Lapuočiai medžiai

Lapuočiai medžiai pridės natūralaus grožio ir šešėlių elementą jūsų aplinkai. Šis natūralaus grožio šaltinio pridėjimas gali suteikti jums daug džiaugsmo ir naudos.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Benvita Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame dekoratyviniais lapuočiais medžiais. Turime gelsvažiedžių tulpmedžių, migdolų triskiaučių, klevų - platanalapių, raudonųjų, uosialapių, paprastųjų; žirnmedžių, gledičijų, gluosnių svyruoklių ir baltųjų, ievų, kinrožių ir kt....
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Medelynas ,, Medstata " Vidutinė rinkos kaina
Siūlome Jums dekoratyvinių lapuočių medžių: ąžuolų paprastųjų ir raudonųjų, karpotojų beržų, klevų paprastųjų ir platanalapių, mažalapių ir didžialapių liepų, paprastųjų šermukšnių.
Jonavoje (Užusaliai)
€ 0.29/vnt
UAB "Frezijų puokštė" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome Jums didelį dekoratyvinių lapuočių medžių pasirinkimą. Turime tikrąjų dervamedžių, lauramedžių, magnolijų, parotijų, juodalksnių, liepų, lazdynų, gluosnių, gudobelių, slyvų, skroblų ir kt. Turime vienetinių augalų:...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Pas Arnoldą Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame dekoratyviniais lapuočiais medžiais, kurie puikiai tinka parkų, sodybų, alėjų ir kitų rekreacinių zonų apželdinimui. Siūlome Jums uosialapių, platanalapių, paprastųjų klevų, karpotojų ir...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
"AGARDA" medelynas Vidutinė rinkos kaina
Siūlome Jums dekoratyvinių lapuočių medžių sodinukų, išaugintų mūsų medelyne. Turime puošmedžių, pelėžirnių (karaganų), eglūnų, kanadinių cercių, šermukšnių, lelijažiedžių, žvaigždinių, Susan magnolijų.
Panevėžio raj. (Velžys)
€ 0.29/vnt
Balbieriškio medelynas Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame ir auginame turinčius dekoratyvinę vertę lapuočius medžius, skirtus įvairių tipų želdynams, parkams, sodyboms apželdinti. Siūlome Jums pelkinių, paprastųjų, raudonlapių ąžuolų, karpotojų beržų, blindžių, gluosnių,...
Prienuose (Balbieriškis)
€ 0.29/vnt
UAB "Vilniaus žaluma" Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame savo medelyne užaugintais dekoratyvinių lapuočių medžių sodinukais. Siūlome Jums paprastųjų ir uosialapių klevų, rausvažiedžių kaštonų, karpotųjų, platanalapių, himalajinių beržų, puošmedžių, bukų, pelkinių...
Vilniuje (Fabijoniškės)
€ 0.29/vnt
Plungės medelynas Vidutinė rinkos kaina
Mūsų medelyne didelis pasirinkimas dekoratyvinių lapuočių medžių. Turime paprastųjų, platanalapių, sidabrinių klevų, karpotųjų beržų, paprastųjų bukų, raudonųjų ir paprastųjų ąžuolų, šiaurinių šermukšnių, mažalapių ir didžialapių...
Plungėje (Nausodis)
€ 0.29/vnt
UAB “Soltra” Vidutinė rinkos kaina
Mūsų medelyne galite įsigyti aukštos kokybės dekoratyvinių lapuočių medžių: ąžuolų, beržų- karpotųjų ir paprastų, šermukšnių švedinių, gluosnių sveikalapių ir svyruoklinių, bukų paprastųjų, guobų kalninių ir...
Trakuose (Senieji Trakai)
€ 0.29/vnt
JŪSŲ SODUI, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome Jums užaugintų mūsų medelyne dekoratyvinių lapuočių medžių: klevų, liepų, buksmedžių ir kt. Prekiaujame greitai augančiais energetinių gluosnių sodinukais, kurie suteikia ūkininkams bei žemės savininkams...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt

Lapuočiai medžiai - kur dažniausiai sodinami?


Lapuočiai medžiai yra universalūs ir tinkami sodinti beveik visur. Nuostabiai prisitaikydami prie skirtingų klimato sąlygų, jie gali papuošti jūsų sodą, kiemą ar parką. Jie yra ypatingai populiarus pasirinkimas sodybose ir miškuose, taip pat dažnai naudojami miestų gatvėse ir parkuose.

Atkreipkite dėmesį į klimato sąlygas. Lapuočiai medžiai gali augti tiek šiltuose, tiek šaltuose regionuose, tačiau turėtumėte atsižvelgti į klimato sąlygas, kad pasirinktumėte tinkamą rūšį. Jie yra išties universalūs, tačiau kai kurios rūšys gali geriau augti šiltuose regionuose, o kitos - šaltuose. Prieš sodindami lapuočius medžius, pasikonsultuokite su vietiniu žemės ūkio specialistu, kad gautumėte patarimų dėl tinkamiausios rūšies jūsų regionui.


Lapuočiai medžiai - populiariausi pasirinkimai


Kaštonai: Didžiuliai ir gražūs. Kaštonai yra vieni iš populiariausių lapuočių medžių variantų. Jie pasižymi didžiuliais lapais ir gražiais žiedynais, kurie žydi pavasarį. Šie medžiai gali būti įspūdingu jūsų sodo ar parko papuošalu.

Liepa: Labai pažįstama rūšis. Liepų medžiai yra dažni kraštovaizdžio elementai, ypač Europoje. Jie turi tvirtą struktūrą ir didelius lapus, kurie suteikia šešėlį ir patogumą karštame klimate.

Klevas: Klevų šeima siūlo didelę įvairovę, nuo kraštovaizdžio medžių iki lapuočių, kurie turi ryškius rudens spalvų kontrastus. Jie gali būti puikus pasirinkimas jūsų sodui, nes turite daug galimybių pasirinkti.

Gluosnis: Mažai priežiūros, daug grožio. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti lapuočių medžių grožio be didelių priežiūros pastangų. Jie puikiai tinka miestų kiemams ar kraštovaizdžiui.


Lapuočiai medžiai pigiau


Vienas iš pigiausių būdų gauti lapuočių medžius yra juos auginti iš sėklų. Tai gali užtrukti ilgą laiką, bet tai yra labai ekonomiškas būdas turėti savo medį. Pirkti sėklas galima tiek specializuotose parduotuvėse, tiek internetu.

Peržiūrėkite vietinius skelbimus. Kitas būdas gauti lapuočių medžių pigiau yra peržiūrėti vietinius skelbimus. Daug žmonių dažnai pardavinėja arba dovanoja savo lapuočių medžius, kurie jiems nebereikalingi. Tai puiki galimybė sutaupyti pinigų ir padėti medžiui rasti naują šeimininką.


Lapuočiai medžiai internetu


Jei jums trūksta laiko, o norite patikimo lapuočių medžio, tada internetinės medžių parduotuvės gali būti puiki galimybė. Daug parduotuvių siūlo įvairias rūšis ir dydžius, tad galite lengvai rasti tai, kas jums tinka.

Kai perkate medį internetu, atkreipkite dėmesį į pristatymą. Kadangi medžiai gali būti trapūs, svarbu, kad jie būtų teisingai supakuoti ir pristatyti, kad išliktų sveiki ir stiprūs.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.