Žiemos sodai

Žiema yra iššūkio metas augalų mylėtojams. Žiemą augalai žūsta ar apmiršta. Tačiau jei jūs turite žieminius sodus, galite mėgautis augalais visą šį metų laiką.nto paslaugų teikėjų pasiūlymus ir išsirinkite geriausią.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Namams24.lt Vidutinė rinkos kaina
Katilai, židiniai, krosnelės, radiatoriai ir kaminai už geriausią kainą. Prekes apžiūrėti ir išsirinkti tinkamiausią variantą galite internetu. Užsakymus pristatome per kurjerius sekančią darbo dieną, o...
Visuose miestuose
€ 20.00/m2
Žiemos sodai - architektūriniai individualaus namo elementai su stiklinėmis sienomis ir stikliniu stogu. Žiemos sodų projektavimas, tai labai kūrybingas procesas, nes nėra griežtų formų ir...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB GEDMIRA Vidutinė rinkos kaina
Žiemos sodai, labai gražūs architektūriniai individualaus namo elementai su stiklinėmis sienomis ir stikliniu stogu. Žiemos sodai gali atlikti ne tik oranžerijos funkciją, bet gali būti...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB "Rūdupis" Vidutinė rinkos kaina
Žiemos sodai - šiltos stiklinės atitvaros ir stogai, suteikiantys klientui galimybę mėgautis atviru vaizdu ir tuo pačiu nejausti atmosferos poveikio. Užsakovui pageidaujant mes atliksime montavimo...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Fenster Vidutinė rinkos kaina
Žiemos sodas leis kur kas ilgiau nei įprastai džiaugtis buvimu natūralioje aplinkoje, kadangi net ir vėsios pavasario dienos bei šalti rudens vakarai taps jaukūs ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB Langana Vidutinė rinkos kaina
Žiemos sodo svarbiausias elementas – stiklas. Taigi nuo jo tinkamo parinkimo priklauso žiemos sodo mikroklimatas. Naujausi pasiekimai stiklo gamybos technologijoje leido sukurti vadinamuosius funkcinius stiklus,...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB „ Reiklitos projektai“ Vidutinė rinkos kaina
Gamindami žiemos sodus mes siūlome: Kvalifikuotų specialistų konsultacijos, individualių projektų ruošimas ir jo įgyvendinimas. Didelis spalvų pasirinkimas. Saugumo garantijos, kurioms įgyvendinti naudojamos naujausios technologijos. Aukštos...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Rimas Vidutinė rinkos kaina
Pastatų remontas
Tauragėje
€ 0.29/m2

Žiemos sodai: kaip išsaugoti savo augalus šaltuoju metų laiku


Siekiant išsaugoti augalus žiemos soduose sveikus ir stiprius, būtina juos tinkamai prižiūrėti šaltuoju metų laiku. Kaip išlaikyti augalus sveikus šaltuoju metų laiku?.

Pasirinkite tinkamus augalus. Pirmas žingsnis siekiant išlaikyti savo augalus sveikus žiemą yra pasirinkti tinkamus augalus. Kai kurie augalai yra labiau pritaikyti šaltuoju metų laiku ir gali lengvai išgyventi žiemą net be ypatingos priežiūros. 

Užtikrinkite tinkamą dirvą. Tinkama dirva yra labai svarbi augalų sveikatai, ypač žiemą. Įsitikinkite, kad jūsų augalai turi pakankamai drėgmės ir gerai nutekėjimo galimybes. Pasirinkite dirvą, kuri yra pralaidi ir neleidžia kauptis drėgmei, kad išvengtumėte šaknų puvimo. 

Užtikrinkite tinkamą drėgmę. Drėgmė yra svarbus veiksnys išlaikant augalus sveikus žiemos soduose. Kai oras yra šaltas ir sausas, oro drėgmė sumažėja, o tai gali sukelti augalų išdžiūvimą. 

Apsaugokite nuo šalčio. Šaltis yra didelė problema žieminiams sodams, ypač jei gyvenate regione su labai šaltu klimatu. Norėdami apsaugoti savo augalus nuo šalčio, galite naudoti šiltinimo medžiagas, naudoti mini šiltnamius, kad sukurtumėte papildomą apsaugą nuo šalčio. 


Kaip išsaugoti augalus žiemos soduose: patarimai ir gudrybės


Suteikite papildomą apšvietimą. Vienas iš iššūkių žiemos sodams yra trumpas dienos šviesos laikas. Jei jūsų augalai gauna nepakankamai šviesos, jie gali ištįsti ir tapti silpni. Norėdami išlaikyti jų sveikatą, galite naudoti papildomą apšvietimą. Šviesos diodai (LED) yra puikus pasirinkimas, nes jie yra energiją taupantys ir ilgaamžiai. Šviesos diodai gali būti naudojami kaip papildoma šviesos šaltis, kuri padės jūsų augalams išlikti sveikiems ir augti net ir žiemos metu.

Reguliariai tikrinkite augalus. Tikrinant augalus žiemą yra svarbu pastebėti bet kokius galimus simptomus ar problemų požymius. Reguliariai stebėkite savo augalus ir ieškokite ženklų, tokių kaip geltoni lapai, baltos dėmės ant lapų, kenkėjų žymės ar nemalonus kvapas Jei pastebite kokius nors simptomus, išsiaiškinkite priežastį ir imkitės tinkamų veiksmų, kad ištaisytumėte problemas ir išsaugotumėte savo augalus.

eisingai tręškite. Teisinga tręšimas yra būtinas norint išlaikyti augalus sveikus ir žiemą. Tačiau žieminiams sodams svarbu tinkamai pasirinkti trąšas ir tinkamai jas naudoti. 

Apsaugokite nuo kenkėjų. Kenkėjai gali būti didelė problema žieminiams sodams, ypač kai augalai yra silpni ir pažeisti. Norėdami apsisaugoti nuo kenkėjų, reguliariai tikrinkite augalus ir atlikite prevencines priemones.


Žiemos sodų dizainas: idėjos ir patarimai, kaip sukurti žavią oazę


Žiemos sodai taip pat gali būti nuostabi vieta, kuria galima mėgautis šaltuoju metų laiku. Štai  keletas idėjų, kaip sukurti žavią oazę net ir žiemą:

Dekoruokite sodą su žiemos augalais: Pasirinkite žieminius augalus, kurie žydi arba turi dekoratyvias šakas žiemą, pvz.,, ryškias uogas ar spalvotus šakotus krūmus. Tai suteiks spalvų ir gyvybingumo jūsų sode net ir žiemą.

Įrenkite žieminio sodo centrinį tašką: Fontanai, ledu įšaldyti laipteliai ar ledu aptrauktos skulptūros gali būti puikus žiemos sodo akcentas. Jie suteiks žavesio ir unikalumo jūsų sodui net ir žiemą.

Naudokite apšvietimą: Aapšvietimas gali sukurti žaviai išsiskiriantį žiemos sodą. Galite apšviesti medžius, krūmus arba sodo takus, kad sukurtumėte žavesį ir paslaptingą atmosferą.

Kurkite žiemos tema įkvėptus dekorus: Dekoruokite sodą su žiemos tema įkvėptais elementais, tokiais kaip ledu aptraukti vainikai, šiaudų sniego žmogeliaiarba žaislai su lede įšaldytomis figūromis. Tai sukurs žavią ir žaismingą nuotaiką jūsų sode.

Sukurkite sėdėjimo vietą žiemos sode : Nepaisant šalčio, galite sukurti jaukią pasisėdėjimo vietą žiemos sode  su šiltais pledais, šildomais antklodėmis ir židiniu arba šildymo elementais. Tai suteiks jums galimybę mėgautis sodu net ir žiemą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.