Perdangos įrengimas, remontas

Jeigu Jus domina perdangos įrengimo, remonto paslauga - nemokamai pateikite savo skelbimą paslaugos24.lt portale, gaukite perdangos montavimo, remonto paslaugų teikėjų pasiūlymus ir išsirinkite geriausią. Jūs taip pat galite naršyti po perdangos įrengimo, remonto paslaugų teikėjų sąrašą ir pasirinkti tinkamą teikėją. 
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
UAB “Kitas kelias” Vidutinė rinkos kaina
Perdangos reikalingos kiekvienam namui. Kokybiškos gelžbetoninės perdangos – reikalingos kiekvienam kokybiškam namui. Nesvarbu, ar planuojate statyti vieno ar dviejų su rūsiu, ar daugiau aukštū namą...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
UAB „Remjasta“ Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė atlieka perdangų, kolonų, sienų, sąramų, pamatų, laiptų, atraminių sienelių bei kitų gelžbetoninių konstrukcijų liejimą ir surinkimą. Mūsų įmonė atlieka darbus susijusius su įvairios...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB, Skandivija Vidutinė rinkos kaina
Mes užsiimame metalo, medžio, gelžbetonio, betono konstrukcijų statyba ir montavimu (pamatų, kolonų, perdangų, sijų, santvarų, sąramų ir kitų konstrukcijų statybos ir montavimo darbais).
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, VARSLA Vidutinė rinkos kaina
Mes atliekame konstrukcijų montavimo darbus: Metalinių konstrukcijų montavimas; Perdangos plokščių, sąramų ir kitų surenkamų elementų montavimas.
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
UAB “Bružlita” Vidutinė rinkos kaina
Karkasinių namų statyba leidžia rinktis vieno arba dviejų aukštų namus, pasirinkus pastarąjį variantą papildomai surenkama perdanga. Ji daroma iš dvitėjų sijų, ant jų kalama osb...
Vilniuje
€ 1.00/m2
MB ,,Lintada“ Vidutinė rinkos kaina
Mūsų specialistų atliekami perdangos darbai: Medines perdangos montavimas; Gelžbetonines perdangos montavimas; Gelžbetoninių plokščių montavimas; Surenkamų perdangų montavimas.
Kaune
€ 1.00/m2
UAB „Ternita“ Vidutinė rinkos kaina
Teikiame konstrukcijų montavimo paslaugas: Metalinių konstrukcijų montavimas ir gamyba; Perdangos plokščių, sąramų, sijų ir kitų surenkamų elementų montavimas.
Vilniuje
€ 1.00/m2
MB "NPS Statyba" Vidutinė rinkos kaina
Perdangų betonavimas. Statyboje dažniausiai naudojamos gelžbetoninės perdangos. Jos skirstomos į kelis tipus: monolitinės perdangos, gelžbetoninės perdangų plokštės (PTK), surenkamos gelžbetoninės perdangos.
Šiauliuose
€ 23.76/m2

Perdangos, jų tipai

 Perdangos - tai horizontaliosios konstrukcijos, suskirstančios pastatą į aukštus ir kartu atliekančios laikančiųjų ir atitvarinių konstrukcijų funkcijas. Perdangos yra labai svarbi pastato dalis ir nuo jų priklauso ar pastato forma išliks nepakitusi veikiant įvairioms apkrovoms. Šiuos darbus atlieka betonuotojai, betono apdailininkai, montuotojai. Perdangų tipai pagal funkciją: tarpaukštinės, pastogės, rūsio, susisiekiančios su lauku (virš įvažiavimų ir panašiai). Pagal medžiagas: gelžbetoninės - surenkamos arba monolitinės, plieninės, medinės, kompleksinės - iš blokelių. Daugiausia naudojamos tradicinės gelžbetoninės arba iš medinio karkaso. Gelžbetoninės perdangos gali būti: surenkamos iš gelžbetoninių perdengimo plokščių, kurios pagreitina statybą, bet montavimui reikia krano, o gelžbeto­ninės monolitinės perdangos įrengimui reikia surinkti klojinius, tinkamai armuoti bei kloti betono mišinį. Medines perdangos, gali sumažinti perdangų kainą. Tačiau šiuo atveju prarandamos tokios savybės, kaip laikomoji galia, gera garso izoliacija, ilgaamžiškumas ir pan. Be to, klaidin­gai parinkus ir sumontavus medinę perdangos konstrukciją, ji gali įlinkti, girgždėti. Perdangos iš blokelių, kurie atlieka betonavimo klojinio ir laikan­čiosios konstrukcijos funkcijas. Blokelių perdenginys gali būti sudėtingų formų ir gerai tinkamas rekonstruojamiems pastatams, kai neįmanoma panaudoti krano. Šiems perdengimams reikalingas didesnių išlaidų reikalaujantis paramstymas.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.