Vijokliniai augalai

Vijokliniai augalai yra nuostabūs augalai, kurie gali praturtinti jūsų sodo grožį. Vijokliniai augalai yra puikus papildymas bet kokiam sodui ar terasai. Jų grožis ir spalvingi žiedai gali pakeisti bet kurį plotą į žydinčią oazę.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Aivaras Vidutinė rinkos kaina
Parduodu apynių (Marynka) sodinukus.
Kauno raj. (Domeikava)
€ 3.00/vnt
UAB Benvita Vidutinė rinkos kaina
Siūlome Jums lianų ir vijoklinių augalų. Auginame aktinidijas margalapes, gebenes lipikes, laipiojančias hortenzijas, sausmedžius, penkialapes ir triskiautes ląstūnes, pelėvirštį ir kt. Vijokliniai augalai savo spalvinga...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
UAB "Frezijų puokštė" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome Jums lianų ir vijoklinių augalų: gebenių lipikių, įvairiausių rūšių, dydžių ir spalvų raganių, lėtai augančių, lapus metančių laipiojančiųjų hortenzijų, vynmedžių, įvairių laipiojančių rožių ir...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
UAB ,,Vitaflora" Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame lianomis ir vijokliniais augalais. Siūlome Jums skiautėtalapių fikusų (figmedžių), plačiažiedžių raganių, triskiaučių vivvyčių, pasiflorų, akebijų, gervuogių, sausmedžių, tikrųjų, japoninių, kininių vynmedžių, margalapių,...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Elitiniai braškių daigai Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti įvairių rūšių vynuogių. Turime raudonųjų vynuogių: Iza Zaliwska, Regina, Rusbol, Prim, labai atsparią šalciui Seyve Villard, didelėmis skaniomis uogomis Arkadia, Jutrzenka, Jewroplewen. Siūlome...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Pas Arnoldą Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir parduodame lianas ir vijoklinius augalus. Siūlome Jums laipiojančiųjų hortenzijų, vijoklinių, japoninių, stambiažiedžių sausmedžių, gebenių lipikių, įvairių rūšių raganių, stambiažiedžių lianų lastūnių, užaugančių iki...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Augaliukas.lt Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame lianomis ir vijokliniais dekoratyviniais augalais. Siūlome Jums įvairių rūšių raganių, žydinčių įvairiomis žiedų spalvomis, margalapių aktinidijų su besikeičiančia lapų spalva, vynmedžių.
Jonavoje (Kulva)
€ 0.29/vnt
UAB “Soltra” Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame lianomis ir vijokliniais augalais. Turime laipiojančių hortenzijų, gebenių lipikių, įvairių rūšių ir spalvų raganių, vijoklinių sausmedžių, tikrųjų vynmedžių. Auginame rožes: vijoklines, poliantines,...
Trakuose (Senieji Trakai)
€ 0.29/vnt
Sibirkos rožynas Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame tik savo rožyne išaugintomis rožėmis. Turime įvairiausių veislių : senovinių, floribundinių, poliantinių, stambiažiedžių, vijoklinių ir laipiojančių, erškėčių ir kt. Sodinukus siunčiame po visą Lietuvos...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Sodinukai.lt Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame lianomis ir vijokliniais augalais. Turime smailalapių ir margalapių aktinidijų, vijoklinių ožekšnių, laipiojančiųjų hortenzijų, japoninių vynmedžių, penkialapių vinvyčių, hortenzinių skelčių ir kt.
Vilniaus raj.
€ 0.29/vnt

Vijokliniai augalai - kur dažniausiai sodinami?


Vijokliniai augalai Lietuvoje yra neįtikėtinai populiarus sodininkų pasirinkimas. Jų unikalūs žiedai ir lengva priežiūra skatina vis daugiau žmonių juos auginti savo soduose. Bet kur Lietuvoje jūs galite rasti šias grožybes?

Sodai ir kiemai. Viena iš populiariausių vietų, kur dažniausiai sodinami vijokliniai augalai, yra namų sodai ir kiemai. Tai puiki vieta jiems, nes čia galite mėgautis jų spalvotais žiedais ir maloniais kvapais tiesiai iš savo namų.

Viešosios erdvės. Dažnai vijokliniai augalai puikiai tinka sodinti viešosiose erdvėse, tokiose kaip parkai ir miestų aikštės. Jų grožis gali patraukti daugybę žmonių, suteikiant gamtos grožio akcentą miesto teritorijose.

Palangės ir balkonai. Net jei neturite sodo, nebijokite auginti vijoklinių augalų! Jie puikiai tinka sodinti ant palangės ar balkono. Tai leis jums mėgautis jų grožiu net ir gyvenant daugiabutyje.


Vijokliniai augalai - populiariausi pasirinkimai


Kadangi vijoklinių augalų yra daugybė rūšių, svarbu žinoti, kurie yra populiariausi. Štai keletas iš jų:

Vijoklinė rožė (Rosa rugosa). Vijoklinė rožė yra viena iš labiausiai žinomų vijoklinių augalų rūšių. Ji žavi savo spalvingais žiedais ir maloniais kvapais. Ši rūšis yra labai atspari ligoms ir gali augti įvairiose klimato sąlygose.

Vijoklinis gėlių krūmas (Hydrangea macrophylla). Šis vijoklinis augalas žavi savo stambiomis gėlėmis, kurios gali būti įvairių spalvų priklausomai nuo dirvožemio rūgštingumo. Jis dažnai pasirenkamas sodo puošimui ir gėlių kompozicijoms.

Vijoklinė magnolija (Magnolia grandiflora). Vijoklinė magnolija yra didelio medžio forma augantis vijoklinis augalas, kuris žavi savo milžiniškais kvapniais žiedais. Ji dažniausiai auginama parkuose ir dideliuose soduose.


Vijokliniai augalai pigiau


 Vijoklinių augalų sodinimas ir priežiūra gali būti brangus užsiėmimas, tačiau yra keletas būdų, kaip juos gauti pigiau.

Vienas iš pigiausių būdų auginti vijoklinius augalus yra auginti juos iš sėklų. Tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau, kol pamatysite rezultatus, bet tai ekonomiškas būdas gauti daug augalų už nedidelę kainą.

Susipažinkite su sodininkais. Vietiniai sodininkai ir draugai, turintys vijoklinius augalus, gali būti puikūs šaltiniai, iš kurių galite gauti augalų arba nupirkti juos pigiau nei parduotuvėje.


Vijokliniai augalai internetu


Šiame skaitmeniniame amžiuje nėra sunku rasti vijoklinius augalus internetu. Tai gali būti labai patogu, ypač jei ieškote konkrečių rūšių ar neįprastų vijoklinių augalų. Čia keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Naršykite sodo svetaines. Daugelis sodo svetainių turi platų vijoklinių augalų pasirinkimą. Be to, čia dažnai galite rasti naudingos informacijos apie vijoklinių augalų priežiūrą.

Naudokitės internetinėmis prekybos vietomis. Populiarios internetinės prekybos vietos, tokios kaip Amazon ar eBay ir kitos, taip pat turi platų vijoklinių augalų pasirinkimą. Būkite tikri, kad renkatės patikimas pardavėjus.

Pasikonsultuokite su ekspertais. Jei esate pradedantysis sodo meistras, galite pasikonsultuoti su ekspertais internetu arba forumuose. Jie gali suteikti naudingų patarimų ir gali padėti jums pasirinkti tinkamus augalus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.