Plastikiniai langai yra populiarus ir praktiškas sprendimas, kurį daugelis žmonių renkasi savo namams. Jie suteikia ne tik gražesnį išvaizdą, bet ir užtikrina geresnę šilumos ir garso izoliaciją.

Plastikinių langų montavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Estlita, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti PVC bei aliuminio profilio langus ir duris, taip pat metalines, vidaus, priešgaisrines, šarvo buto duris, pakeliamus garažo vartus. Langus dekoruojame roletais, vertikaliomis ir...
Anykščiuose, Kiti miestai
Velansta, UAB Vidutinė rinkos kaina
Plastikinių, aliuminio langų ir durų gamyba, montavimas
Vilniaus raj.
€ 1000.00/vnt
Lange Vidutinė rinkos kaina
UAB Langės produkcija išsiskiria geros kokybės ir kainos santykiu. Mūsų įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį langų bei durų gamyboje, bei jų montavime pasiūlys praktiškus ir...
Visuose miestuose
€ 50.00/vnt
UAB “Tikri Langai” Vidutinė rinkos kaina
Kiekvieno kliento poreikius atitinkančių aliuminių langų ir lauko durų gamyba iš SAPA profilio.
Kaune
€ 10.00/vnt
UAB Valjutoma Vidutinė rinkos kaina
Klaipėdoje (ir visoje Lietuvoje) siūlome aukštos kokybės plastikinius langus. Siūlomi profiliai: Veka, Salamander, Kommerling ir k. Turime sėkmingos patirties dalyvaujant būsto renovacijose. Kokybiškai stikliname įvairius...
Klaipėdoje (Bandužiai)
€ 300.00/vnt
UAB "DUMINO" Vidutinė rinkos kaina
Siūlomi plastikiniai langai yra tvirti ir ilgaamžiai, nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Langai gali būti įvairių formų, spalvų bei faktūrų. Energiją taupantys ir ilgaamžiai plastikiniai langai puikiai...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB „Namo akys“ Vidutinė rinkos kaina
Mes gaminame, parduodame ir montuojame tik laiko patikrintų PVC profilių gamintojų Brugmann/Salamander ir Veka langus. Jums visada paaiškinsime, iš ko susideda lango kaina. Kodėl ir...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
UAB VLK Group Vidutinė rinkos kaina
Mes jums galime pasiūlyti medinius, aliuminius, plastikinius langus. Teikiame langų projektavimo, montavimo ir priežiūros paslaugas. Pas mus visada gausite nemokamas kvalifikuotų specialistų konsultacijas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
IĮ, Virdita Vidutinė rinkos kaina
Mes galime Jums pasiūlyti medinius, plastikinius ir aliuminius langus. Atliekame visas gaminių montavimui ir priežiūrai reikalingas paslaugas: suteikiame reikalingas konsultacijas, atliekame langų bei durų angų...
Joniškyje
€ 1.00/vnt
Langai turi didžiulę reikšmę formuojant pastato fasadą ir kuriant interjerą. Plati spalvų paletė, formų ir dydžių įvairovė, galimybė rinktis medienos rūšį – tai savybės, dėl...
Šiauliuose
€ 1.00/vnt

Kaip sumontuoti plastikinius langus savo namuose: patarimai ir gudrybės


Pirmas žingsnis įgyvendinant plastikinių langų montavimo projektą yra išsiaiškinti, kiek langų jums reikia ir kokios yra jų pageidaujamos savybės. Svarbu išmatuoti kiekvieną langų angą ir įsitikinti, kad turite tikslų matmenų sąrašą, kurį galėsite pateikti specialistui. Be to, galite apgalvoti tokias savybes kaip stiklo tipas, rankenos ir užrakinimo sistema. 

Po to, kai nuspręsite dėl savo norimų savybių, turėsite išsirinkti patikimą plastikinių langų tiekėją arba montavimo specialistą. Prieš renkantis specialistą, galite pasidomėti klientų atsiliepimais, peržiūrėti jų anksčiau atliktus darbus ir įsitikinti jų profesionalumu. Be to, galite pasitarti su draugais ar šeimos nariais, kurie jau turėjo patirties su plastikinių langų montavimu, ir gauti rekomendacijų.


Plastikinių langų montavimo kaina: ką reikia žinoti prieš renkantis specialistą


Plastikinių langų montavimo kaina gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip langų skaičius, dydis, pasirinktos savybės ir montavimo sudėtingumas. Prieš renkantis specialistą ir sudarant sutartį, svarbu žinoti keletą dalykų:

Konsultuokitės su skirtingais specialistais: Prieš priimant galutinį sprendimą, pasikonsultuokite su keletu skirtingų plastikinių langų montavimo specialistų. Tai padės jums gauti skirtingas pasiūlymus ir įvertinti rinkos kainas.

Išsamesnės informacijos prašymas: Prašykite iš specialistų išsamesnės informacijos apie tai, kas yra įtraukta į pasiūlytą kainą. Ar jie suteikia langus, izoliacijos medžiagas, ar tai yra tik montavimo kaina? Taip pat pasiteiraukite apie garantijas ir aptarkite visus kitus reikalingus klausimus.

Sutarties sudarymas: Prieš pradedant darbus, svarbu sudaryti raštišką sutartį su montavimo specialistu. Sutartyje turėtų būti nurodyti visi atliekamų darbų aspektai, sutarties kaina, terminai, garantijos ir kitos sąlygos. Tai padės apsaugoti jus nuo galimų problemų ir užtikrinti sklandų projekto vykdymą.


Kokios yra plastikinių langų privalumai ir trūkumai: patarimai prieš apsisprendžiant


Plastikiniai langai turi savo privalumus ir trūkumus. Svarbu juos žinoti, norint priimti informuotą sprendimą dėl jų montavimo. Čia pateikiame keletą svarbiausių privalumų ir trūkumų:

Plastikinių langų privalumai:

Geresnė šilumos izoliacija: Plastikiniai langai turi geresnį šilumos izoliaciją nei dauguma kitų langų tipų. Tai gali padėti sumažinti šildymo išlaidas ir pagerinti bendrą gyvenamųjų patalpų komfortą.

Garso izoliacija: Plastikiniai langai taip pat suteikia geresnę garso izoliaciją - taip sumažinamas triukšmas iš gatvės ar aplinkinių patalpų. 

Lengva priežiūra: Plastikiniai langai yra lengvai prižiūrimi ir nereikalauja daug pastangų išlaikyti jų išvaizdą ir funkcionalumą. Jie nereikalauja dažymo ir lengvai valosi nuo purvo ir nešvarumų.

Ilgalaikis naudojimas: Plastikiniai langai yra gana patvarūs ir atsparūs atmosferos sąlygoms, tokioms kaip drėgmė, įvairios oro sąlygos ir temperatūros svyravimai. Jei jie yra tinkamai prižiūrimi, galite tikėtis, kad jie tarnaus ilgą laiką.

Didelis dizaino pasirinkimas:  Jūs galite pasirinkti iš skirtingų spalvų, formų ir langų aksesuarų, todėl galite rasti stilių, kuris atitiks jūsų namų ar biuro interjerą.

Plastikinių langų trūkumai:

Mažas atsparumas smūgiams: Plastikiniai langai gali būti pažeidžiami stipriu smūgiu arba mechaniniu poveikiu. Jie gali įtrūkti ar sulūžti, ypač jei yra blogai apsaugoti nuo išorinių veiksnių, tokių kaip audros ar gamtos katastrofos.

Ribotas stilių pasirinkimas: Nors plastikiniai langai siūlo nemažą dizaino pasirinkimą, jų stilius gali būti ribotesnis palyginti su kitų rūšių langais, tokiais kaip mediniai langai arba aliuminio langai. 

Deformacija dėl šilumos : Labai karštomis sąlygomis plastikiniai langai gali šiek tiek išsiplėsti, o tai gali sukelti veikimo problemų, pvz., sunkų langų atidarymą ar užsidarymą. Tai yra retas reiškinys ir dažniausiai susijęs su ekstremaliomis temperatūros sąlygomis.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.