Baseinai

Baseinai yra ne tik atgaivinimo šaltinis karštomis vasaros dienomis, bet ir stilingas papuošalas bet kuriam kiemui. Jie suteikia jums galimybę mėgautis vandeniu ir praleisti laiką su šeima bei draugais.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Aqua Spektras Vidutinė rinkos kaina
Karkasiniai baseinai su pilna komplektacija vos nuo 800 €! Vidaus bei lauko privačių ir visuomeninių baseinų įrengimas, baseinų įranga, uždangalai ir kiti priedai. Masažiniai baseinai,...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
MB Deivido mozaikos Vidutinė rinkos kaina
Garinių pirčių, dušų, vonių, kriauklių, jakuzzi gamyba ir įrengimas. Baseinų apdaila. Mozaikinių piešinių rinkimas. Mūsų darbai kalba už mus : https://www.facebook.com/deivido.mozaikos/photos_albums
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
SANILUX - AQUAMATICA, UAB Vidutinė rinkos kaina
Mes suteiksime profesionalias konsultacijas bei visa būtina techninę informacija prieš pasirenkant produktus, projektuojant SPA zoną, baseiną ar sauną. Siūlome visą plaukimo baseino įrangos ir aksesuarų...
Jonavoje, Kiti miestai
€ 0.29/m2
Povilas Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai įrenginėjame baseinus
Kauno raj., Kiti miestai
€ 0.29/m2
UAB "BIF" Vidutinė rinkos kaina
Vidaus ir lauko baseinų, fontanų, spa baseinų, vonių įrengimas, projektavimas, aptarnavimas, remontas. Taip pat baseinų, fontanų įrangos prekyba bei vandens priežiūros chemijos produktais.
Visuose miestuose
€ 57.92/m2
UAB Poolservice.LT Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame lauko ir vidaus privačius bei komercinius baseinus, dekoratyvinius (stacionarius arba plaukiojančius) fontanus ir tvenkinius visoje Lietuvoje. Prižiūrime vandens parkus, SPA centrus, privačius ir viešuosius...
Visuose miestuose
€ 57.92/m2
UAB "SPA technologija" Vidutinė rinkos kaina
Statome baseinus visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Firmos atestuoti specialistai aktyviai bendradarbiauja su architektais, dizaineriais siekdami maksimaliai patenkinti klientų pageidavimus.
€ 28.96/m2
Hydropool LT, UAB Vidutinė rinkos kaina
Visų tipų baseinų įrengimas, SPA baseinai, garinės ir sausos pirtys, aukščiausios kokybės baseinų ir pirčių įranga. Baseino vonių betonavimas, hidroizoliacijos ir apdailos darbai.
Visuose miestuose
€ 579.24/m2

Baseino valymo įrangos apžvalga: kas yra geriausia pasirinkimo galimybė?


Baseinų valymo įranga yra esminė norint išlaikyti vandenį švarų ir tinkamą naudojimui. Norint išsirinkti geriausią baseino valymo įrangą, reikia atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių. Čia pateiksime apžvalgą apie kelis populiaresnius valymo įrangos variantus.

Baseino nešvarumų siurblys - viena iš būtiniausių valymo įrangos dalis. Jis padeda pašalinti smėlį, dulkes ir kitas nešvarias daleles iš baseino dugno ir paviršiaus. Geriausios 

Chemikalių dozatoriai - jie automatizuotai dozuoja reikalingas chemines medžiagas, kad išlaikytų vandens pH lygį ir apsaugotų nuo bakterijų. 

 Filtravimo sistema - padeda pašalinti nešvarumus, smėlį ir kitas daleles iš vandens. 


Patarimai kaip išsirinkti tinkamą baseiną savo kiemui


Norint išsirinkti tinkamą baseiną savo kiemui, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių. Štai keletas patarimų, kurie padės jums priimti geriausią sprendimą:

Dydis ir forma. Pirma ir svarbiausia, nuspręskite, kokio dydžio ir formos baseiną norite. Atsižvelkite į savo kiemo plotą ir galimybes. 

Medžiaga. Medžiaga, iš kurios pagamintas baseinas, taip pat yra svarbus faktorius. Populiarios pasirinkimo galimybės yra plastikiniai, metaliniai ir stiklo pluošto baseinai. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų, todėl gerai apgalvokite, kuri jums tinka labiausiai.

Montavimo galimybės. Kai kurie baseinai gali būti sumontuoti žemėje, o kiti - viršuje. Atsižvelkite į savo norus ir galimybes..

Papildomos funkcijos. Pasirinkite baseiną su papildomomis funkcijomis, kurios suteiks jums patogumą ir malonumą. Tai gali būti hidromasažo sistemos, vandens šviesos, baseino šildymo sistema ir pan.

Lauko baseinai yra puiki galimybė mėgautis šviežiu oru ir gamta tuo pačiu metu. Jie leidžia jums atsipalaiduoti ant saulės, atsigaivinti vandenyje ir mėgautis šeimos bei draugų bendravimu. Be to, lauko baseinai gali būti stilingai įrengti ir pridėti vertės jūsų namų kiemui.

Karkasiniai baseinai: Lengvas ir greitas montavimas. Karkasiniai baseinai yra patrauklūs dėl savo lengvo ir greito montavimo. 

Baseinai vaikams: Saugus ir smagus pramogų šaltinis. Baseinai vaikams yra puikus būdas suteikti jiems saugią ir smagią pramogą. Jie dažnai yra plaukimo baseinai arba baseinai su vandens žaidimų elementais, kurie suteikia vaikams galimybę leisti laiką vandenyje, mokytis plaukti ir linksmintis.


Naujausios baseinų tendencijos: šių metų populiariausi dizaino elementai


Baseinų dizainas nuolat kinta ir pritaikomas naujoms tendencijoms. Šių metų populiariausi dizaino elementai yra:

Be kraštų baseinai - Be kraštų baseinai tampa vis populiaresni. Jie suteikia modernų ir minimalistišką išvaizdą. Šie baseinai turi nėra tradicinių kraštų ir atrodo tarsi vanduo kyla tiesiai iš terasos ar grindų.

Natūralios medžiagos - Natūralios medžiagos, tokios kaip akmens, medis ir stiklas, taip pat tampa madingos baseinų dizaine. Jos suteikia baseinui natūralumo ir elegancijos.

Vandens elementai - Vandens elementai, tokie kaip vandens kriokliai, fontanai ir vandens srovės, yra populiarūs būtent dėl savo vaizdo patrauklumo ir relaksuojančio garso. Jie suteikia baseinui ypatingą charakterį.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.