Pavėsinės, voljerai

Pavėsinės ir voljerai yra puikus būdas praturtinti savo lauko plotą ir sukurti jaukią erdvę lauke. Nesvarbu, ar norite turėti vietą atsipalaiduoti, skaityti knygą ar leisti laiką su šeima ir draugais, pavėsinė ar voljeras suteiks jums puikią galimybę tai padaryti.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Terasų ekspertai Vidutinė rinkos kaina
Profesionalus visų rūsių terasų ir stoginių irengimas, terasų stiklinimas.
Visoje Lietuvoje
€ 30.00 - 150.00/m2
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Gaminame pavesines, terasas, sandeliukus, sodo namelius, garazus, supynes, vaiku zaidimo aiksteles, lauko ir vidaus baldus, tvoras. pagal jusu arba musu duotus darbu pavyzdzius. Jusu patogumui...
Visuose miestuose
€ 7.00/m2
MB “Alkuva” Vidutinė rinkos kaina
Medienos statiniai ir gaminiai
Vilniuje (Pilaitė)
€ 3.00/m2
Nerijus Vidutinė rinkos kaina
Skardinimo sarbai ,skardu lankstymas,staliaus darbai,laminato, parketlenciu klojimas ,terasu irengimas.
Kretingoje (Darbėnai)
€ 0.30/m2
UAB "Liskandas" Vidutinė rinkos kaina
Dėl didelių gamybos apimčių sukauptas likusias statybines medžiagas stengiamės praktiškai panaudoti ne tik ekonominiais, bet ir ekologiniais sumetimais. Todėl turime paruošę produktų mažiausiam savo klientui...
Klaipėdos raj. (Gargždai)
€ 1.00/m2
Egidijus Vidutinė rinkos kaina
Įvairių formų ir matmenų pavėsinės, gali būti Jūsų sodo akcentu. Pavėsinės gaminamos ne tik iš rastų, bet ir iš šakų, lentų ar pusraščių. Pavėsinės stogai...
Kaune
€ 1.00/m2
IĮ "Dronga" Vidutinė rinkos kaina
Mes projektuojame, gaminame ir montuojame medines pavėsines, pergoles ir kitus sodo statinius. Dekoratyvus statinius geriausia gaminti iš vakuuminiu giluminiu būdu impregnuotos medienos. Taip paruošta mediena...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „Kiemo projektai“ Vidutinė rinkos kaina
Malkines, stogines, terasas galime projektuoti pagal individualius išplanavimus, bet kokioje erdvėje ir klientui pageidaujant gaminti beveik iš bet kokių medžiagų. Rekomenduojame terasas įrengti atsižvelgiant į...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, JRV brothers Vidutinė rinkos kaina
Atsižvelgdami į klientų poreikius galime pasiūlyti visapusišką terasų įrengimą. Jums nereikės ieškoti atskirų įmonių terasos įrengimui ,viską padarysime mes. Galime paruošti pagrindą terasų įrengimui (betonavimas,polių...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2

Pavėsinės interjeras: kaip įrengti jaukią erdvę lauke


Norėdami sukurti jaukią pavėsinės erdvę lauke, svarbu pasirinkti tinkamus baldus, kurie ne tik atrodo gerai, bet ir yra patogūs. 

Kilimai ir pagalvės yra puikus būdas suteikti jaukumo ir šilumos pavėsinei. Pasirinkite kilimus, kurie atitinka jūsų interjero spalvų schemą ir dizainą. Pagalvės gali būti įvairių formų ir dydžių, tad išsirinkite tas, kurios patogiausiai prisiglaudžia prie jūsų kūno.  

Apšvietimas yra svarbus faktorius, kuris įtakoja pavėsinės interjerą. Pasirinkite tinkamus apšvietimo sprendimus, kurie atitinka jūsų norimą atmosferą. Galite įrengti pakabinamas lemputes, kurios suteiks šilumos ir romantiško nuotaikos, arba pasirinkti efektyvius LED prožektorius.

Praturtinkite interjerą augalais. Augalai yra puikus būdas suteikti šviežumo ir gamtos jausmą pavėsinei Pasirinkite augalus, kurie tinka lauko sąlygoms ir yra lengvai prižiūrimi. 

Sukurkite erdvės dėmesio taškus. Kurkite erdvės dėmesio taškus pavėsinėje, kad paryškintumėte jų dizainą ir suteiktumėte jiems ypatingumą. Galite naudoti dekoro elementus, tokius kaip meno darbai, paveikslai ar veidrodžiai, kurie trauks akį. Taip pat galite pridėti interjero detalės, tokias kaip žvakidės, knygų lentynėlės ar kitos dekoratyvinės priemonės, kad sukurtumėte jaukumą ir išskirtumą.


Pavėsinės apšvietimas: kaip pasirinkti tinkamus sprendimus


Pasirinkti tinkamą apšvietimo tipą pavėsinei yra svarbu, nes tai tiesiogiai įtakoja erdvės atmosferą ir naudojimąsi ja. Galite rinktis tarp švelnesnio šviesos šaltinio, kuris suteiks romantišką ir jaukų jausmą, arba ryškios šviesos šaltinio, kuris suteiks daugiau funkcionalumo ir leis jums skaityti ar atlikti įvairias veiklas pavėsinėje.

Paisykite apšvietimo krypties. Kryptingas apšvietimas pavėsinei yra svarbus, norint sukurti tinkamą erdvės naudojimą ir atmosferą. Jei norite, kad apšvietimas būtų nukreiptas į tam tikrą vietą, pavyzdžiui, stalą ar sėdėjimo vietą, galite naudoti nukreiptas lempučių ar prožektorių sistemas. 

Pasirinkite energijos taupymo sprendimus.  Kad išvengtumėte perteklinio energijos sunaudojimo ir sumažintumėte sąnaudas,  svarbu rinktis energijos taupymo sprendimus pavėsinės apšvietimui. Galite pasirinkti LED lempučių arba žibintų, kurie yra efektyvūs ir ilgaamžiai. 


Pavėsinės įrengimo idėjos: nuo minimalistinio iki prabangaus stiliaus


Medinės pavėsinės. Medinė pavėsinė suteikia natūralumo ir šilumos jausmą lauko erdvei. Medinis interjeras su natūraliais medžio paviršiais ir baldais suteiks jums jaukumo ir gamtos jausmą. 

Metalinės pavėsinės. Metalinė pavėsinė yra moderni ir tvirta konstrukcija, kuri gali suteikti minimalistinę ir prabangią išvaizdą. Galite pasirinkti tarp įvairių metalo rūšių, tokių kaip aliuminis, plienas arba geležis. Metalas taip pat gali būti derinamas su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, stiklų, tuo sukuriant elegantišką ir stilingą pavėsinės dizainą. 

Surenkamos lauko pavėsinės. Jei neturite pastovios pavėsinės konstrukcijos, galite pasirinkti surenkamą lauko pavėsinę, kuri leis jums lengvai ją montuoti ir demontuoti pagal poreikį. Surenkamos pavėsinės dažniausiai būna iš plieno arba aliuminio konstrukcijos su audiniu arba stogo dangomis. Jos yra praktiškos ir lengvai perkeliamos, todėl galite jas naudoti skirtingose vietose arba išmontuojamos žiemą. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.