Statiniai, pastatų dalys

Pastatai yra sudėtingos konstrukcijos, kurios susideda iš įvairių dalių. Kiekviena dalis atlieka savo funkciją, prisideda prie pastato vientisumo ir užtikrina jo stabilumą bei funkcionalumą. Supratimas apie šiuos statinius ir jų svarbą yra būtinas, norint geriau suprasti pastatų struktūrą ir veikimą.

Statiniai apima įvairias pastatų rūšis, įskaitant nesudėtingus statinius, inžinerinius statinius,  kolektyvinės apsaugos statinius ir visuomeninės paskirties pastatus. 


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Šarūnas Gerulis Vidutinė rinkos kaina
Kelmų naikinimas su diskine freza, nesuardant žemės paviršiaus. Medžiu pjovimas. Esant poreikiui viską galiu išvežti. Kelmų dydis nesvarbus. Galiu išrašyti sąskaitą.
Visoje Lietuvoje
€ 10.00
Vilniaus durys, UAB Žema rinkos kaina
Šarvuotos durys butams su montavimu.
Vilniuje
€ 569.00
Petras L Vidutinė rinkos kaina
Klaipėdoje
€ 7.00/m2
Dordirekte Vidutinė rinkos kaina
Gaminame lauko, vidaus iš natūralaus medžio masyvo, kartoninio korio, compact duris. Jos gali būti dvigubos, viengubos su stiklu ar be jo. Aukštos kokybės lauko durys,...
Visuose miestuose
€ 400.00
EXPERTDOOR UAB Vidutinė rinkos kaina
Garažo vartų gamyba, montavimas
Visuose miestuose
€ 500.00 - 2000.00
Mantas Vidutinė rinkos kaina
Mes žinome, kad viskas yra įgyvendinama. Siekiame, kad mūsų pasiūlytos Įtempiamos lubos atitiktų Jūsų tikslus. Mūsų komandą sudaro ilgametę patirtį turintys profesionalūs specialistai. Teikdami plataus...
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 10.00
Summit Nord MB Aukšta rinkos kaina
Tradicinių ir netradicinių garinių suplanavimas ir įrengimas. Ventiliacija AIR SAUNA, antras kvėpavimas, reguliuojamas oro padavimas po pečiumi, tinkamos krosnelės parinkimas ir montavimas – šie ir...
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 50.00 - 100.00
Erikas Vidutinė rinkos kaina
Renovuojame, rekonstruojame senus, dengiame naujus šlaitinius stogus Bitumine danga - (Bituminėmis čerpelėmis), Skarda - (Profiliuota, trapecinė, klasikinė, cinkuota), Šiferiu - (Eternitiniu, bituminiu, skaidriu), Čerpėmis -...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 18.00/m2
MB Namvita Žema rinkos kaina
Modulinių namų ir pirčių gamyba pagal užsakymą. Karkasinių namų statyba.
Kaune, Kiti miestai
€ 5000.00 - 23000.00
Griovimo Darbai Vidutinė rinkos kaina
Visų tipų sienų (mūrinės, blokeliai, betonas, gipso kartonas ir t. t.) griovimo, ardymo darbai.  Sodo namukų,pašiūrių, gyvenamųjų, gamybinių pastatų griovimas, pamatų ardymas.  Tualeto, vonios kambario...
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 10.00 - 30.00

Kaip pasirinkti statybinių medžiagų tiekėjus ir išvengti žalingų įtakų pastatui


Prieš pradedant ieškoti tiekėjų, svarbu tiksliai apibrėžti savo poreikius. Kokių statybinių medžiagų jums reikia? Kiek? Kokie yra jūsų kokybės ir finansiniai reikalavimai? Atsakydami į šiuos klausimus, galėsite geriau suprasti, kokių tiekėjų jums reikia ieškoti.

Ištyrę rinką, galėsite gauti informacijos apie skirtingus statybinių medžiagų tiekėjus. Pasidomėkite jų reputacija, ilgamete veiklos patirtimi, klientų atsiliepimais. 

Nepamirškite pasikonsultuoti su statybos specialistais, architektais ar inžinieriais. Jie gali turėti vertingų patarimų ir rekomendacijų dėl patikimų tiekėjų. Jų patirtis ir žinios gali padėti išvengti klaidų ir žalingų įtakų pastatui.

Kai esate numatę keletą potencialių tiekėjų, vertinkite jų kokybę. Įvertinkite jų sertifikatus, sertifikavimo organizacijas ir produktų testavimo rezultatus. 

Kainos yra svarbus veiksnys renkantis tiekėjus. Palyginkite kainas tarp skirtingų tiekėjų, tačiau nepamirškite atsižvelgti į medžiagų kokybę. 

Kai esate pasirinkę tinkamus tiekėjus, pasirašykite raštišką sutartį apibrėždami kainą, kiekius, kokybę, pristatymo laiką ir garantijas. Tai padės išvengti nesusipratimų ir ginčų ateityje.

Vienas iš būdų išvengti žalingų įtakų pastatui yra pasirinkti aplinkai draugiškas statybines medžiagas. Šiuolaikinės technologijos ir inovacijos siūlo daugybę alternatyvių medžiagų, kurios mažiau teršia aplinką ir yra ilgaamžės.


Inovatyvios statybos technologijos: nuo modulinių pastatų iki 3D spausdintų konstrukcijų


Inovacijos statybos srityje nuolat keičia pramonę. Naujos technologijos atneša naujas galimybes, leidžiančias statyti efektyviau, greičiau ir tausojant aplinką. Štai keletas inovatyvių statybos technologijų, kurios yra vis labiau populiarėjančios.

Modulinė statyba. Modulinė statyba leidžia konstruoti pastatus iš iš anksto pagamintų modulių, kurie yra gaminami gamykloje. 

3D spausdinimas. 3D spausdinimas yra nauja technologija, kuri leidžia gaminti statybines konstrukcijas tiesiogiai iš 3D modelio. 

Energijos taupymo technologijos. Energijos taupymo technologijos yra vis svarbesnės statybų pramonėje. Tai apima įvairias priemones, tokias kaip efektyvių šilumos izoliacijos sistemų naudojimas, pažangios šildymo ir vėsinimo sistemos, atsinaujinančios energijos šaltiniai (pvz., saulės energija). 


Sienų ir stogų izoliavimas: kaip sumažinti energijos sąnaudas ir pagerinti komfortą


Geras sienų ir stogų izoliavimas yra esminis veiksnys siekiant sumažinti energijos sąnaudas pastate ir pagerinti jo bendrą komfortą. Kaip tinkamai izoliuoti sienas ir stogus?

Pasirinkite tinkamas izoliacijos medžiagas. Pasirinkus izoliacijos medžiagas, svarbu atkreipti dėmesį į jų šiluminę laidumo vertę (R reikšmę). Kuo didesnė R reikšmė, tuo geresnė šilumos izoliacija. 

Užtikrinkite tinkamą įrengimą. Svarbu, kad izoliacinė medžiaga būtų tinkamai sumontuota -  be šalčio tiltų arba plyšių. 

Atkreipkite dėmesį į garso izoliaciją. Be šilumos izoliacijos, svarbu taip pat užtikrinti garso izoliaciją. Tai padės sumažinti triukšmą iš aplinkos ir pagerins gyvenimo komfortą pastate. 

Siekite hermetiškumo. Norint sumažinti energijos nuostolius, svarbu užtikrinti hermetiškumą tarp pastato išorės ir vidaus. 

Svarbiausias - profesionali statyba. Visi šie patarimai bus veiksmingi tik tada, jei statyba bus atlikta profesionaliai. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.