Svogūninių lauko gėlių paslaugos

Svogūninių lauko gėlių paslaugos yra nuostabus būdas papuošti jūsų aplinką. Ar ieškote tobulų žiedų savo sodui ar norite rasti biudžetinį variantą?


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Auginame ir prekiaujame barzdotaisiais, bebarzdžiais ir smulkiažiedžiais vilkdalgiais. Siūlome Jums pačią tamsiausią mūsų veislę ‘Before the Storm’, rožinę ‘Beverly Sills’, ryškiai geltoną ’Bistro’, mėlyną gofruotą...
Raseiniuose (Ariogala)
€ 0.29/vnt
Auginame ir prekiaujame svogūninėmis gėlėmis. Siūlome Jums vienmečių pilnavidurių svyrančių begonijų: Peaches Cream, Apricot, Orange, White, Scarlet, Golden Picotee ir kt. Turime jurginų: Anna Scarlet,...
Kauno raj. (Babtai), Kiti miestai
€ 0.29/vnt
„Žiežmarių gėlės“ Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame svogūninėmis gėlėmis. Siūlome Jums begonijų „Rex", lelijinių šeimos svogūninių gėlių jacintų, žydinčių baltais, geltonais, mėlynais, rožiniais, raudonais, violetiniais žiedais; vienų iš pirmųjų...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Gėlės apželdinimui Vidutinė rinkos kaina
Jau balandžio pradžioje akį džiugina pakabinamuose vazonuose, vazose, loveliuose ir mažuose vazonėliuose, skirtuose persodinimui pagal kliento pageidavimą, smulkiažiedės begonijos, kurių auginame apie 40000. Balandžio vidury...
Vilniuje (Naujoji Vilnia)
€ 0.29/vnt
Auginame ir prekiaujame įvairiomis svogūninėmis gėlėmis. Siūlome Jums įvairių rūšių ir veislių tulpių, gumbinių begonijų, narcizų, ledinukių, svyrančiųjų begonijų, hiacintų, vasarinių jurginų, nuostabaus grožio begonijų...
Alytaus raj. (Punia)
€ 0.29/vnt
Tulpės Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame tulpių svogūnėliais. Siūlome Jums paprastų ir pilnavidurių ankstyvųjų tulpių: Apricot beauty, Mozart, Strong gold, Princese Irene, Monsella, Verona. Turime vidutinio ankstyvumo Triumfo...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Sodo rožė Vidutinė rinkos kaina
Mūsų ūkio veikla- tulpių ir kitų gėlių dauginimas, auginimas, jų didmeninė ir mažmeninė prekyba. Pavasarį sužysta ypač geros kokybės tulpės. Siūlome Jums papūginių tulpių, kurių...
Kauno raj. (Neveronys)
€ 0.29/vnt
Vaidos tulpės Vidutinė rinkos kaina
Siūlome Jums paprastųjų ir pilnavidurių ankstyvųjų veislių: Princess Irene, Yokohama, Apricot Beauty, Margarita, Verona; vidutinio ankstyvumo Triumfo ir Darvino hibridinės; vėlyvosios: paprastos, lelijažiedės, žaliažiedės, šeršnotosios,...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Parduodame tik savo užaugintų gėlių sodmenis. Iš užsienio atvežtos sodinamosios medžiagos perpardavinėjimu neužsiimame. Gėlininkystės srityje dirbame beveik 30 metų.
Visuose miestuose
€ 0.58/vnt

Svogūninių lauko gėlių paslaugos - iš ko galima pasirinkti?


Lietuva yra gausi įvairių vietinių gėlių rūšių, kurios gali praturtinti bet kokį lauką. Pažvelkime į kai kurias populiarias pasirinkimo galimybes:

Tulpės. Tulpės yra klasikinis pasirinkimas Lietuvos sodams. Šios ryškios gėlės žydi įvairiomis spalvomis ir lengvai prižiūrimos, todėl jos puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems sodininkams.

Narcizai. Narcizai atneša saulės šviesos spindulį savo ryškiausiais geltonais žiedais. Jie žinomi dėl savo atsparumo, todėl puikiai tinka mūsų įvairiam klimatui.

Rožės. Rožės yra elegancijos simbolis. Su savo įkvepiančiu aromatu ir amžinuoju grožiu jos yra mėgstamas pasirinkimas ypatingoms progoms ir romantiškiems sodams.

Lelijos. Jeigu norite pridėti aromato savo lauke, lelijos yra puikus pasirinkimas. Jų saldus kvapas ir švelnūs žiedai sukuria žavią atmosferą.

Hortenzijos. Hortenzijos siūlo nuostabius didelius įvairių spalvų žiedus. Jos puikiai auga Lietuvos klimate ir yra idealios įspūdingoms kompozicijoms kurti.


Svogūninių lauko gėlių paslaugos - kur kreiptis?


Dabar, kai jau žinote, kokios yra gėlių  pasirinkimo galimybės, laikas išsiaiškinti, kur galite rasti svogūninių lauko gėlių paslaugas:

Vietiniai gėlių sodai. Aplankykite artimiausius gėlių sodus, kad galėtumėte susipažinti su plačiausiomis įvairias gėlių rūšimis. Šie sodai dažnai turi kompetentingą personalą, galintį jums padėti pasirinkti tinkamus augalus jūsų sodui.

Internetinės parduotuvės. Lietuvoje daug internetinių parduotuvių siūlo patogų būdą įsigyti gėles. Svetainės kaip "GėliųParduotuvė.lt" siūlo platų pasirinkimą ir net pristato tiesiai į jūsų namus.

Sodininkų klubai. Prisijungus prie vietinio sodininkų klubo ar bendruomenės jie gali jus sujungti  su kitais sodininkais ir padėti surasti jums patinkančius augalus.


Svogūninių lauko gėlių paslaugos pigiau


Jei siekiate taupyti, yra keletas būdų, kaip tai padaryti, ir vis tiek turėti puikias gėles:

Auginti iš sėklų. Vienas ekonomiškiausių būdų turėti savo svogūninių lauko gėlių yra auginti jas iš sėklų. Tai gali būti iššūkis, bet tai leidžia jums visiškai kontroliuoti augimo procesą ir sutaupyti pinigų.

Keistis su kaimynais. Kaimynystės gėlių mainai gali būti ne tik ekonomiškas, bet ir bendruomeninis būdas gauti naujų augalų. Tai puikus būdas susipažinti su kaimynais ir pasidalinti savo meile gėlėms.

Pirkti su sezoninėmis nuolaidomis. Dažnai gėlių parduotuvės siūlo sezonines nuolaidas ar specialius pasiūlymus. Sekite jų skelbimus ir gaukite puikias gėles už mažesnę kainą.


Svogūninių lauko gėlių paslaugų kaina


Kiek gali kainuoti svogūninių lauko gėlių paslaugos? Tai priklauso nuo daugelio veiksnių:

Gėlių tipas. Kai kurios gėlės gali būti brangesnės nei kitos priklausomai nuo jų retumo ir reikalingos priežiūros.

Augimo sąlygos. Ar turėsite specialias sąlygas auginti gėles, ar jums reikės investuoti į papildomą įrangą ar trąšas? Tai gali turėti įtakos išlaidoms.

Pirkimo vieta. Pirkimo vieta  taip pat gali nulemti jų kainą. Internetinėse parduotuvėse dažnai rasite įvairių pigesnių pasiūlymų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.