Darbai su langais

Langai yra svarbi namų ar bet kurio pastato dalis. Jie ne tik suteikia apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų, bet taip pat atlieka estetinį vaidmenį, suteikiant pastatui išskirtinumo. Tačiau laikui bėgant, langai sensta, jų būklė prastėja, prarandamas funkcionalumas. Dėl šios priežasties langus tenka keisti.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Estlita, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti PVC bei aliuminio profilio langus ir duris, taip pat metalines, vidaus, priešgaisrines, šarvo buto duris, pakeliamus garažo vartus. Langus dekoruojame roletais, vertikaliomis ir...
Anykščiuose, Kiti miestai
Velansta, UAB Vidutinė rinkos kaina
Plastikinių, aliuminio langų ir durų gamyba, montavimas
Vilniaus raj.
€ 1000.00/vnt
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Atliekame medinių langų, durų, langinių, pastato puošybos elementų restauravimą ir jų atkūrimą bei įvairius staliaus darbus.
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Plastikiniu langu reguliavimas Kaune plastikinių langu reguliavimas Kaune ir rajone Langų Reguliavimas, Tarpinių keitimas! Plastikiniu langu reguliavimas Kaune Profesionali plastikinių ir kitų langų priežiūra, aptarnavimas,...
Kauno raj.
€ 1.00/vnt
Lange Vidutinė rinkos kaina
UAB Langės produkcija išsiskiria geros kokybės ir kainos santykiu. Mūsų įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį langų bei durų gamyboje, bei jų montavime pasiūlys praktiškus ir...
Visuose miestuose
€ 50.00/vnt
UAB “Tikri Langai” Vidutinė rinkos kaina
Kiekvieno kliento poreikius atitinkančių aliuminių langų ir lauko durų gamyba iš SAPA profilio.
Kaune
€ 10.00/vnt
Uab Kauno Doleta Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės medinių ir medinių langų kaustytu aliuminiu langų, žiemos sodų, fasadų bei lauko durų gamyboje nuo 1953 metų. Pasaulinėje medinių langų rinkoje garsėjame aukščiausios kokybės...
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
UAB Valjutoma Vidutinė rinkos kaina
Klaipėdoje (ir visoje Lietuvoje) siūlome aukštos kokybės plastikinius langus. Siūlomi profiliai: Veka, Salamander, Kommerling ir k. Turime sėkmingos patirties dalyvaujant būsto renovacijose. Kokybiškai stikliname įvairius...
Klaipėdoje (Bandužiai)
€ 300.00/vnt
Meistras Vidutinė rinkos kaina
Gedimai gali atsirasti tiek dėl ekspluatacijos, tiek dėl neteisingo langų sumontavimo. Langų remontas būtinas, jeigu: - uždarę langą juntate skersvėjį, - langas sunkiai atsidaro -...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 1.00/vnt
UAB "DUMINO" Vidutinė rinkos kaina
Siūlomi plastikiniai langai yra tvirti ir ilgaamžiai, nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Langai gali būti įvairių formų, spalvų bei faktūrų. Energiją taupantys ir ilgaamžiai plastikiniai langai puikiai...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt

Ką reikia žinoti apie langų keitimą: praktiniai patarimai ir iššūkiai


Langų keitimas gali turėti daug privalumų jūsų namams. Štai keletas iš jų:

Energijos efektyvumas: Naujosios energijos taupančios sistemos gali padėti sumažinti šilumos nuostolius ir taupyti jūsų energijos sąnaudas.

Geriau izoliuota aplinka: Aukštos kokybės langai su gera izoliacija padeda išlaikyti pastate patogią temperatūrą, mažina triukšmą ir padidina bendrą komfortą.

Geresnė apsauga: Modernūs langai su stipriais rėmais, specialiomis užrakinimo sistemomis ir stiklais su apsauginėmis savybėmis gali užtikrinti didesnį saugumą jūsų namams.

Estetika: Langai gali suteikti pastatui naują išvaizdą. Galite pasirinkti iš įvairių stilių, spalvų ir dizaino galimybių, kad jūsų namai atrodytų moderniau.

Nepaisant privalumų, langų keitimas taip pat gali kelti tam tikrus iššūkius. Štai keletas dažniausių iššūkių:

Finansinės išlaidos: Langų keitimas gali būti brangus projektas, ypač jei planuojate keisti daug langų arba naudojate aukštos kokybės medžiagas.

Darbo trukmė: Langų keitimas gali užtrukti tam tikrą laiką, priklausomai nuo darbų apimties ir įrengimo sudėtingumo. Tai gali sukelti tam tikrą nepatogumą, ypač jei gyvenate savo namuose, kol vyksta darbai.

Statybos leidimai: Priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos ir vietos statybos nuostatų, gali prireikti gauti statybos leidimą arba laikytis tam tikrų taisyklių ir reglamentų.


Kaip pasirinkti tinkamus langus savo namams: stiklo, profilio ir izoliacijos aspektai


Langų keitimas yra svarbus procesas, kuriam reikia tinkamo planavimo ir atidumo. Pirmiausia, svarbu įvertinti esamą langų būklę. Ar jie yra pažeisti, ar blogai izoliuoti? Ar norite pakeisti langų dizainą? Arba galbūt norite sumažinti energijos sąnaudas ir pagerinti šilumos izoliaciją? Atsakius į šiuos klausimus, galėsite geriau suprasti savo poreikius ir tikslus, susijusius su langų keitimu. Kaip pasirinkti tinkamus langus savo namams? 

Langų pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokio kaip stiklo rūšis, profilio tipas ir izoliacija. Šie veiksniai daro didelę įtaką ne tik namų išvaizdai, bet ir energijos efektyvumui bei šilumos ir garso izoliacijai.

Stiklo rūšys. Kai renkatės langus, stiklo rūšis yra svarbus aspektas. Priklausomai nuo jūsų poreikių, galite pasirinkti skaidrų stiklą, saulės spindulius atspindintį stiklą arba energiją taupantį stiklą. 

Profilio tipas. Kitas svarbus aspektas renkantis langus yra profilio tipas. Yra įvairių profilių, tokių kaip medis, PVC arba aliuminis. Kiekvienas profilis turi savo privalumų ir trūkumų. 

Izoliacija. Langų izoliacija yra svarbi energijos efektyvumo ir komforto namuose dalis. Gerai izoliuoti langai sumažins šilumos nuostolius žiemą ir padės išlaikyti šaltą orą namuose vasarą. 


Modernių langų tendencijos: kas naujo rinkoje


Langų industrija nuolat tobulėja, o tai sukelia naujas tendencijas rinkoje. Norint suteikti pastatui modernų išvaizdą, galite pasirinkti šias naujas langų tendencijas:

Minimalistinis dizainas: Minimalistiniai langai su plonais profiliais ir dideliais stiklais plotėmis suteikia pastatui modernią ir stilingą išvaizdą.

Energijos taupymas: Daugelis naujų langų modelių yra sukurta taip, kad jie turi specialią šilumos izoliaciją ir sumažintą šilumos nuostolių lygį.

Spalvų pasirinkimas: Langus galima pasirinkti įvairių spalvų ir atspalvių. Tai suteikia daugiau dizaino galimybių ir padeda prisitaikyti prie pastato išvaizdos.

Automatizacija: Modernių langų tendencija yra automatizuoti langų valdymą. Tai leidžia jums patogiai valdyti langus naudojant jutiklius arba nuotoliniu būdu.

Garso izoliacija: Norint sukurti jaukesnę gyvenimo aplinką, naujos kartos langų modeliai siūlo geresnę garso izoliaciją. Tai padeda sumažinti triukšmo lygį iš gatvės ar kaimynų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.