Laiptai, turėklai Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Kiekvienas laiptų gamybos projektas individualus ir didelį dėmesį skiriame kiekvienam klientui bei jo poreikiams realizuoti.
Visuose miestuose
UAB "Alumig" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonės teikiamos paslaugos: Nerūdijančio plieno turėklų gamyba ir montavimas Dažyto juodojo metalo turėklų gamyba ir montavimas Turėklų su stiklais gamyba ir montavimas. Pagrindinei turėklų...
Visuose miestuose
UAB, SISTEMAX Vidutinė rinkos kaina
Mes esame sukaupę ilgametę patirtį dirbant su įvairiomis aliuminio konstrukcijomis, todėl klientams galime pasiūlyti patikimus ir kokybiškus sprendimus, susijusius su aliuminio turėklais. Aliuminio turėklai Lietuvoje...
Visuose miestuose
MB Langveda Vidutinė rinkos kaina
Laiptai yra svarbus elementas namuose. Jais galima patekti į skirtinguose lygiuose esančias patalpas, palėpę, rūsį. Jie svarbūs kaip interjero dalis, kuri kartu su aplinka sudaro...
Visuose miestuose
UAB “WOODMETA” Vidutinė rinkos kaina
Vienetiniai ir unikalūs - parenkami ir projektuojami specialiai Jūsų namui mediniai laiptai. Mediniai laiptai gaminami tik iš aukščiausios klasės medienos. Medinius laiptus gaminame iš ąžuolo...
Visuose miestuose
Gaminiai iš medžio Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ąžuolo, uosio medžio masyvo laiptus. Suprojektuojame atsižvelgdami į patalpos išplanavimą ir užsakovo poreikius. Atliekame montavimo darbus.
Visuose miestuose
Ramūno Paužuolio įmonė Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė projektuoja, gamina ir montuoja unikalius, vienetinius, pritaikytus konkrečiam ir individualiam interjerui, laiptus. Projektuodami laiptus deriname metalą su kitomis natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip: medis,...
Visuose miestuose
UAB, LADUGA Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė projektuoja, gamina ir montuoja pritaikytus individualiam interjerui laiptus. Laiptus gaminame pagal individualius užsakymus iš medžio masyvo, metalo, bolcinius, konsolinius ar kombinuojame. Mes įgyvendinsime...
Visuose miestuose
UAB”Grynmedžio dirbiniai” Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė užsiima laiptų pakopų gamyba ir jų montavimu. Laiptų pakopoms gaminti naudojame natūralią medieną. Klientai dažniausiai renkasi uosį, pušį, ąžuolą.
Visuose miestuose
UAB “OUREA” Vidutinė rinkos kaina
Laiptai gaminami pagal individualius projektus, todėl medžiagos, spalvos ir formos pritaikomos atskirai kiekvienai savitai erdvei. Derinant plieną, medį ir stiklą laiptai ne tik sujungs erdves,...
Visuose miestuose

Kaip pasirinkti tinkamus laiptus ir turėklus savo namams


Pasirenkant tinkamus laiptus ir turėklus savo namams, svarbu atkreipti dėmesį į kelias svarbias savybes. Štai keletas rekomendacijų, kurios padės jums priimti motyvuotą sprendimą:

Stilius ir dizainas. Laiptai ir turėklai gali suteikti jūsų namams unikalumo ir charakterio. Pirmiausia nuspręskite, koks stilius ir dizainas geriausiai atitinka jūsų poreikius ir interesus. Ar norite klasikinių, modernių ar minimalistinių laiptų ir turėklų? Pasirinkdami stilių, atkreipkite dėmesį į jūsų namų architektūrą ir esamą interjerą, kad būtų sukurtas vientisas ir harmoningas vaizdas.

Medžiagos. Laiptai ir turėklai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokias kaip medis, metalas, stiklas arba netgi betonas. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų. Pasirinkdami medžiagą, atkreipkite dėmesį į jos patvarumą, priežiūros poreikius ir estetiką.

Saugumas. Saugumas yra svarbiausias veiksnys, kai kalbame apie laiptus ir turėklus. Įsitikinkite, kad pasirinkti laiptai ir turėklai atitinka vietos statybos normas ir reikalavimus. Turėklai turi būti pakankamai aukšti ir turėti tinkamą atstumą tarp tarpų, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. 


Pigūs būdai atnaujinti senus laiptus ir turėklus


Jei jūsų namuose jau yra seni laiptai ir turėklai, tačiau nenorite visiškai juos pakeisti, yra pigių būdų atnaujinti šias konstrukcijas. Štai keletas idėjų, kaip suteikti naują gyvenimą seniems laiptams ir turėklams:

Naujos dangos įrengimas. Vienas iš paprasčiausių būdų atnaujinti senus laiptus yra sumontuoti naują dangą ant pakopų paviršių. Galite pasirinkti įvairias medžiagas, pvz.,  medį, laminatą ar kilimą. 

Turėklų apipavidalinimas. Seni turėklai gali būti apipavidalinti, kad atrodytų šiuolaikiškai ir elegantiškai. Pavyzdžiui, galite pakeisti senus turėklų statramsčius metaliniais ar stikliniais elementais. Tai suteiks jūsų interjerui modernumo ir išskirtinumo.

Apšvietimas. Pridėję apšvietimą prie laiptų ir turėklų, galite sukurti jaukų ir šiltą interjerą. Galite naudoti įvairius apšvietimo elementus, tai ne tik pridės funkcionalumo, bet ir vizualiai trauks jūsų namų svečių akis.


Naujausios tendencijos laiptų ir turėklų dizaine


Laiptų ir turėklų dizaino tendencijos nuolat keičiasi, atsiranda naujų idėjų ir inovacijų. Jei siekiate turėti modernius ir stilingus laiptus bei turėklus, atkreipkite dėmesį į šias naujausias tendencijas:

Minimalizmas. Minimalistinis dizainas tampa vis populiaresnis laiptų ir turėklų srityje. Toks dizainas apibrėžiamas paprastumu, švarumu ir funkcionalumu. Minimalistiniai laiptai ir turėklai dažnai turi geometrinius ir linijinius elementus, o medžiagų pasirinkimas dažniausiai būna metalas arba stiklas.

Natūralūs medžiagų deriniai. Vis daugiau žmonių renkasi laiptus ir turėklus, kurių dizainas apjungia skirtingas medžiagas. Pavyzdžiui, medžio ir metalo kombinacija arba stiklas su medžio detalėmis. Toks derinys dizainui suteikia unikalumą ir natūralumą.

Inovatyvios formas. Naujausios tendencijos taip pat apima įdomias ir netradicines laiptų ir turėklų formas. Tai gali būti laiptai su sukimosi arba pakreipimo efektais, turėklai su netradicinėmis konstrukcijomis.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.