Statiniai, pastatų dalys Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Aleksandras keršys Vidutinė rinkos kaina
Žolės šienavimas Vilniuje ir aplinkui. Aukštos žolės šienavimas, krūmų bei medelių. Kainos prasideda nuo 4e/arą.
Visuose miestuose
€ 3.00 - 7.00/aras
Dordirekte Vidutinė rinkos kaina
Gaminame lauko, vidaus iš natūralaus medžio masyvo, kartoninio korio, compact duris. Jos gali būti dvigubos, viengubos su stiklu ar be jo. Aukštos kokybės lauko durys,...
Visuose miestuose
€ 400.00
EXPERTDOOR UAB Vidutinė rinkos kaina
Garažo vartų gamyba, montavimas
Visuose miestuose
€ 500.00 - 2000.00
UAB Statometa Vidutinė rinkos kaina
Visuose miestuose
€ 1.00 - 100000.00
TikrasNamas Vidutinė rinkos kaina
Karkasiniai namai – tai pakankamai nauja alternatyva tradiciniams, mūrinės statybos namams. Įvairios statybos technologijos ir progresas šioje industrijoje padėjo surasti medžiagą kuri pasižymi beveik lygiavertėmis...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Brigada-Master Baltic Vidutinė rinkos kaina
Naujos statybos būsto pilnas įrengimas ir apdaila! Statybos. - Naujos statybos būsto pilna apdaila ir įrengimas - Statybos + įrengimas iki raktų (projektavimas+leidimai/suderinimai + statyba...
Visuose miestuose
€ 500.00/m2
UAB "Rutufa" Vidutinė rinkos kaina
Mano Stogas - Statyk namą! Taupyk laiką! Rinkis stogą! Aukščiausios kokybės stogo dangos: plieninės stogo dangos, keraminės ir betoninės čerpės, bituminės stogo dangos, šiferis. Tilcor...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Kapų tvarkymas MB Vidutinė rinkos kaina
Kapų tvarkymas, priežiūra, dekoravimas ir projektų įrengimai yra mūsų maloni kasdienybė kurią galime pasiūlyti klientams nuo 2009m. Mūsų sukaupta patirtis darbus leidžia atlikti kokybiškai ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Rėjus ReArt Vidutinė rinkos kaina
Puikiomis kainomis vykdome prekybą tvoromis, jų detalėmis. Montuojame, demontuojame, konsultuojame visais tvorų klausimais. Taip pat atliekame tvoras pagal individualius užsakymus. Dirbame visoje Lietuvoje
Visuose miestuose
€ 8.00/m
FinanceLT Vidutinė rinkos kaina
RUTUFA, UAB tai įmonė prekiaujanti itin aukštos kokybės statybinė produkcija. Mūsų specializacija: stogo danga ir jos priedai, kaminai, lietaus nuvedimo sistemos bei fasado apšiltinimo sistemos.
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Kaip pasirinkti statybinių medžiagų tiekėjus ir išvengti žalingų įtakų pastatui


Prieš pradedant ieškoti tiekėjų, svarbu tiksliai apibrėžti savo poreikius. Kokių statybinių medžiagų jums reikia? Kiek? Kokie yra jūsų kokybės ir finansiniai reikalavimai? Atsakydami į šiuos klausimus, galėsite geriau suprasti, kokių tiekėjų jums reikia ieškoti.

Ištyrę rinką, galėsite gauti informacijos apie skirtingus statybinių medžiagų tiekėjus. Pasidomėkite jų reputacija, ilgamete veiklos patirtimi, klientų atsiliepimais. 

Nepamirškite pasikonsultuoti su statybos specialistais, architektais ar inžinieriais. Jie gali turėti vertingų patarimų ir rekomendacijų dėl patikimų tiekėjų. Jų patirtis ir žinios gali padėti išvengti klaidų ir žalingų įtakų pastatui.

Kai esate numatę keletą potencialių tiekėjų, vertinkite jų kokybę. Įvertinkite jų sertifikatus, sertifikavimo organizacijas ir produktų testavimo rezultatus. 

Kainos yra svarbus veiksnys renkantis tiekėjus. Palyginkite kainas tarp skirtingų tiekėjų, tačiau nepamirškite atsižvelgti į medžiagų kokybę. 

Kai esate pasirinkę tinkamus tiekėjus, pasirašykite raštišką sutartį apibrėždami kainą, kiekius, kokybę, pristatymo laiką ir garantijas. Tai padės išvengti nesusipratimų ir ginčų ateityje.

Vienas iš būdų išvengti žalingų įtakų pastatui yra pasirinkti aplinkai draugiškas statybines medžiagas. Šiuolaikinės technologijos ir inovacijos siūlo daugybę alternatyvių medžiagų, kurios mažiau teršia aplinką ir yra ilgaamžės.


Inovatyvios statybos technologijos: nuo modulinių pastatų iki 3D spausdintų konstrukcijų


Inovacijos statybos srityje nuolat keičia pramonę. Naujos technologijos atneša naujas galimybes, leidžiančias statyti efektyviau, greičiau ir tausojant aplinką. Štai keletas inovatyvių statybos technologijų, kurios yra vis labiau populiarėjančios.

Modulinė statyba. Modulinė statyba leidžia konstruoti pastatus iš iš anksto pagamintų modulių, kurie yra gaminami gamykloje. 

3D spausdinimas. 3D spausdinimas yra nauja technologija, kuri leidžia gaminti statybines konstrukcijas tiesiogiai iš 3D modelio. 

Energijos taupymo technologijos. Energijos taupymo technologijos yra vis svarbesnės statybų pramonėje. Tai apima įvairias priemones, tokias kaip efektyvių šilumos izoliacijos sistemų naudojimas, pažangios šildymo ir vėsinimo sistemos, atsinaujinančios energijos šaltiniai (pvz., saulės energija). 


Sienų ir stogų izoliavimas: kaip sumažinti energijos sąnaudas ir pagerinti komfortą


Geras sienų ir stogų izoliavimas yra esminis veiksnys siekiant sumažinti energijos sąnaudas pastate ir pagerinti jo bendrą komfortą. Kaip tinkamai izoliuoti sienas ir stogus?

Pasirinkite tinkamas izoliacijos medžiagas. Pasirinkus izoliacijos medžiagas, svarbu atkreipti dėmesį į jų šiluminę laidumo vertę (R reikšmę). Kuo didesnė R reikšmė, tuo geresnė šilumos izoliacija. 

Užtikrinkite tinkamą įrengimą. Svarbu, kad izoliacinė medžiaga būtų tinkamai sumontuota -  be šalčio tiltų arba plyšių. 

Atkreipkite dėmesį į garso izoliaciją. Be šilumos izoliacijos, svarbu taip pat užtikrinti garso izoliaciją. Tai padės sumažinti triukšmą iš aplinkos ir pagerins gyvenimo komfortą pastate. 

Siekite hermetiškumo. Norint sumažinti energijos nuostolius, svarbu užtikrinti hermetiškumą tarp pastato išorės ir vidaus. 

Svarbiausias - profesionali statyba. Visi šie patarimai bus veiksmingi tik tada, jei statyba bus atlikta profesionaliai. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.