Langu remontas

Langu remontas yra svarbus namų priežiūros aspektas. Langai yra svarbi mūsų namų ir būstų dalis, ir tinkama jų būklė užtikrina ne tik patogumą, bet ir energijos efektyvumą bei saugumą. Tačiau ne visada aišku, kada langus reikia keisti ar remontuoti


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Estlita, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti PVC bei aliuminio profilio langus ir duris, taip pat metalines, vidaus, priešgaisrines, šarvo buto duris, pakeliamus garažo vartus. Langus dekoruojame roletais, vertikaliomis ir...
Anykščiuose, Kiti miestai
Velansta, UAB Vidutinė rinkos kaina
Plastikinių, aliuminio langų ir durų gamyba, montavimas
Vilniaus raj.
€ 1000.00/vnt
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Atliekame medinių langų, durų, langinių, pastato puošybos elementų restauravimą ir jų atkūrimą bei įvairius staliaus darbus.
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Plastikiniu langu reguliavimas Kaune plastikinių langu reguliavimas Kaune ir rajone Langų Reguliavimas, Tarpinių keitimas! Plastikiniu langu reguliavimas Kaune Profesionali plastikinių ir kitų langų priežiūra, aptarnavimas,...
Kauno raj.
€ 1.00/vnt
Lange Vidutinė rinkos kaina
UAB Langės produkcija išsiskiria geros kokybės ir kainos santykiu. Mūsų įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį langų bei durų gamyboje, bei jų montavime pasiūlys praktiškus ir...
Visuose miestuose
€ 50.00/vnt
UAB “Tikri Langai” Vidutinė rinkos kaina
Kiekvieno kliento poreikius atitinkančių aliuminių langų ir lauko durų gamyba iš SAPA profilio.
Kaune
€ 10.00/vnt
Uab Kauno Doleta Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės medinių ir medinių langų kaustytu aliuminiu langų, žiemos sodų, fasadų bei lauko durų gamyboje nuo 1953 metų. Pasaulinėje medinių langų rinkoje garsėjame aukščiausios kokybės...
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
UAB Valjutoma Vidutinė rinkos kaina
Klaipėdoje (ir visoje Lietuvoje) siūlome aukštos kokybės plastikinius langus. Siūlomi profiliai: Veka, Salamander, Kommerling ir k. Turime sėkmingos patirties dalyvaujant būsto renovacijose. Kokybiškai stikliname įvairius...
Klaipėdoje (Bandužiai)
€ 300.00/vnt
Meistras Vidutinė rinkos kaina
Gedimai gali atsirasti tiek dėl ekspluatacijos, tiek dėl neteisingo langų sumontavimo. Langų remontas būtinas, jeigu: - uždarę langą juntate skersvėjį, - langas sunkiai atsidaro -...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 1.00/vnt
UAB "DUMINO" Vidutinė rinkos kaina
Siūlomi plastikiniai langai yra tvirti ir ilgaamžiai, nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Langai gali būti įvairių formų, spalvų bei faktūrų. Energiją taupantys ir ilgaamžiai plastikiniai langai puikiai...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt

Kaip patikrinti, ar reikia keisti langus: patarimai ir gudrybės


Pirmas žingsnis, norint patikrinti, ar reikia keisti langus, yra atlikti vizualinį langų būklės įvertinimą. Išvaizda gali suteikti daug informacijos apie langų būklę. Įvertinkite šiuos veiksnius:

Langų varčios ir rėmai: Pažvelkite į langų varčias ir rėmus. Ar pastebite nusidėvėjimo, atsilupimo ar įtrūkimų požymių? Jei taip, tai gali rodyti, kad langai reikalauja remonto arba keitimo.

Stiklai: Pažvelkite į langų stiklus. Ar jie yra subraižyti, sudaužyti ar įtrūkę? Jei taip, tai taip pat yra ženklas, kad langus reikia remontuoti arba keisti.

Tarpai tarp stiklų ir rėmų: Atkreipkite dėmesį į tarpus tarp stiklų ir rėmų. Jei tarpai yra nesandarūs, tai rodo, kad langai turi problemas.

Šilumos nuostolių tikrinimas. Langų būklė tiesiogiai įtakoja šilumos išlaikymą namuose. Norint patikrinti, ar langai praleidžia šilumą, galite atlikti šiuos veiksmus:

Prisiliekite prie langų. Ar jaučiate šaltumą? Jei taip, tai gali reikšti, kad langai turi blogą šilumos izoliaciją.

Uždarymo ir atidarymo mechanizmų patikrinimas. Patikrinkite, ar langai užsidaro ir atsidaro sklandžiai. Jei pastebite problemas, tai gali rodyti, kad langus reikia remontuoti arba keisti.


Langų remontas ar keitimas: ką reikia žinoti?


Langų remontas gali būti tinkama ir ekonomiška alternatyva keitimui. Štai keletas faktų, kuriuos verta žinoti apie langų remontą:

Remontas gali prailginti langų tarnavimo laiką: Jei langai yra patenkinamos būklės, remontas gali būti puiki galimybė padidinti jų tarnavimo laiką. 

Remontas gali padidinti energijos efektyvumą: Jei langai yra prastos izoliacijos, remontas gali pagerinti jų energijos efektyvumą. Užsandarinus tarpus tarp stiklų ir rėmų, galima sumažinti šilumos nuostolius ir taupyti energiją.

Remontas gali būti ekonomiškesnis: Lyginant su visišku langų keitimu, remontas gali būti ekonomiškesnis sprendimas. Remontuojant tik tuos langų elementus, kurie reikalauja dėmesio, galima sutaupyti pinigų.

Keitimas. Nors remontas gali būti tinkama alternatyva, kartais langų keitimas yra būtinas. Štai keletas svarbių dalykų, kurie susiję su langų keitimu:

Seni arba pažeisti langai: Jei langai yra seni, labai pažeisti arba netinkamos būklės, keitimas gali būti geriausias sprendimas. Nauji langai užtikrins gerą šilumos izoliaciją, saugumą ir estetinę išvaizdą.

Energijos efektyvumo pagerinimas: Keičiant senus langus į naujus, galima pagerinti namų energetinį efektyvumą. Modernūs langai dažnai turi šilumos izoliacijos technologijas, kurios sumažina šilumos nuostolius ir padeda taupyti energiją.

Atnaujinimo galimybės: Keičiant langus, galima pasinaudoti galimybe atnaujinti jų dizainą ir funkcionalumą. Galite pasirinkti įvairias spalvas, stilius, stiklų tipus ir kitus elementus, kad atitiktų jūsų individualius poreikius ir stilių.


Apie langų remontą: kiek tai gali kainuoti?


Langų remonto ar keitimo kaina gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių. Čia pateiksime kelių veiksnių, kurie gali įtakoti langų remonto ar keitimo kainą:

Langų dydis: Dideli langai gali būti brangesni remontuoti arba keisti nei maži langai.

Lango tipo: Skirtingi lango tipai (pvz., fiksuoti langai,atverčiami langai, stogo langai) gali turėti skirtingas kainas remontui ar keitimui.

Naudojami medžiagos: Remontui ar keitimui gali būti naudojamos skirtingos medžiagos, kurios gali turėti skirtingas kainas.

Darbų apimtis: Darbų apimtis, reikalinga remontui ar keitimui atlikti, gali įtakoti galutinę kainą. Jei langai turi daug problemų arba reikia keisti visą langų sistemą, tai gali padidinti išlaidas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.