Mediniai langai yra populiarus pasirinkimas daugelyje namų ir pastatų. Jų natūrali išvaizda ir šilumos izoliacija padaro juos patraukliausiu variantu, kai norime sukurti jaukią ir šiltą aplinką. Tačiau tinkamai sumontuoti medinius langus reikia tam tikros žinių ir įgūdžių.

Medinių langų montavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Atliekame medinių langų, durų, langinių, pastato puošybos elementų restauravimą ir jų atkūrimą bei įvairius staliaus darbus.
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
Lange Vidutinė rinkos kaina
UAB Langės produkcija išsiskiria geros kokybės ir kainos santykiu. Mūsų įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį langų bei durų gamyboje, bei jų montavime pasiūlys praktiškus ir...
Visuose miestuose
€ 50.00/vnt
Uab Kauno Doleta Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės medinių ir medinių langų kaustytu aliuminiu langų, žiemos sodų, fasadų bei lauko durų gamyboje nuo 1953 metų. Pasaulinėje medinių langų rinkoje garsėjame aukščiausios kokybės...
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
UAB VLK Group Vidutinė rinkos kaina
Mes jums galime pasiūlyti medinius, aliuminius, plastikinius langus. Teikiame langų projektavimo, montavimo ir priežiūros paslaugas. Pas mus visada gausite nemokamas kvalifikuotų specialistų konsultacijas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
UAB "Liskandas" Vidutinė rinkos kaina
Pradžioje įmonė gamino medinius langus tik savo statomiems namams, šiandien gamybos pajėgumus padidinome ir dabar galime sukurti šiuos gaminius pagal individualius Jūsų poreikius. Mūsų užsakovams...
Klaipėdos raj. (Gargždai)
€ 1.00/vnt
IĮ, Virdita Vidutinė rinkos kaina
Mes galime Jums pasiūlyti medinius, plastikinius ir aliuminius langus. Atliekame visas gaminių montavimui ir priežiūrai reikalingas paslaugas: suteikiame reikalingas konsultacijas, atliekame langų bei durų angų...
Joniškyje
€ 1.00/vnt
UAB "Vomeda" Vidutinė rinkos kaina
Langai projektuojami pagal individualius klientų užsakymus. Langai stiklinami įvairaus tipo stiklo paketais pagal užsakovo pageidavimą. Paketai gali būti su paprastu stiklu, selektyviniu stiklu užpildytu argono...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
Langai turi didžiulę reikšmę formuojant pastato fasadą ir kuriant interjerą. Plati spalvų paletė, formų ir dydžių įvairovė, galimybė rinktis medienos rūšį – tai savybės, dėl...
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
UAB, Lanvega Vidutinė rinkos kaina
Mediniai, plastikiniai bei aliumininiai langai Jūsų namams ir saugumui. Mūsų techniniai specialistai, nemokamai atvykę pas Jus, atliks angų matavimus, įvertins montavimo sudėtingumą, patars Jums dėl...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
UAB „Jovaro langai“ Vidutinė rinkos kaina
Mediniai langai ne tik saugo šilumą Jūsų namuose, bet ir suteikia jiems savitą jaukumą. Šiuolaikiniai mediniai langai užtikrina aukšto lygio patogumą ir saugumą. Protingai išdėstyti...
Jurbarke
€ 1.00/vnt

Kaip tinkamai sumontuoti medinius langus ir sutaupyti energijos sąnaudas


Mediniai langai yra puikus pasirinkimas norint sukurti jaukų ir šiltą interjerą ar eksterjerą. Tinkamai sumontuoti mediniai langai ne tik suteiks estetinį grožį, bet ir padės sutaupyti energijos sąnaudas. Svarbu atidžiai atlikti visus montavimo etapus, nuo parengiamųjų darbų iki galutinio apdailos sluoksnio, ir tinkamai prižiūrėti langus, kad jie išlaikytų savo funkcionalumą ir išvaizdą ilgą laiką. Jei nesate įsitikinę savo gebėjimais, visada galite pasikonsultuoti su specialistais arba pasamdyti patyrusią langų montavimo komandą.


Medinių langų privalumai ir trūkumai: ką reikia žinoti prieš renkantis


Štai kelios svarbios medinių langų savybės, apie kurias vertėtų žinoti:

Estetika: Mediniai langai suteikia natūralumo ir šilumos jausmą bet kokiam interjerui ar eksterjerui. Jų švelnios spalvos ir tekstūros sukuria malonų vizualinį įspūdį.

Šilumos izoliacija: Mediena turi puikias šilumos izoliacijos savybes. Tai padeda išvengti šilumos nuostolių per langus ir sumažinti šildymo sąnaudas.

Ekologiškumas: Medis yra natūrali ir perdirbama medžiaga, todėl medinių langų naudojimas yra aplinkai draugiškas sprendimas.

Ilgaamžiškumas: Jei medinius langus tinkamai prižiūrėsite ir tinkamai naudosite, jie tarnaus ilgą laiką, išlaikydami savo išvaizdą ir funkcionalumą.

Trūkumai. 

Reikalauja daugiau priežiūros: Mediniai langai reikalauja reguliarios priežiūros ir apsaugos nuo drėgmės, pelėsių ir vabzdžių. Tai reiškia, kad juos reikės reguliariai valyti, dengti apsauginėmis priemonėmis ir atlikti būtinas remonto arba priežiūros procedūras.

Kaina: Mediniai langai gali būti brangesni palyginus su langais iš kitų medžiagų. Tačiau, atsižvelgiant į jų privalumus ir ilgaamžiškumą, ši investicija gali būti verta.

Jautrūs drėgmei: Medis gali būti jautrus drėgmei, todėl svarbu užtikrinti tinkamą jų apsaugą nuo kondensato ir lietaus vandens srautų.


Medinių langų montavimo etapai: nuo parengiamųjų darbų iki galutinio apdailos sluoksnio


Medinių langų montavimas yra kompleksinis procesas, kuris apima keletą etapų. Kiekvienas etapas turi savo svarbą ir yra lemiamas tinkamam langų veikimui. Štai išsamus kiekvieno montavimo etapo aprašymas :

Etapas 1: Parengiamieji darbai. Prieš pradedant medinių langų montavimą, svarbu atlikti parengiamuosius darbus. Tai apima matavimus, medinių langų rinkinio paruošimą, darbo vietos paruošimą ir saugumo priemonių laikymąsi. 

Etapas 2: Montavimas. Medinių langų montavimo procesas prasideda nuo išorinio ir vidinio lango rėmo montavimo. Rėmo montavimas turi būti atliekamas pagal gamintojo nurodymus ir tinkamai pritvirtintas prie sienų, kad būtų užtikrinta tvirta ir patvari konstrukcija. Be to, svarbu užtikrinti tinkamą izoliaciją, kad būtų išvengta šilumos nuostolių ir kondensato susidarymo.

Etapas 3: Stiklo montavimas. Po rėmo montavimo ateina stiklo montavimo etapas. Stiklo tvirtinimas turi būti atliekamas atidžiai ir taikant tinkamas priemones. Tai užtikrins tinkamą stiklo sandarumą, izoliaciją ir šilumos perdavimą. 

Etapas 4: Apdailos darbai. Galutinis etapas yra apdailos darbai. Tai apima langų rėmų ir stiklo apdailą, sandarinimą ir estetinį išvaizdos užtikrinimą. Langų rėmų apdaila gali būti atliekama remiantis asmeniniu skoniu ir poreikiais. Taip pat svarbu tinkamai užtikrinti sandarumą, kad būtų išvengta vėjo ir drėgmės įsiskverbimo. Galiausiai, apdailos sluoksnis suteiks langams galutinį išvaizdos akcentą ir apsaugos juos nuo aplinkos įtakos.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.