Augalai

 Dekoratyvinių augalų sodinimas savo namų kieme gali būti puiki galimybė paversti paprastą erdvę į žavią oazę. Tačiau, norint tai padaryti sėkmingai, svarbu suprasti, kokius augalus pasirinkti, kokia jų priežiūra.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nebepjaukpats.lt Vidutinė rinkos kaina
Kasdien dirbame Klaipėdos apskrityje nuo 8:00 iki 22:00. Naudojame profesionalius, aukštos kokybės aeravimo prietaisus, nepaliekančius matomų skylučių vejoje. Mūsų komanda susideda iš aukštos kvalifikacijos specialistų...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 20.00
Nebepjaukpats.lt Vidutinė rinkos kaina
Pjauname veją, aukštą žolę. Taip pat išvežame žolę. Vejos pjovimas – 4 eurai už arą, aukštos žolės pjovimas – 7 eurai už arą, žolės išvežimas...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 4.00 - 7.00
Julija Darginavičienė Vidutinė rinkos kaina
•Papildomas eskizas (piešta ranka) po konsultacijos: S(15€), M(20€), L(25€), XL(30€) *S-1 gėlyno korekcija/ arba objektų sukeitimas vietomis),M- 2 gėlynų korekcijos/ arba 1 didelio, L- 3...
Vilniuje, Kiti miestai
€ 15.00 - 55.00
Julija Darginavičienė Vidutinė rinkos kaina
Konsultuoju sklypo zonavimo, augalų pasirinkimo, augalų zonų apželdinimo klausimais. Projektuoju augalų zonas 2D ir 3D. •1 Trumpa (15min.) konsultacija internetu NEMOKAMAI (raštu/voise funkcija). •Konsultacija jūsų...
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 40.00
Aleksandras keršys Vidutinė rinkos kaina
Žolės šienavimas Vilniuje ir aplinkui. Aukštos žolės šienavimas, krūmų bei medelių. Kainos prasideda nuo 4e/arą.
Visuose miestuose
€ 3.00 - 7.00/aras
HydroShop.LT Vidutinė rinkos kaina
Mes siūlome: - Hidroponikos trąšos Terra Aquatica (General Hydroponics) TriPart, DualPart, NovaMax, ProOrganic ir dar daug kitų T.A. ir kitų serijų trąšos. - Itin aukštos...
Kaune
Žaliasis Rojus Vidutinė rinkos kaina
Turime apie 10 skirtingų, įvairiausių vijoklinių augalų rūšių. Tarp jų: gebenės, aktinidijos, raganės ir kt.
Visuose miestuose
€ 7.00/vnt
Elena Vidutinė rinkos kaina
Medelynas "Babtų vaismedžiai" parduoda pačių užaugintus vaismedžių ir vaiskrūmių sodinukus ir pristatome visoje Lietuvoje. Dalyvaujame įvairiose parodose, prekiaujame turguose. Daugiau informacijos: www.babtuvaismedziai.lt
Kauno raj. (Babtai)
€ 6.00/vnt
Šilagalio medelynas Vidutinė rinkos kaina
Pardavinėjami vaismedžiai, vaiskrūmiai ir dekoratyviniai augalai. Turime įvairiausių rūšių, galime pasiūlyti iš senesnių, gerai žinomų iki naujausių veislių. Esame kompetetingi prekybininkai, orentuoti į pirkėjo poreikius....
Panevėžio raj. (Velžys)
€ 3.00/vnt
Želdita Vidutinė rinkos kaina
Sveiki, Teikiame visas apželdinimo ir aplinkotvarkos paslaugas. Nemokamai konsultuojame dėl teritorijos apželdinimo ar vejos įrengimo . Atvykę į vietą įvertiname esamą situaciją, grunto kokybę, parenkame...
Klaipėdoje (Žvejybos uostas)
€ 1.50/aras

Dekoratyvinių augalų privalumai


Dekoratyviniai augalai turi daug privalumų, kurie gali papildyti jūsų namo išvaizdą ir suteikti jam jaukumo jausmą. Štai keletas pagrindinių privalumų:

Estetinė išvaizda: Augalai gali suteikti jūsų namo kiemui unikalią ir gražią išvaizdą. Gali būti pasirinkti įvairių spalvų ir formų augalai, kurie suteiks jūsų kiemui unikalumą.

Deguonies gamyba: Augalai yra natūralūs oro valytojai ir deguonies gamintojai. Jie padeda išvalyti orą nuo kenksmingų medžiagų ir pagerina oro kokybę.

Nuotaikos gerinimas: Augalų sodinimas ir priežiūra gali turėti teigiamą psichologinį poveikį. Tai gali padėti sumažinti stresą ir pagerinti nuotaiką.

Naudingi gyvūnams: Jei turite naminių gyvūnų, kai kurie augalai gali būti naudingi jiems kaip maistas ar prieglauda.

Dauguma dekoratyvinių augalų nereikalauja ypatingos priežiūros, todėl jie gali būti lengvai prižiūrimi ir nešiojami ilgą laiką.


Kokius augalus pasirinkti savo namų kiemui?


Pasirenkant augalus savo namų kiemui, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių:

Klimato zona. Jūsų geografinė padėtis nulems, kokius augalus galite sėkmingai auginti. Pasižvalgykite aplinkiniuose soduose, kad pamatytumėte, kokie augalai auga geriausiai.

Kiemo dydis. Didelio kiemo savininkai gali leisti sau pasirinkti aukštas medžių ir krūmų rūšis, tuo tarpu mažiems kiemams gali prireikti kompaktiškesnių augalų.

Priežiūra. Jeigu neturite daug laiko prižiūrėti augalus, geriau pasirinkti atsparius ir lengvai prižiūrimus augalus.

Spalvos ir formos. Svarbu pasirinkti augalus, kurie dera su jūsų kiemo dizainu. Galite pasirinkti įvairių spalvų ir formų augalus, kad sukurtumėte dominuojančią išvaizdą.


Augalų kainos


Augalų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo to, kur ir kaip juos perkate. Štai keletas būdų, kaip nusipirkti už gerą kainą:

Sodo centrai ir sodininkystės parduotuvės. Vietiniuose sodo centruose ir sodininkystės parduotuvėse galite rasti platų augalų pasirinkimą. Čia taip pat galite gauti patarimų dėl jų priežiūros.

Internetinės parduotuvės. Daug internetinių parduotuvių siūlo augalus pigiau nei fizinės parduotuvės. Tačiau būkite atidūs ir patikrinkite jų patikimumą.

Sodo mugės ir turgus. Sodo mugėse ir turguose galite rasti daug augalų už labai priimtiną kainą. Tai gali būti puiki vieta surasti neįprastus augalus.


Augalai pigiau internetu


Pirkimas internetu gali būti puikus būdas sutaupyti pinigų, perkant augalus. Tačiau tai taip pat reikalauja atsargumo:

Patikrinkite pardavėjo patikimumą: Pirkdami augalus internetu, įsitikinkite, kad pardavėjas yra patikimas. Skaitykite atsiliepimus ir atlikite tyrimą apie jį.

Pristatymo sąlygos: Išsiaiškinkite pristatymo sąlygas ir kaštus. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kaip bus pristatyti augalai, kad jie nenukentėtų per kelionę.

Auginimo instrukcijos: Patikrinkite, ar pateikiamos augalų auginimo instrukcijos. Tai padės užtikrinti, kad augalai augs teisingai.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.