Langai

Langai yra vienas iš svarbiausių namų elementų, kurie ne tik suteikia mums natūralios šviesos, bet ir gali turėti įtakos namų dizainui. Kaip pasirinkti geriausius langus savo namams?

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Estlita, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti PVC bei aliuminio profilio langus ir duris, taip pat metalines, vidaus, priešgaisrines, šarvo buto duris, pakeliamus garažo vartus. Langus dekoruojame roletais, vertikaliomis ir...
Anykščiuose, Kiti miestai
Velansta, UAB Vidutinė rinkos kaina
Plastikinių, aliuminio langų ir durų gamyba, montavimas
Vilniaus raj.
€ 1000.00/vnt
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Atliekame medinių langų, durų, langinių, pastato puošybos elementų restauravimą ir jų atkūrimą bei įvairius staliaus darbus.
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Plastikiniu langu reguliavimas Kaune plastikinių langu reguliavimas Kaune ir rajone Langų Reguliavimas, Tarpinių keitimas! Plastikiniu langu reguliavimas Kaune Profesionali plastikinių ir kitų langų priežiūra, aptarnavimas,...
Kauno raj.
€ 1.00/vnt
Lange Vidutinė rinkos kaina
UAB Langės produkcija išsiskiria geros kokybės ir kainos santykiu. Mūsų įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį langų bei durų gamyboje, bei jų montavime pasiūlys praktiškus ir...
Visuose miestuose
€ 50.00/vnt
UAB “Tikri Langai” Vidutinė rinkos kaina
Kiekvieno kliento poreikius atitinkančių aliuminių langų ir lauko durų gamyba iš SAPA profilio.
Kaune
€ 10.00/vnt
Uab Kauno Doleta Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės medinių ir medinių langų kaustytu aliuminiu langų, žiemos sodų, fasadų bei lauko durų gamyboje nuo 1953 metų. Pasaulinėje medinių langų rinkoje garsėjame aukščiausios kokybės...
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
UAB Valjutoma Vidutinė rinkos kaina
Klaipėdoje (ir visoje Lietuvoje) siūlome aukštos kokybės plastikinius langus. Siūlomi profiliai: Veka, Salamander, Kommerling ir k. Turime sėkmingos patirties dalyvaujant būsto renovacijose. Kokybiškai stikliname įvairius...
Klaipėdoje (Bandužiai)
€ 300.00/vnt
Meistras Vidutinė rinkos kaina
Gedimai gali atsirasti tiek dėl ekspluatacijos, tiek dėl neteisingo langų sumontavimo. Langų remontas būtinas, jeigu: - uždarę langą juntate skersvėjį, - langas sunkiai atsidaro -...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 1.00/vnt
UAB "DUMINO" Vidutinė rinkos kaina
Siūlomi plastikiniai langai yra tvirti ir ilgaamžiai, nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Langai gali būti įvairių formų, spalvų bei faktūrų. Energiją taupantys ir ilgaamžiai plastikiniai langai puikiai...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt

Kaip pasirinkti geriausius langus savo namams


Pirmas žingsnis, renkantis langus, yra apsvarstyti savo poreikius. Kiek šviesos norite? Kiek orlaidžių norite turėti? Ar jums svarbus energijos efektyvumas? Atsakymai į šiuos klausimus padės jums pasirinkti tinkamiausius langus savo namams.

 Išmatuokite langų plotą. Prieš renkantis langus, svarbu tiksliai išmatuoti langų plotą. Teisingai išmatavę langų plotą, galėsite lengviau pasirinkti langų dydį ir stilių.

Pasirinkite tinkamą langų tipą. Yra įvairių langų tipų.  Pasirinkite langų tipą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir stilių. 

Atkreipkite dėmesį į langų dizainą. Langų dizainas gali labai paveikti jūsų namų išvaizdą. Pasirinkite langų dizainą, kuris atitiks jūsų interjerą ir bendrą namų stilių. 

Spalvų pasirinkimas. Langų spalva taip pat gali turėti didelę įtaką namų išvaizdai. Pasirinkite spalvas, kurios harmoningai dera su jūsų namų interjeru. 


Langų dizainas: kaip pasirinkti stilių ir spalvas, kad atitiktų jūsų namų interjerą


Langų dizainas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, suteikiantis jūsų namams ypatingą įvaizdį. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti stilių ir spalvas, kad atitiktų jūsų namų interjerą:

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į savo namų architektūrą. Jei jūsų namai yra tradicinio stiliaus, galbūt norėsite pasirinkti klasikinį langų dizainą su paprastomis ir elegantiškomis linijomis. Jei jūsų namai yra modernaus stiliaus, galite drąsiau eksperimentuoti su minimalistiniais ir geometriniu langų dizainu.

Pasirinkite tinkamą rėmo medžiagą.Rėmo medžiaga gali turėti įtakos ne tik langų išvaizdai, bet ir jų funkcionalumui. Populiariausi rėmo medžiagos yra medis, PVC ir aliuminis. Pasirinkite medžiagą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius ir pageidavimus. 

Spalvų derinimas su interjeru. Norint sukurti harmoningą dizainą, svarbu atkreipti dėmesį į  langų ir jūsų namų interjero spalvų derinimą. Jei jūsų namų interjeras yra šviesus ir neutralių spalvų, galbūt norėsite pasirinkti balto arba šviesaus atspalvio langus. Jei jūsų interjeras yra ryškesnis ir drąsesnis, galite drąsiau rinktis spalvotus ar netgi ryškius langus.

Išlaikykite suderinamumą su išoriniu fasadu. Nepamirškite atkreipti dėmesio į langų dizaino suderinamumą su jūsų namų išoriniu fasadu. Langai turėtų harmoningai papildyti namų išvaizdą iš išorės. 


Kaip padidinti savo namų vertę atnaujinant langus


Langų atnaujinimas yra puiki galimybė padidinti savo namų vertę. Čia pateiksime keletą patarimų, kaip tai padaryti:

Pasirinkite energijai efektyvius langus - tokie langai padeda sumažinti šilumos nuostolius ir suteikia galimybę taupyti energijos sąnaudas. Tai yra svarbus aspektas, kurį daugelis potencialių pirkėjų vertina.

Investuokite į kokybiškus langus. Langai yra ilgalaikė investicija. Pasirinkdami kokybiškus langus, galite būti tikri, kad jie tarnaus jums ilgą laiką. Investicija į kokybiškus langus taip pat gali patraukti potencialius pirkėjus, kurie ieško patikimų ir gerai prižiūrimų namų.

Pabrėžkite langų funkcionalumą. Langai ne tik turi būti estetiškai patrauklūs, bet ir tinkamai funkcionuoti . Pabrėžkite langų funkcionalumą, pavyzdžiui, lengvai atidaromus ir uždaromus mechanizmus arba galimybę reguliuoti šviesos srautą. Tai taip pat gali padidinti jūsų namų vertę.

Pateikite informaciją apie langų atnaujinimą. Jei atnaujinote langus savo namuose, svarbu informuoti potencialius pirkėjus apie šią patobulinimų sritį. Pateikite jiems informaciją apie langų tipą, medžiagas, energijos efektyvumą ir kitus svarbius aspektus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.