Baseino darbai

Baseino darbai yra esminis veiksmas, norint išlaikyti savo baseiną geroje būklėje. Šie darbai apima daugybę užduočių, nuo baseino  švaros palaikymo iki baseino remonto.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Aqua Spektras Vidutinė rinkos kaina
Karkasiniai baseinai su pilna komplektacija vos nuo 800 €! Vidaus bei lauko privačių ir visuomeninių baseinų įrengimas, baseinų įranga, uždangalai ir kiti priedai. Masažiniai baseinai,...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
MB Deivido mozaikos Vidutinė rinkos kaina
Garinių pirčių, dušų, vonių, kriauklių, jakuzzi gamyba ir įrengimas. Baseinų apdaila. Mozaikinių piešinių rinkimas. Mūsų darbai kalba už mus : https://www.facebook.com/deivido.mozaikos/photos_albums
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
SANILUX - AQUAMATICA, UAB Vidutinė rinkos kaina
Mes suteiksime profesionalias konsultacijas bei visa būtina techninę informacija prieš pasirenkant produktus, projektuojant SPA zoną, baseiną ar sauną. Siūlome visą plaukimo baseino įrangos ir aksesuarų...
Jonavoje, Kiti miestai
€ 0.29/m2
Povilas Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai įrenginėjame baseinus
Kauno raj., Kiti miestai
€ 0.29/m2
UAB "BIF" Vidutinė rinkos kaina
Vidaus ir lauko baseinų, fontanų, spa baseinų, vonių įrengimas, projektavimas, aptarnavimas, remontas. Taip pat baseinų, fontanų įrangos prekyba bei vandens priežiūros chemijos produktais.
Visuose miestuose
€ 57.92/m2
UAB Poolservice.LT Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame lauko ir vidaus privačius bei komercinius baseinus, dekoratyvinius (stacionarius arba plaukiojančius) fontanus ir tvenkinius visoje Lietuvoje. Prižiūrime vandens parkus, SPA centrus, privačius ir viešuosius...
Visuose miestuose
€ 57.92/m2
UAB "SPA technologija" Vidutinė rinkos kaina
Statome baseinus visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Firmos atestuoti specialistai aktyviai bendradarbiauja su architektais, dizaineriais siekdami maksimaliai patenkinti klientų pageidavimus.
€ 28.96/m2
Hydropool LT, UAB Vidutinė rinkos kaina
Visų tipų baseinų įrengimas, SPA baseinai, garinės ir sausos pirtys, aukščiausios kokybės baseinų ir pirčių įranga. Baseino vonių betonavimas, hidroizoliacijos ir apdailos darbai.
Visuose miestuose
€ 579.24/m2

Baseino remontas: kaip išlaikyti jūsų baseiną geriausioje būklėje


Norint išlaikyti baseiną geriausioje būklėje, svarbu reguliariai tikrinti jo būklę. Patikrinkite, ar baseino vanduo yra švarus ir skaidrus, ar nėra jokių nutekėjimų ar pažeidimų baseino apdailoje. Taip pat būtina tikrinti filtrų ir cheminių medžiagų lygį baseine, kad užtikrintumėte tinkamą vandens kokybę.

Atlikite baseino valymo darbus. Baseino valymas yra vienas iš svarbiausių darbų, kai siekiama išlaikyti jį geroje būklėje. Valykite baseiną reguliariai, taip pat nepamirškite reguliariai tikrinti cheminių medžiagų, tokių kaip chloro, lygį.

Remontuokite pažeidimus laiku. Jei pastebėjote pažeidimus ar defektus baseine, svarbu juos remontuoti kuo greičiau. Pažeidimai gali pabloginti baseino būklę ir sukelti didesnes problemas ateityje. 

Naudokite apsauginę dangą. Apsauginės dangos yra puikus būdas užtikrinti jūsų baseino saugumą ir apsaugoti nuo purvo bei lapų nusėdimų. Jos padeda išlaikyti vandenį švarų ir saugų, taip pat sumažina baseino priežiūros darbus. 


Baseino dizaino idėjos: kaip sukurti nuostabią erdvę savo kieme


Baseinas ne tik yra puiki vieta atsigaivinti karštą vasaros dieną, bet taip pat gali būti puikus elementas jūsų kiemo dizaine. Toliau  pasidalinsime keletu įkvepiančių dizaino idėjų, kurios padės jums sukurti nuostabią baseino erdvę savo kieme.

Sukurkite šalia baseino poilsio zoną. Baseinas ir poilsio zona puikiai papildys vienas kitą. Sukurkite patogią poilsio zoną, kurioje būtų pakankamai vietos atsipalaiduoti ir mėgautis saule. 

Apšvietimas, kuris sukurs romantišką atmosferą. Baseino dizainą galima puikiai papildyti apšvietimu, kuris suteiks romantišką ir nuotaikingą atmosferą. Pasirinkite tinkamas apšvietimo galimybes, pavyzdžiui, baseino šviesas, žemę ar net baseino dugną apšviečiančias lemputes. 

Augalai ir žaluma aplink baseiną. Pasirinkite augalus, kurie mėgsta drėgmę ir saulės spindulius. Jie ne tik suteiks jūsų baseinui natūralią ir gražią aplinką, bet ir padės sumažinti šilumą aplink baseiną, suteikdami vėsą ir patogią atmosferą.


Baseino priežiūra: kaip išlaikyti jūsų baseiną švarų ir saugų


Baseino priežiūra yra labai svarbi norint išlaikyti jūsų baseiną švarų ir saugų. Keletas patarimų kaip tinkamai prižiūrėti savo baseiną.

Tinkama baseino chemija –  yra esminė švarumo ir saugumo dalis. Reguliariai tikrinkite ir išlaikykite tinkamą cheminių medžiagų lygį. Tai padės užtikrinti, kad baseino vanduo būtų švarus ir saugus naudoti.

Švarus baseino paviršius ir filtras  - Nuolat valykite baseino paviršių nuo dulkių ir lapų. Tai padės išlaikyti vandenį švarų ir sumažins poreikį naudoti chemines medžiagas. Taip pat reguliariai valykite ir prižiūrėkite baseino filtrus, kad užtikrintumėte tinkamą vandens cirkuliaciją ir filtraciją.

Baseino dangos - Po naudojimo uždenkite  baseino apsauginę dangą, jei tokia yra naudojama. 

Apsaugokite baseiną, kai jo nenaudojate. Jei žinote, kad baseino ilgą laiką nenaudosite,  jį tam tinkamai paruoškite, pvz., pašalinkite baseino vandenį ir paruoškite jį žiemos laikotarpiui. Tai padės išvengti baseino sugadinimo dėl šalčio ir sumažins būsimų darbų mastą atėjus baseino sezonui.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.