Svogūninės lauko gėlės

Svogūninės lauko gėlės yra gamtos stebuklas, kuris puikiai tinka įvairioms progoms. Jų grožis, privalumai ir prieinamumas internete padaro šias gėles populiariais pasirinkimais.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Auginame ir prekiaujame barzdotaisiais, bebarzdžiais ir smulkiažiedžiais vilkdalgiais. Siūlome Jums pačią tamsiausią mūsų veislę ‘Before the Storm’, rožinę ‘Beverly Sills’, ryškiai geltoną ’Bistro’, mėlyną gofruotą...
Raseiniuose (Ariogala)
€ 0.29/vnt
Auginame ir prekiaujame svogūninėmis gėlėmis. Siūlome Jums vienmečių pilnavidurių svyrančių begonijų: Peaches Cream, Apricot, Orange, White, Scarlet, Golden Picotee ir kt. Turime jurginų: Anna Scarlet,...
Kauno raj. (Babtai), Kiti miestai
€ 0.29/vnt
„Žiežmarių gėlės“ Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame svogūninėmis gėlėmis. Siūlome Jums begonijų „Rex", lelijinių šeimos svogūninių gėlių jacintų, žydinčių baltais, geltonais, mėlynais, rožiniais, raudonais, violetiniais žiedais; vienų iš pirmųjų...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Gėlės apželdinimui Vidutinė rinkos kaina
Jau balandžio pradžioje akį džiugina pakabinamuose vazonuose, vazose, loveliuose ir mažuose vazonėliuose, skirtuose persodinimui pagal kliento pageidavimą, smulkiažiedės begonijos, kurių auginame apie 40000. Balandžio vidury...
Vilniuje (Naujoji Vilnia)
€ 0.29/vnt
Auginame ir prekiaujame įvairiomis svogūninėmis gėlėmis. Siūlome Jums įvairių rūšių ir veislių tulpių, gumbinių begonijų, narcizų, ledinukių, svyrančiųjų begonijų, hiacintų, vasarinių jurginų, nuostabaus grožio begonijų...
Alytaus raj. (Punia)
€ 0.29/vnt
Tulpės Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame tulpių svogūnėliais. Siūlome Jums paprastų ir pilnavidurių ankstyvųjų tulpių: Apricot beauty, Mozart, Strong gold, Princese Irene, Monsella, Verona. Turime vidutinio ankstyvumo Triumfo...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Sodo rožė Vidutinė rinkos kaina
Mūsų ūkio veikla- tulpių ir kitų gėlių dauginimas, auginimas, jų didmeninė ir mažmeninė prekyba. Pavasarį sužysta ypač geros kokybės tulpės. Siūlome Jums papūginių tulpių, kurių...
Kauno raj. (Neveronys)
€ 0.29/vnt
Vaidos tulpės Vidutinė rinkos kaina
Siūlome Jums paprastųjų ir pilnavidurių ankstyvųjų veislių: Princess Irene, Yokohama, Apricot Beauty, Margarita, Verona; vidutinio ankstyvumo Triumfo ir Darvino hibridinės; vėlyvosios: paprastos, lelijažiedės, žaliažiedės, šeršnotosios,...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Parduodame tik savo užaugintų gėlių sodmenis. Iš užsienio atvežtos sodinamosios medžiagos perpardavinėjimu neužsiimame. Gėlininkystės srityje dirbame beveik 30 metų.
Visuose miestuose
€ 0.58/vnt

Svogūninės lauko gėlės - kokie jų privalumai?


Svogūninės lauko gėlės yra ypatingos ne tik dėl jų elegantiško išvaizdos, bet ir dėl daugybės privalumų, kurie pritraukia sodininkus. Štai keli iš jų:

Natūralus gėlių grožis. Svogūninės lauko gėlės išsiskiria savo neįtikėtinai gražiais žiedais. Jų spalvos ir formos įvairovė leidžia sukurti įspūdingas gėlių kompozicijas sodui arba namų interjerui. Tai puikus būdas pridėti spalvų ir šviežumo jūsų aplinkai.

Atsparumas oro sąlygoms. Šios gėlės yra ištvermingos ir atlaiko įvairias oro sąlygas. Nepriklausomai nuo to, ar tai saulėta vasaros diena, ar vėjuotas pavasario rytas, svogūninės lauko gėlės išliks žydinčios ir gražios. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas nori turėti žiedų sodą be didelės priežiūros.

Natūralus aplinkosaugos pasirinkimas. Pasirinkdami svogūninių lauko gėlių sodinimą, jūs prisidedate prie aplinkos išsaugojimo. Šios gėlės yra biologiškai neutralios ir mažina kenksmingų cheminės medžiagos naudojimo poreikį. Tai tampa sveikintinu sprendimu ekologiškai sąmoningiems sodininkams.

Ilgaamžiškumas. Svogūninės lauko gėlės gali išlikti žydinčios daugelį metų, suteikdamos jums ilgalaikį grožį. Tai reiškia, kad jūs galėsite ilgai mėgautis jų žiedais ir jų suteikiama energija.


Svogūninės lauko gėlės - kodėl verta jas pasirinkti?


Vienas iš pagrindinių argumentų, kodėl verta pasirinkti svogūnines lauko gėles, yra jų neįprasta grožio įvairovė. Šių gėlių spalvos, formos ir dydžiai skiriasi, todėl galite sukurti unikalias kompozicijas, kurios išryškins jūsų sodo arba interjero išskirtinumą.

Svogūninės lauko gėlės nereikalauja ypatingos priežiūros. Tai puikus pasirinkimas tiek pradedantiems sodininkams, tiek patyrusiems apželdinimo specialistams. Paprasta priežiūra reiškia, kad galėsite mėgautis jų grožiu be didelių pastangų.

Tinkamos skirtingoms sodo zonoms. Nepriklausomai nuo to, ar turite saulėtą, ar šešėlinį sodą, svogūninės lauko gėlės tiks įvairioms augimo sąlygoms. Galėsite pasirinkti rūšis, kurios puikiai tiks jūsų sodo teritorijai ir sukurs harmoningą aplinką.

Lengvas dauginimas. Svogūninės lauko gėlės lengvai dauginasi, todėl galėsite pasidalinti jų grožiu su draugais ir šeima. Daugyba rūšių leis jums atrasti naujus žiedus ir eksperimentuoti su sodinimu.


Svogūninės lauko gėlės internetu


Šiandien internetas tampa puikiu būdu įsigyti svogūninės lauko gėles. Tai patogu, greita ir užtikrina didesnį pasirinkimą. Norėdami rasti puikias svogūninės lauko gėles internetu, turite žinoti, kur ieškoti:

Internetinės sodo parduotuvės. Yra daugybė internetinių sodo parduotuvių, kuriose galite rasti platų svogūninių lauko gėlių asortimentą. Tai patogus būdas pirkti gėles tiesiai iš savo kompiuterio.

Socialinės prekybos platformos. Kai kurios socialinės prekybos platformos leidžia ne tik pirkti svogūnines lauko gėles, bet ir dalintis patarimais su kitais sodininkais. Tai puikus būdas bendruomeniškai dalintis savo žiniomis.


Svogūninių lauko gėlių kaina


Svogūninės lauko gėlės yra prieinamos daugeliui žmonių. Jų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant rūšį, dydį ir prekės ženklo reputaciją. Vidutiniškai, svogūninės lauko gėlės gali kainuoti nuo kelių eurus iki keliasdešimt eurų už vieną augalą ar svogūną. Tačiau jų ilgaamžiškumas ir grožis daugeliui atperka šią investiciją.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.