Langų montavimas

Siekiant atnaujinti arba pakeisti langus savo namuose, svarbu žinoti langų montavimo procesą, išlaidas ir dizaino galimybes. Langai yra esminė bet kokios pastato dalis, todėl svarbu pasirinkti tinkamus langus, kad jie ne tik atitiktų funkcionalumo reikalavimus, bet ir prisidėtų prie pastato išvaizdos.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Estlita, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti PVC bei aliuminio profilio langus ir duris, taip pat metalines, vidaus, priešgaisrines, šarvo buto duris, pakeliamus garažo vartus. Langus dekoruojame roletais, vertikaliomis ir...
Anykščiuose, Kiti miestai
Velansta, UAB Vidutinė rinkos kaina
Plastikinių, aliuminio langų ir durų gamyba, montavimas
Vilniaus raj.
€ 1000.00/vnt
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Atliekame medinių langų, durų, langinių, pastato puošybos elementų restauravimą ir jų atkūrimą bei įvairius staliaus darbus.
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Plastikiniu langu reguliavimas Kaune plastikinių langu reguliavimas Kaune ir rajone Langų Reguliavimas, Tarpinių keitimas! Plastikiniu langu reguliavimas Kaune Profesionali plastikinių ir kitų langų priežiūra, aptarnavimas,...
Kauno raj.
€ 1.00/vnt
Lange Vidutinė rinkos kaina
UAB Langės produkcija išsiskiria geros kokybės ir kainos santykiu. Mūsų įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį langų bei durų gamyboje, bei jų montavime pasiūlys praktiškus ir...
Visuose miestuose
€ 50.00/vnt
UAB “Tikri Langai” Vidutinė rinkos kaina
Kiekvieno kliento poreikius atitinkančių aliuminių langų ir lauko durų gamyba iš SAPA profilio.
Kaune
€ 10.00/vnt
Uab Kauno Doleta Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės medinių ir medinių langų kaustytu aliuminiu langų, žiemos sodų, fasadų bei lauko durų gamyboje nuo 1953 metų. Pasaulinėje medinių langų rinkoje garsėjame aukščiausios kokybės...
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
UAB Valjutoma Vidutinė rinkos kaina
Klaipėdoje (ir visoje Lietuvoje) siūlome aukštos kokybės plastikinius langus. Siūlomi profiliai: Veka, Salamander, Kommerling ir k. Turime sėkmingos patirties dalyvaujant būsto renovacijose. Kokybiškai stikliname įvairius...
Klaipėdoje (Bandužiai)
€ 300.00/vnt
Meistras Vidutinė rinkos kaina
Gedimai gali atsirasti tiek dėl ekspluatacijos, tiek dėl neteisingo langų sumontavimo. Langų remontas būtinas, jeigu: - uždarę langą juntate skersvėjį, - langas sunkiai atsidaro -...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 1.00/vnt
UAB "DUMINO" Vidutinė rinkos kaina
Siūlomi plastikiniai langai yra tvirti ir ilgaamžiai, nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Langai gali būti įvairių formų, spalvų bei faktūrų. Energiją taupantys ir ilgaamžiai plastikiniai langai puikiai...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt

Langų montavimo procesas: patarimai ir gudrybės


Prieš pradedant langų montavimo procesą, svarbu aiškiai nuspręsti, kokius tikslus norite pasiekti. Ar norite pagerinti pastato energijos efektyvumą, sumažinti triukšmą ar pagerinti išvaizdą? Tai padės jums pasirinkti tinkamus langus ir rasti geriausią sprendimą.

Pasirinkite tinkamą langų tipą ir medžiagą. Yra įvairių tipų langų, įskaitant plastikinius, medinius, aliumininius ir daugelį kitų. Kiekvienas tipas turi savo privalumus ir trūkumus, todėl svarbu apsvarstyti kiekvieną variantą ir pasirinkti tinkamiausią savo poreikiams.

Išmatuokite langų dydžius ir atidarymo būdus. Prieš pradėdami montavimo procesą, svarbu tiksliai išmatuoti langų dydžius. Netikslūs matavimai gali sukelti problemų ir prastesnį langų pritaikymą. Taip pat reikia nuspręsti, kaip bus atidaromi langai.

Pasiruoškite montavimui. Prieš pradedant montavimo procesą, reikia pasiruošti darbo vietą. 

Atlikite profesionalų langų montavimą. Rekomenduojama pasitikėti profesionalais, jei neturite patirties arba techninių įgūdžių langų montavimo srityje. 

Rūpinkitės tinkama langų priežiūra. Po langų montavimo svarbu tinkamai prižiūrėti langus, kad jie išlaikytų savo funkcionalumą ir išvaizdą. Tai apima reguliarų valymą, taisymą ir rūpinimąsi langų dangomis. 


Langų montavimo kaina: kiek kainuoja įrengti naujus langus?


Langų montavimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant: langų skaičių ir dydį, pasirinktą medžiagos tipą, montavimo darbų apimtį ir sudėtingumą, papildomos paslaugos, pvz., senų langų šalinimą arba langų angų rekonstrukciją.

Siekiant gauti tikslų kainos įvertinimą, rekomenduojama kreiptis į keletą skirtingų specialistų ir gauti pasiūlymus. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į darbų kokybę ir paslaugų teikimo patikimumą, neapsiribojant tik žemiausia kaina. Langai yra ilgalaikė investicija, todėl svarbu rinktis patikimą ir kokybišką langų montavimo paslaugų teikėją.


Modernių langų dizainas: kaip pasirinkti langus, kad jie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir gražūs?


Langai ne tik atlieka funkcionalų vaidmenį pastate, bet taip pat gali prisidėti prie interjero dizaino ir pastato išvaizdos. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti modernius langus, kad jie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir gražūs:

Atkreipkite dėmesį į formą ir stilių. Pasirenkant langų dizainą, verta atkreipti dėmesį į jų formą ir stilių, kad jie gerai derėtų prie pastato išvaizdos. Galite pasirinkti tradicinį, minimalistinį, modernų ar kitą stilių, kuris atitiktų jūsų interjero ir išorės dizaino poreikius.

Išsirinkite tinkamą langų dangos spalvą. Langų dangos spalva gali turėti didelę įtaką pastato išvaizdai. Pasirinkite spalvą, kuri harmoningai derėtų su pastato fasado spalva ir aplinkiniais elementais. Galite pasirinkti iš įvairių spalvų ir apdailos galimybių, kurios suteiks jūsų langams išskirtinumą.

Svarbiausia - energijos efektyvumas. Nepamirškite atkreipti dėmesio į langų energijos efektyvumą. Energijos efektyvūs langai gali padėti sumažinti šildymo ir aušinimo sąnaudas, taip pat prisidėti prie aplinkosaugos. Pažiūrėkite į langų energijos efektyvumo žymėjimus ir pasitikrinkite, ar pasirinkti langai atitinka jūsų poreikius.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.