Griovimas Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Griovikai.lt Vidutinė rinkos kaina
Griovimo darbai visoje Lietuvoje - griauname, ardome ir šaliname visų tipų paviršius, dangas, sienas mechaniniu ir rankiniu būdu.
Visuose miestuose
€ 555.00/m3
UAB Areviva Vidutinė rinkos kaina
Statybos darbai nuo nulio,apdaila, remontas, rekonstrukcija. Stogų dengimas ir rekonstrukcija visomis dangomis, karkasiniai, mūro, metalo konstrukcijų sienos. pavėsinės, terasos, tvorų, vartų gamyba ir statyba. Pertvarų...
Visuose miestuose
€ 20.00/m3
IV, GRIOVIKAI Vidutinė rinkos kaina
GRIOVIKAI.LT – specializuojasi griovimo darbais nuo 2012 metų. Įmonė teikia griovimo paslaugas tiek Lietuvoje tiek užsienyje. Mūsų praktikoje yra daugiau nei pusė tūkstančio atliktų griovimo...
Visuose miestuose
€ 300.00/m3
UAB "Stiebas" Vidutinė rinkos kaina
Griovimo proceso pradžioje mūsų kvalifikuoti specialistai įvertina pastato būklę ir parengia griovimo darbų technologinį projektą. Yra gaunamas statybos leidimas pastato griovimo, demontavimo darbams. Gavus visus...
Visuose miestuose
€ 1.00/m3
UAB, RYNAVA Vidutinė rinkos kaina
Statinių ardymo darbai; Gyvenamųjų pastatų griovimas; Pramoninių ir gamybinių pastatų griovimas; Ūkinių pastatų ir apleistų namų griovimas; Perdangų ir pamatų griovimo darbai;Pertvarinių bei nešančių sienų...
Visuose miestuose
€ 1.00/m3
“Lturecruit statyba“ Vidutinė rinkos kaina
Vykdomi griovimo ir demontavimo darbai: Statinių ardymo darbai; Gyvenamųjų pastatų griovimas; Pramoninių ir gamybinių pastatų griovimas; Ūkinių pastatų ir apleistų namų griovimas; Perdangų ir pamatų...
Visuose miestuose
€ 1.00/m3
UAB “S PROJECT” Vidutinė rinkos kaina
Mes atliekame jums reikalingus griovimo darbus: Griauname nereikalingas sienas butuose, individualiuose namuose, biuruose. Atliekame gyvenamųjų, ūkinių, pagalbinių, apleistų pastatų griovimo darbus. Griauname pramoninius, gamybinius pastatus,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m3
Griovimo proceso pradžioje mūsų kvalifikuoti specialistai įvertina pastato būklę ir parengia griovimo darbų technologinį projektą. Pradedant darbus obejkte yra gaunamas statybos leidimas pastato griovimo, demontavimo...
Visuose miestuose
€ 0.29/m3
UAB " MM Statyba" Vidutinė rinkos kaina
Sienų, pastatų, pertvarų, sandelių griovimas, atraminių sienų mūrinimas
Visuose miestuose
€ 0.29/m3
UAB "Talulas" Vidutinė rinkos kaina
Visi griovimo darbai.
Visuose miestuose
€ 14.48/m3

Griovimo pramonės ateitis: kaip nauja technologija keičia griovimo procesą


Tradiciškai griovimas buvo laikomas sudėtingu procesu, kuriam atlikti reikėjo daug žmonių ir sunkios technikos. Tačiau šiandienos modernios technologijos viską keičia. 

Naujos technologijos, tokiomis kaip robotika, automatizacija ir pažangūs statybos įrankiai, leidžia efektyviau ir greičiau griauti pastatus bei konstrukcijas. Šie nauji sprendimai sumažina darbo jėgos poreikį ir pagerina saugumą. Automatizuoti griovimo įrankiai gali atlikti specifines užduotis, kurias anksčiau atlikdavo žmonės..

Vienas iš naujoviškų griovimo įrankių yra griovimo robotai. Šie robotai yra programuojami atlikti griovimo užduotis,  gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Jie yra naudingi atliekant sudėtingus griovimo darbus, kurie yra per daug pavojingi ar neprieinami žmonėms. 


Griovimo saugumas: kokie yra pagrindiniai rizikos veiksniai ir kaip juos sumažinti?


Griovimas yra potencialiai pavojingas procesas, kuriame egzistuoja daug rizikos veiksnių. Svarbu žinoti ir suprasti šiuos veiksnius bei imtis atitinkamų priemonių juos sumažinti. Pagrindiniai griovimo saugumo aspektai ir kaip juos efektyviai valdyti.

Darbuotojų saugumas ir švietimas. Darbuotojų saugumas yra labai svarbus aspektas bet kurioje statybų srityje, įskaitant griovimo pramonę. Darbuotojai turi būti tinkamai apmokyti ir informuoti apie saugos taisykles bei procedūras. Svarbu organizuoti saugos mokymus ir reguliariai juos atnaujinti, kad darbuotojai būtų informuoti apie naujas rizikos veiksnių prevencijos priemones. 

Aplinkos tyrimas ir pavojingų medžiagų identifikavimas. Prieš pradedant griovimo darbus, būtina atlikti išsamų aplinkos tyrimą. Šis tyrimas padeda identifikuoti pavojingas medžiagas, tokią kaip asbestas, švinas ar pan.ir kurias reikia tinkamai tvarkyti ir pašalinti, kad būtų užtikrintas darbuotojų saugumas ir aplinkos apsauga.

 Darbo vietos apsauga ir barjeras. Griovimo darbo vieta turi būti tinkamai apsaugota ir pažymėta. Tai apima tinkamą signalizaciją, saugumo ženklus, barjerus ir apsaugines tvoras. 

Technologijų ir įrankių saugumas. Norint užtikrinti darbuotojų saugumą, taip pat svarbu atidžiai įvertinti naudojamų technologijų ir įrankių saugumą. Pavyzdžiui, reikia patikrinti, ar griovimo įrankiai yra tinkamai prižiūrimi, reguliariai tikrinami ir atitinka saugumo standartus.

Konsultacija su specialistais. Norint efektyviai valdyti griovimo saugumą, rekomenduojama kreiptis į specialistus, kurie turi žinių ir patirties šioje srityje. Inžinieriai, architektai ir saugumo specialistai gali padėti suprasti unikalius rizikos veiksnius ir pasiūlyti tinkamus prevencijos ir saugumo sprendimus.


Išmesti ar perdirbti? Svarbiausi ekologiniai griovimo sprendimai


Vienas iš svarbiausių klausimų, susijusių su griovimo pramonės ateitimi, yra aplinkos apsauga ir tvarumas. Įvairios ekologinės iniciatyvos skatina ne tik efektyvų griovimo procesą, bet ir perdirbimo bei atliekų valdymo sprendimus.

Atliekų atskirtis ir perdirbimas. Vienas iš pagrindinių ekologinių griovimo sprendimų yra atliekų atskirtis ir perdirbimas. Pastatų griovimo procese susidaro daugybė medžiagų, kurios gali būti perdirbtos ir panaudotos naujose statybose arba pramonėje.

 Asbesto ir pavojingų medžiagų valdymas. Seni pastatai gali turėti pavojingų medžiagų, tokių kaip asbestas, kuris gali būti kenksmingas tiek darbuotojų sveikatai, tiek aplinkai. Todėl svarbu valdyti pavojingų medžiagų likučius griovimo procese.

Energijos ir išteklių efektyvumas. Naudojant naujausias statybos technologijas ir įrankius, galima sumažinti energijos suvartojimą ir išmetamųjų teršalų kiekį. Taip pat galima optimizuoti išteklių naudojimą, užtikrinant tikslesnį atliekų kiekio ir išlaidų valdymą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.