Baseinas yra puikus būdas praleisti laisvalaikį ir maloniai atsivėsinti karštomis vasaros dienomis. Tačiau norint turėti savo baseiną namuose, reikia atlikti tam tikrus darbus ir numatyti išlaidas.


Baseino įrengimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Aqua Spektras Vidutinė rinkos kaina
Karkasiniai baseinai su pilna komplektacija vos nuo 800 €! Vidaus bei lauko privačių ir visuomeninių baseinų įrengimas, baseinų įranga, uždangalai ir kiti priedai. Masažiniai baseinai,...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
SANILUX - AQUAMATICA, UAB Vidutinė rinkos kaina
Mes suteiksime profesionalias konsultacijas bei visa būtina techninę informacija prieš pasirenkant produktus, projektuojant SPA zoną, baseiną ar sauną. Siūlome visą plaukimo baseino įrangos ir aksesuarų...
Jonavoje, Kiti miestai
€ 0.29/m2
Povilas Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai įrenginėjame baseinus
Kauno raj., Kiti miestai
€ 0.29/m2
UAB "BIF" Vidutinė rinkos kaina
Vidaus ir lauko baseinų, fontanų, spa baseinų, vonių įrengimas, projektavimas, aptarnavimas, remontas. Taip pat baseinų, fontanų įrangos prekyba bei vandens priežiūros chemijos produktais.
Visuose miestuose
€ 57.92/m2
UAB Poolservice.LT Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame lauko ir vidaus privačius bei komercinius baseinus, dekoratyvinius (stacionarius arba plaukiojančius) fontanus ir tvenkinius visoje Lietuvoje. Prižiūrime vandens parkus, SPA centrus, privačius ir viešuosius...
Visuose miestuose
€ 57.92/m2
UAB "SPA technologija" Vidutinė rinkos kaina
Statome baseinus visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Firmos atestuoti specialistai aktyviai bendradarbiauja su architektais, dizaineriais siekdami maksimaliai patenkinti klientų pageidavimus.
€ 28.96/m2
Hydropool LT, UAB Vidutinė rinkos kaina
Visų tipų baseinų įrengimas, SPA baseinai, garinės ir sausos pirtys, aukščiausios kokybės baseinų ir pirčių įranga. Baseino vonių betonavimas, hidroizoliacijos ir apdailos darbai.
Visuose miestuose
€ 579.24/m2

Kiek kainuoja baseino įrengimas: išlaidos, kurias reikia numatyti


Baseino įrengimas yra investicija, kuriai reikia skirti tam tikrą biudžetą. Kiek kainuos baseino įrengimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip baseino dydis, forma, medžiagos iš kurios jis pagamintas, naudojama techninė įranga ir darbų sudėtingumo laipsnis. Vidutinė baseino įrengimo kaina gali svyruoti nuo kelių tūkstančių eurų.


Kaip paruošti savo kiemą baseinui: nuo teritorijos iki techninės įrangos


Baseino įrengimas prasideda tinkamos teritorijos paruošimu. Štai keletas žingsnių, kuriuos reikia atlikti:

Teritorijos parinkimas. Svarbu rasti tinkamą vietą baseinui. Tai turėtų būti vieta, kurioje yra pakankamai erdvės ir saulės šviesos. 

Leidimai ir teisinės nuostatos. Prieš pradedant statybos darbus, patikrinkite savo vietos statybos nuostatas ir reikalavimus. Gali prireikti tam tikrų leidimų, ypač jei baseinas yra didelis arba pastatomas ant žemės.

Projektavimas ir matavimai. Pasirinkite tinkamą baseino dydį ir formą. Taip pat nuspręskite, ar norite turėti gilų baseiną ar plaukimo baseiną. Atlikite matavimus ir paruoškite projektą, kuriame atsižvelgiama į visus techninius reikalavimus.

Statybos darbai. Atlikite reikiamus kasimo ir pamatų konstrukcijos montavimo darbus. Po to pradėkite montuoti baseino sienas ir kitas konstrukcijas. Tai gali apimti betonavimo darbus, metalo konstrukcijų montavimą ir pan.

Vandens valymo ir filtravimo sistema. Norint išlaikyti vandenį švarų ir sveiką, reikės įdiegti tinkamą vandens valymo ir filtravimo sistemą. Tai apima filtrus, cheminių medžiagų dozatorių ir vandens cirkuliacijos sistemą.

Techninė įranga. Be pagrindinės baseino konstrukcijos, jums taip pat prireiks techninės įrangos, tokios kaip baseino šildymo sistema, apšvietimas, baseino danga ir pan. 


Saugumo taisyklės baseinui: kaip užtikrinti, kad vaikai būtų saugūs vandenyje

Saugumas yra labai svarbus veiksnys, kurį reikia apsvarstyti, įrengiant savo baseiną. Štai keletas saugumo taisyklių, kurias verta laikytis:

Sumontuokite tinkamą aptvarą. Aptvaras yra vienas iš svarbiausių saugumo elementų. Užtikrinkite, kad jūsų baseinas būtų apsaugotas tinkama aptvara ar tvora, kurie neleis vaikams ir gyvūnams netikėtai patekti į vandenį.

Užtikrinkite tinkamą priežiūrą ir saugos priemones. Nuolat prižiūrėkite savo baseiną, reguliariai valykite vandenį ir išlaikykite tinkamą chemijos balansą. Taip pat užtikrinkite, kad būtų prieinamos tinkamos saugos priemonės, tokios kaip gelbėjimo ratas, pirmosios pagalbos rinkinys ir pan.

Stebėkite vaikus. Vaikų negalima palikti be priežiūros šalia baseino. Užtikrinkite, kad šalia baseino visada būtų suaugęs žmogus, kuris galėtų prižiūrėti vaikus ir reaguoti į bet kokius pavojus.

Mokykite vaikus apie saugos baseine taisykles. Mokykite vaikus ir nurodykite jiems, kad baseine jie gali būti tik su suaugusiojo priežiūra. Paaiškinkite jiems potencialius pavojus ir būtinumą laikytis saugos taisyklių.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.