Laiptų remontas

Laiptai yra svarbi dalis kiekvieno namo ar pastato. Nepriklausomai nuo to, ar jie veda į antrą aukštą, ar į lauko terasą, svarbu užtikrinti, kad laiptų konstrukcijos būtų patvarios, saugios ir estetiškos

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Dmitrij Vidutinė rinkos kaina
Esame metalinių baldų,turėklų ir įvairių gaminių gamintojai ir norėtume jums pasiūlyti mūsų paslaugas.Jau ne vienus metus gaminame metalinius baldus įvairioms įmonėms ir privatiems asmenims.Konsultuojame ir...
Vilniuje (Naujamiestis)
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Kiekvienas laiptų gamybos projektas individualus ir didelį dėmesį skiriame kiekvienam klientui bei jo poreikiams realizuoti.
Visuose miestuose
UAB "Alumig" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonės teikiamos paslaugos: Nerūdijančio plieno turėklų gamyba ir montavimas Dažyto juodojo metalo turėklų gamyba ir montavimas Turėklų su stiklais gamyba ir montavimas. Pagrindinei turėklų...
Visuose miestuose
UAB „Jovaro langai“ Vidutinė rinkos kaina
Mediniai laiptai yra dažniausiai naudojama laiptų forma pasaulyje. Medis yra vienas iš geriausiai atsinaujinančių šaltinių pasaulyje. Medis yra gana nebrangus ir būtent todėl dažniausiai gaminami...
Jurbarke
UAB, SISTEMAX Vidutinė rinkos kaina
Mes esame sukaupę ilgametę patirtį dirbant su įvairiomis aliuminio konstrukcijomis, todėl klientams galime pasiūlyti patikimus ir kokybiškus sprendimus, susijusius su aliuminio turėklais. Aliuminio turėklai Lietuvoje...
Visuose miestuose
MB Langveda Vidutinė rinkos kaina
Laiptai yra svarbus elementas namuose. Jais galima patekti į skirtinguose lygiuose esančias patalpas, palėpę, rūsį. Jie svarbūs kaip interjero dalis, kuri kartu su aplinka sudaro...
Visuose miestuose
UAB “WOODMETA” Vidutinė rinkos kaina
Vienetiniai ir unikalūs - parenkami ir projektuojami specialiai Jūsų namui mediniai laiptai. Mediniai laiptai gaminami tik iš aukščiausios klasės medienos. Medinius laiptus gaminame iš ąžuolo...
Visuose miestuose
UAB, Trilogija Vidutinė rinkos kaina
Mes galime Jums pasiūlyti: Laiptus ant betoninės konstrukcijos; Laiptus ant metalinės konstrukcijos; Medinius laiptus; Erdvę taupančius laiptus; Sraigtinius laiptus; Konsolinius laiptus.
Kauno raj. (Domeikava)
UAB Dekobetonas Vidutinė rinkos kaina
Mes gaminame tradicines ir ypatingai plonas, nuo 25 mm, laiptų pakopas, kurios montuojamos ant metalinės ar betoninės laiptasijų konstrukcijos. Mes iš kitų gamintojų išsiskiriame tuo,...
Kaune
Gaminiai iš medžio Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ąžuolo, uosio medžio masyvo laiptus. Suprojektuojame atsižvelgdami į patalpos išplanavimą ir užsakovo poreikius. Atliekame montavimo darbus.
Visuose miestuose

Kaip atnaujinti senas laiptų konstrukcijas: patarimai ir gudrybės


Prieš pradedant bet kokius laiptų remonto darbus, svarbu nustatyti būklę, į kurią norite atnaujinti laiptų konstrukcijas. Ar norite tik atnaujinti išorinį vaizdą, ar taip pat pagerinti funkcionalumą? Ar planuojate pakeisti visą laiptų sistemą ar tik dalį jos? Atsakę į šiuos klausimus, galėsite sukurti veiksmingą laiptų remonto planą.

Toliau būtina atidžiai patikrinti laiptų konstrukciją. Jei pastebite bet kokius įtrūkimus ar susilpnėjimą, turėtumėte kreiptis į specialistus, kad ištaisytumėte problemas ir užtikrintumėte saugų naudojimąsi laiptais.

Laiptų dangos pasirinkimas yra svarbus veiksnys norint atnaujinti senas laiptų konstrukcijas. Dangos medžiaga turi būti ne tik  patvari ir saugi, bet ir estetiška. Štai keletas medžiagų, kurias galite pasirinkti: mediena, granitas ar marmuras, metalas.

Laiptų remontas yra puiki galimybė pagerinti jų saugumą. Čia yra keletas patarimų, kaip užtikrinti, kad jūsų laiptai būtų patvarūs ir saugūs naudojimui: sustiprinkite gelžbetonio konstrukcijas, uždėkite neslidžią dangą, užtikrinkite, kad laiptai būtų gerai apšviesti, ypač tamsiose vietose arba lauko terasose.


Laiptų dangos pasirinkimas: kokias medžiagas rinktis bei kodėl?


Laiptų dangos medžiagos pasirinkimas yra svarbus veiksnys norint užtikrinti ne tik estetišką išvaizdą, bet ir patvarumą bei saugumą. Svarbu atsižvelgti į namo interjerą, asmeninius poreikius ir būklę. Čia pateiksiu keletą medžiagų variantų ir jų privalumus:

Mediena - Medinės dangos suteikia šilumos ir natūralumo jūsų namams. Jos yra švelnios ir malonios kojoms, o įvairios medienos rūšys suteikia galimybę pasirinkti laiptų dangą pagal individualius skonį. 

Granitas ar marmuras - Granitas ir marmuras yra prabangios ir išskirtinės medžiagos laiptų dangai. Jos suteikia elegancijos ir išskirtinumo jūsų interjerui. 

Metalas - Metalinės dangos yra modernios ir tvirtos. Nerūdijantis plienas ir aliuminio lydiniai yra populiariausi variantai. 

Laminuotas plastikas - Laminuotas plastikas yra praktiškas ir lengvas laiptų dangos variantas. Jis yra atsparus įbrėžimams, lengvai valomas ir gali būti įvairių spalvų ar raštų.


Laiptų remontas ir saugumas: kaip užtikrinti, kad jie būtų patvarūs ir saugūs naudojimui


Laiptų remontas yra svarbus veiksmas norint užtikrinti jų patvarumą ir naudojimo saugumą. Štai keletas patarimų, kaip atlikti laiptų remontą ir užtikrinti, kad jie būtų saugūs:


Patikrinkite laiptų konstrukciją - Prieš pradedant remonto darbus, atidžiai patikrinkite laiptų konstrukciją. 

Sustiprinkite gelžbetoninę konstrukciją - Jei pastebėjote įtrūkimus ar susilpnėjimą gelžbetoninėje konstrukcijoje, ją būtina sustiprinti.

Užtikrinkite gerą apšvietimą - Geras apšvietimas yra labai svarbus laiptų saugumui. Užtikrinkite, kad laiptai būtų gerai apšviesti, ypač tamsiose vietose arba lauko terasose.

Atlikite reguliarius patikrinimus - Po remonto darbų būtina atlikti reguliarius patikrinimus, kad užtikrintumėte, jog laiptai išlieka saugūs naudojimui. Patikrinkite dangos būklę, tvirtumą ir kitus bet kokius galimus problemų požymius.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.