Perdangos

Renkantis stogo perdangą naujai pastatytai arba renovuojamai namų konstrukcijai, svarbiausia yra tinkamai pasirinkti perdangą. Teisinga stogo perdanga gali turėti didelę įtaką stogo ilgaamžiškumui, energijos efektyvumui ir išvaizdai.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
UAB “Kitas kelias” Vidutinė rinkos kaina
Perdangos reikalingos kiekvienam namui. Kokybiškos gelžbetoninės perdangos – reikalingos kiekvienam kokybiškam namui. Nesvarbu, ar planuojate statyti vieno ar dviejų su rūsiu, ar daugiau aukštū namą...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
UAB „Remjasta“ Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė atlieka perdangų, kolonų, sienų, sąramų, pamatų, laiptų, atraminių sienelių bei kitų gelžbetoninių konstrukcijų liejimą ir surinkimą. Mūsų įmonė atlieka darbus susijusius su įvairios...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB, Skandivija Vidutinė rinkos kaina
Mes užsiimame metalo, medžio, gelžbetonio, betono konstrukcijų statyba ir montavimu (pamatų, kolonų, perdangų, sijų, santvarų, sąramų ir kitų konstrukcijų statybos ir montavimo darbais).
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, VARSLA Vidutinė rinkos kaina
Mes atliekame konstrukcijų montavimo darbus: Metalinių konstrukcijų montavimas; Perdangos plokščių, sąramų ir kitų surenkamų elementų montavimas.
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
UAB “Bružlita” Vidutinė rinkos kaina
Karkasinių namų statyba leidžia rinktis vieno arba dviejų aukštų namus, pasirinkus pastarąjį variantą papildomai surenkama perdanga. Ji daroma iš dvitėjų sijų, ant jų kalama osb...
Vilniuje
€ 1.00/m2
MB ,,Lintada“ Vidutinė rinkos kaina
Mūsų specialistų atliekami perdangos darbai: Medines perdangos montavimas; Gelžbetonines perdangos montavimas; Gelžbetoninių plokščių montavimas; Surenkamų perdangų montavimas.
Kaune
€ 1.00/m2
UAB „Ternita“ Vidutinė rinkos kaina
Teikiame konstrukcijų montavimo paslaugas: Metalinių konstrukcijų montavimas ir gamyba; Perdangos plokščių, sąramų, sijų ir kitų surenkamų elementų montavimas.
Vilniuje
€ 1.00/m2
MB "NPS Statyba" Vidutinė rinkos kaina
Perdangų betonavimas. Statyboje dažniausiai naudojamos gelžbetoninės perdangos. Jos skirstomos į kelis tipus: monolitinės perdangos, gelžbetoninės perdangų plokštės (PTK), surenkamos gelžbetoninės perdangos.
Šiauliuose
€ 23.76/m2

Stogo perdangos pasirinkimas: ką reikia žinoti


Yra įvairių rūšių perdangos medžiagų, kurias galima naudoti stogo konstrukcijoms. Kiekvienai medžiagai būdingos skirtingos savybės, tokios kaip atsparumas drėgmei, šilumos izoliacija, svoris ir išvaizda. Svarbu išstudijuoti kiekvienos medžiagos savybes, kad būtų pasirinkta tinkamiausia medžiaga pagal jūsų poreikius. Populiariausios stogo perdangos medžiagos yra:

Stogo čerpės: Ši tradicinė stogo perdangos medžiaga yra žinoma dėl savo ilgaamžiškumo ir estetinio išvaizdos. Jos gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų, tokių kaip molis, cementas ar metalas.

Stogo šiferis: Stogo šiferis yra viena iš seniausių stogo perdangos medžiagų. Jis yra patvarus, atsparus ugniai ir lengvai montuojamas. Stogo šiferio plokštės gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų, tokių kaip šiferis, cementas arba dirbtinės medžiagos.

Stogo lakštai: Metaliniai stogo lakštai tampa vis populiaresni dėl jų ilgaamžiškumo ir mažo priežiūros poreikio. Jie yra atsparūs drėgmei, ugniai ir gali būti įvairių formų ir spalvų.


Plokščio stogo perdangos privalumai ir trūkumai


Plokščio stogo perdangos yra vienas iš populiariausių variantų statant ar renovuojant pastatą. Jos siūlo tam tikrus privalumus, tačiau taip pat turi ir tam tikrų trūkumų. 

Plokščio stogo perdangos privalumai.

Estetika: Plokščio stogo perdangos suteikia pastatui modernų ir stilingą išvaizdą. Jos lygus paviršius ir įvairios spalvų ir tekstūrų galimybės leidžia kurti unikalias architektūrines išraiškas.

Papildoma erdvė: Plokšti stogai leidžia panaudoti stogo plotą kaip papildomą erdvę, pvz., terasas, sodinius  ar net žalumynus. Tai ypač aktualu miesto sąlygomis, kur trūksta žemės plotų.

Pastato šilumos izoliacija: Plokščio stogo perdangos gali būti puiki šilumos izoliacijos sistema. Jų aukštos kokybės izoliacinė medžiaga padeda sumažinti energijos sąnaudas šildant pastatą.

Lengvas priežiūros būdas: Plokšti stogai yra lengvai prieinami ir prižiūrimi. Jų valymas nereikalauja didelių pastangų ar specialių įrankių.

Plokščio stogo perdangos trūkumai. Daugiau priežiūros: Plokšti stogai gali reikalauti daugiau priežiūros nei kitos perdangos. Nuolatinis šiukšlių valymas ir sankaupų šalinimas gali būti būtina, kad išlaikytumėte optimalią plokščio stogo būklę.

Potencialus pratekėjimų pavojus: Jei plokščio stogo perdanga nebuvo tinkamai įrengta arba prižiūrima, gali atsirasti pratekėjimų problemų. Vandens pratekėjimai gali sukelti patalpų pažeidimus ir ilgalaikę žalą pastato konstrukcijai.

Reikalauja profesionalaus montavimo: Plokščio stogo perdangos montavimas reikalauja specifinių žinių ir įgūdžių. 

Aukštesnės pradinės išlaidos: Plokščio stogo perdangos pradinės išlaidos gali būti aukštesnės nei kitų perdangų. Tai susiję su specialių medžiagų ir montavimo technologijų naudojimu.


Stogo perdangos remontas: kada reikia keisti, o kada pakanka remonto?


Stogo perdangos remontas yra svarbi procedūra, kuria užtikrinamas pastato saugumas ir ilgaamžiškumas. Tačiau ne visada aišku, kada reikia atlikti visišką stogo perdangos keitimą, o kada pakanka remonto. Kaip nustatyti, kada reikia keisti stogo perdangą ir kada pakanka remonto?

Buvusios perdangos amžius: Jei jau seniai nebuvo atliktas stogo perdangos keitimas arba perdanga jau pasiekė savo numatytą amžių, galima pasvarstyti apie jos keitimą.

Pastebimi pažeidimai: Jei pastebite plyšius, skyles, ar bet kokius pažeidimus ant stogo perdangos, tai gali reikšti, kad ji turi būti keičiama. Tokių pažeidimų ignoravimas gali lemti didesnes problemas ateityje.

Nuolatiniai nutekėjimai: Jei pastebite, kad po stogu pastoviai susidaro drėgmės sankaupos arba pastatas turi nuolatinių nutekėjimų, tai gali reikšti, kad stogo perdanga turi rimtų defektų ir reikalingas visiškas keitimas.

Išilginės arba giluminės deformacijos: Jei pastebite išilgines įtrūkimus ar gilumines deformacijas ant stogo perdangos paviršiaus, tai gali rodyti didesnius struktūrinius pažeidimus, kurie reikalauja visiško keitimo.

Jei abejojate dėl stogo perdangos būklės arba norite tiksliai nustatyti, ką reikia daryti, geriausia kreiptis į patyrusį stogų specialistą. Jis galės atlikti išsamų tyrimą ir pateikti profesionalią nuomonę bei rekomendacijas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.