Baseinas yra puiki vieta atsipalaiduoti, plaukioti ir mėgautis karštomis vasaros dienomis. Tačiau tinkama baseino priežiūra ir valymas yra labai svarbūs, norint išlaikyti tinkamą vandens kokybę ir užtikrinti sveiką ir saugų baseino naudojimą.

Baseino priežiūra, valymas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Aqua Spektras Vidutinė rinkos kaina
Karkasiniai baseinai su pilna komplektacija vos nuo 800 €! Vidaus bei lauko privačių ir visuomeninių baseinų įrengimas, baseinų įranga, uždangalai ir kiti priedai. Masažiniai baseinai,...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
MB Deivido mozaikos Vidutinė rinkos kaina
Garinių pirčių, dušų, vonių, kriauklių, jakuzzi gamyba ir įrengimas. Baseinų apdaila. Mozaikinių piešinių rinkimas. Mūsų darbai kalba už mus : https://www.facebook.com/deivido.mozaikos/photos_albums
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
SANILUX - AQUAMATICA, UAB Vidutinė rinkos kaina
Mes suteiksime profesionalias konsultacijas bei visa būtina techninę informacija prieš pasirenkant produktus, projektuojant SPA zoną, baseiną ar sauną. Siūlome visą plaukimo baseino įrangos ir aksesuarų...
Jonavoje, Kiti miestai
€ 0.29/m2
Povilas Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai įrenginėjame baseinus
Kauno raj., Kiti miestai
€ 0.29/m2
UAB "BIF" Vidutinė rinkos kaina
Vidaus ir lauko baseinų, fontanų, spa baseinų, vonių įrengimas, projektavimas, aptarnavimas, remontas. Taip pat baseinų, fontanų įrangos prekyba bei vandens priežiūros chemijos produktais.
Visuose miestuose
€ 57.92/m2
UAB Poolservice.LT Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame lauko ir vidaus privačius bei komercinius baseinus, dekoratyvinius (stacionarius arba plaukiojančius) fontanus ir tvenkinius visoje Lietuvoje. Prižiūrime vandens parkus, SPA centrus, privačius ir viešuosius...
Visuose miestuose
€ 57.92/m2
UAB "SPA technologija" Vidutinė rinkos kaina
Statome baseinus visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Firmos atestuoti specialistai aktyviai bendradarbiauja su architektais, dizaineriais siekdami maksimaliai patenkinti klientų pageidavimus.
€ 28.96/m2

Kaip tinkamai palaikyti vandens kokybę savo baseine


Tinkamai prižiūrimas ir valomas baseinas turi daug privalumų. Pirmiausia, tai užtikrina sveiką vandens kokybę. Nešvarus ar chemiškai užterštas vanduo gali sukelti odos dirginimą, akies uždegimus ir kitas sveikatos problemas. Be to, tinkamai prižiūrimas baseinas taip pat yra saugesnis naudoti. Mažesnė tikimybė susekti arba užsikrėsti infekcijomis padidina naudojimo malonumą. Kaip tinkamai palaikyti vandens kokybę savo baseine?

Testuokite vandens pH lygį. Pagrindinis vandens kokybės rodiklis yra pH lygis. Vandens pH turėtų būti tarp 7,2 ir 7,6

Naudokite chloro arba kitas dezinfekavimo priemones. Kita svarbi priemonė palaikyti tinkamą vandens kokybę baseine yra dezinfekavimas. Dažniausiai naudojama dezinfekavimo priemonė yra chloras. Norint tinkamai naudoti chlorą, reikia išmatuoti chloro lygį vandenyje ir palaikyti jo tinkamą koncentraciją. 

Pašalinkite nešvarumus iš vandens. Norint išlaikyti tinkamą vandens kokybę, svarbu reguliariai pašalinti nešvarumus iš vandens. Tai galima padaryti naudojant baseino filtravimo sistemą arba atliekant mechaninį valymą. 

Valykite baseino vandens liniją. Baseino vandens linija dažnai tampa užteršta nuo alyvos, kremų ir kitų medžiagų, kurios gali plaukti viršuje. Norint išvalyti baseino vandens liniją, galima naudoti specialius valymo priemones arba šepetėlius. Tinkamai palaikoma švari vandens liniją padės išvengti ant baseino sienos besikaupiančių nešvarumų.


Valymo priemonės ir jų naudojimo instrukcijos baseino valymui


Yra kelios valymo priemonės, kurios gali padėti išlaikyti tinkamą vandens kokybę ir pašalinti nešvarumus. Štai keletas populiarių valymo priemonių ir jų naudojimo instrukcijų:

Chloras - viena iš dažniausiai naudojamų dezinfekavimo priemonių baseine. Norint tinkamai naudoti chlorą, reikia išmatuoti jo lygį vandenyje ir , jei reikia, naudokite chloro tabletes arba granules pagal gamintojo nurodymus, kad palaikytumėte tinkamą chloro lygį vandenyje. 

Bromas - yra alternatyvi dezinfekavimo priemonė chlorui. Jo naudojimo instrukcijos panašios į chlorą. 

Ozonas - kitas populiarus dezinfekavimo būdas baseinams. Ozonas gaminamas specialiame ozono generatoriuje, o tada perduodamas į vandenį. Ozonas greitai suskyla ir dezinfekuoja vandenį, taip pat pašalina nešvarumus. 

Automatinės valymo sistemos. Norint supaprastinti baseino valymą, galima naudoti automatinės valymo sistemas. Jos gali būti iš anksto įmontuotos arba įsigytos atskirai.  Automatinės valymo sistemos naudoja siurblį ir filtrą, kad pašalintų nešvarumus iš baseino. Jos gali būti veikti pagal iš anksto nustatytą laiko tvarkaraštį arba būti valdomos nuotoliniu būdu.


Kaip išvalyti baseino dugną be specialių valymo priemonių


Norint išvalyti baseino dugną be specialių valymo priemonių, galima naudoti mechaninį valymą. Tai gali būti atliekama su šluostėmis, valytuvais arba baseino šepečiais. Mechaninis valymas leidžia pašalinti dulkes, lapus ir kitus nešvarumus, kurie kaupiasi baseino dėl vandens judėjimo.

Rankinis valymas – paprastas būdas išvalyti baseino dugną. Tai gali būti padaryta naudojant šluostes arba šepečius. Valant rankomis, galite išvalyti dulkes ir nešvarumus nuo  baseino dugno ir sienų.

Vandens siurblys - taip pat gali būti naudingas valant baseino dugną. Jis padeda pašalinti nešvarumus ir dulkes, susiurbdamas juos. Vandens siurblys yra paprastas ir efektyvus būdas išlaikyti švarų baseino dugną.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.