiovinami arba džiovinami ne taip, kaip turėtų, tai gali reikšti, kad yra gedimas džiovinimo sistemoje. 

girdisi neįprasti garsai,  Jei jūsų džiovyklė dirbdama pradeda garsiai triukšmauti arba pradeda skleisti neįprastus garsus, tai gali būti gedimo požymis. 

neveikia valdymo skydelis.  Jei jūsų džiovyklės valdymo skydelis neveikia, tai gali reikšti, kad yra gedimas valdymo sistemoje. Tai gali būti dėl defektų elektronikoje arba pačiame valdymo skydelyje.


Džiovyklių remontas kaina


Džiovyklės remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo to, koks yra gedimo pobūdis,  reikia pakeisti dalių, kokia tų dalių kaina. Kaina gali kilti, jei reikalinga keisti sudėtingesnes 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.