Laiptai, turėklai

Laiptai ir turėklai yra svarbūs namų dizaino elementai, kurie ne tik užtikrina saugumą, bet taip pat gali būti puiki dekoratyvinė detalė. Kai kurie žmonės mano, kad laiptų ir turėklų pasirinkimas yra paprasta užduotis, tačiau tai gali būti sudėtinga ir iššūkius kelianti užduotis

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Dmitrij Vidutinė rinkos kaina
Esame metalinių baldų,turėklų ir įvairių gaminių gamintojai ir norėtume jums pasiūlyti mūsų paslaugas.Jau ne vienus metus gaminame metalinius baldus įvairioms įmonėms ir privatiems asmenims.Konsultuojame ir...
Vilniuje (Naujamiestis)
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Kiekvienas laiptų gamybos projektas individualus ir didelį dėmesį skiriame kiekvienam klientui bei jo poreikiams realizuoti.
Visuose miestuose
UAB "Alumig" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonės teikiamos paslaugos: Nerūdijančio plieno turėklų gamyba ir montavimas Dažyto juodojo metalo turėklų gamyba ir montavimas Turėklų su stiklais gamyba ir montavimas. Pagrindinei turėklų...
Visuose miestuose
UAB „Jovaro langai“ Vidutinė rinkos kaina
Mediniai laiptai yra dažniausiai naudojama laiptų forma pasaulyje. Medis yra vienas iš geriausiai atsinaujinančių šaltinių pasaulyje. Medis yra gana nebrangus ir būtent todėl dažniausiai gaminami...
Jurbarke
UAB, SISTEMAX Vidutinė rinkos kaina
Mes esame sukaupę ilgametę patirtį dirbant su įvairiomis aliuminio konstrukcijomis, todėl klientams galime pasiūlyti patikimus ir kokybiškus sprendimus, susijusius su aliuminio turėklais. Aliuminio turėklai Lietuvoje...
Visuose miestuose
MB Langveda Vidutinė rinkos kaina
Laiptai yra svarbus elementas namuose. Jais galima patekti į skirtinguose lygiuose esančias patalpas, palėpę, rūsį. Jie svarbūs kaip interjero dalis, kuri kartu su aplinka sudaro...
Visuose miestuose
UAB “WOODMETA” Vidutinė rinkos kaina
Vienetiniai ir unikalūs - parenkami ir projektuojami specialiai Jūsų namui mediniai laiptai. Mediniai laiptai gaminami tik iš aukščiausios klasės medienos. Medinius laiptus gaminame iš ąžuolo...
Visuose miestuose
UAB, Trilogija Vidutinė rinkos kaina
Mes galime Jums pasiūlyti: Laiptus ant betoninės konstrukcijos; Laiptus ant metalinės konstrukcijos; Medinius laiptus; Erdvę taupančius laiptus; Sraigtinius laiptus; Konsolinius laiptus.
Kauno raj. (Domeikava)
UAB Dekobetonas Vidutinė rinkos kaina
Mes gaminame tradicines ir ypatingai plonas, nuo 25 mm, laiptų pakopas, kurios montuojamos ant metalinės ar betoninės laiptasijų konstrukcijos. Mes iš kitų gamintojų išsiskiriame tuo,...
Kaune
Gaminiai iš medžio Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ąžuolo, uosio medžio masyvo laiptus. Suprojektuojame atsižvelgdami į patalpos išplanavimą ir užsakovo poreikius. Atliekame montavimo darbus.
Visuose miestuose

Kaip pasirinkti tinkamus laiptus ir turėklus savo namams


Pasirenkant tinkamus laiptus ir turėklus savo namams, svarbu atkreipti dėmesį į kelias svarbias savybes. Štai keletas rekomendacijų, kurios padės jums priimti motyvuotą sprendimą:

Stilius ir dizainas. Laiptai ir turėklai gali suteikti jūsų namams unikalumo ir charakterio. Pirmiausia nuspręskite, koks stilius ir dizainas geriausiai atitinka jūsų poreikius ir interesus. Ar norite klasikinių, modernių ar minimalistinių laiptų ir turėklų? Pasirinkdami stilių, atkreipkite dėmesį į jūsų namų architektūrą ir esamą interjerą, kad būtų sukurtas vientisas ir harmoningas vaizdas.

Medžiagos. Laiptai ir turėklai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokias kaip medis, metalas, stiklas arba netgi betonas. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų. Pasirinkdami medžiagą, atkreipkite dėmesį į jos patvarumą, priežiūros poreikius ir estetiką.

Saugumas. Saugumas yra svarbiausias veiksnys, kai kalbame apie laiptus ir turėklus. Įsitikinkite, kad pasirinkti laiptai ir turėklai atitinka vietos statybos normas ir reikalavimus. Turėklai turi būti pakankamai aukšti ir turėti tinkamą atstumą tarp tarpų, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. 


Pigūs būdai atnaujinti senus laiptus ir turėklus


Jei jūsų namuose jau yra seni laiptai ir turėklai, tačiau nenorite visiškai juos pakeisti, yra pigių būdų atnaujinti šias konstrukcijas. Štai keletas idėjų, kaip suteikti naują gyvenimą seniems laiptams ir turėklams:

Naujos dangos įrengimas. Vienas iš paprasčiausių būdų atnaujinti senus laiptus yra sumontuoti naują dangą ant pakopų paviršių. Galite pasirinkti įvairias medžiagas, pvz.,  medį, laminatą ar kilimą. 

Turėklų apipavidalinimas. Seni turėklai gali būti apipavidalinti, kad atrodytų šiuolaikiškai ir elegantiškai. Pavyzdžiui, galite pakeisti senus turėklų statramsčius metaliniais ar stikliniais elementais. Tai suteiks jūsų interjerui modernumo ir išskirtinumo.

Apšvietimas. Pridėję apšvietimą prie laiptų ir turėklų, galite sukurti jaukų ir šiltą interjerą. Galite naudoti įvairius apšvietimo elementus, tai ne tik pridės funkcionalumo, bet ir vizualiai trauks jūsų namų svečių akis.


Naujausios tendencijos laiptų ir turėklų dizaine


Laiptų ir turėklų dizaino tendencijos nuolat keičiasi, atsiranda naujų idėjų ir inovacijų. Jei siekiate turėti modernius ir stilingus laiptus bei turėklus, atkreipkite dėmesį į šias naujausias tendencijas:

Minimalizmas. Minimalistinis dizainas tampa vis populiaresnis laiptų ir turėklų srityje. Toks dizainas apibrėžiamas paprastumu, švarumu ir funkcionalumu. Minimalistiniai laiptai ir turėklai dažnai turi geometrinius ir linijinius elementus, o medžiagų pasirinkimas dažniausiai būna metalas arba stiklas.

Natūralūs medžiagų deriniai. Vis daugiau žmonių renkasi laiptus ir turėklus, kurių dizainas apjungia skirtingas medžiagas. Pavyzdžiui, medžio ir metalo kombinacija arba stiklas su medžio detalėmis. Toks derinys dizainui suteikia unikalumą ir natūralumą.

Inovatyvios formas. Naujausios tendencijos taip pat apima įdomias ir netradicines laiptų ir turėklų formas. Tai gali būti laiptai su sukimosi arba pakreipimo efektais, turėklai su netradicinėmis konstrukcijomis.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.